Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Marcincc360    70

Dolny śląsk 4.80 plus vat co daje 5.15 .. :)

Odbiera Pasieczny


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajgon    12

Wschodnia część Podlaskiego 5,25 netto i chyba trzeba się cieszyć, że w ogóle poszły, bo właściciel drugiej rzeźni powiedział, że jest obładowany towarem i w grudniu nie zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

ale propagande sieja towaru nie ma i zbyt duzo go nie bedzie z reszta nasz rynek plski odnosnie ceny w ogole nie ma znaczenia wcale swin nie musi byc i tak ceny nie bedzie glosowaliscie za unia to teraz macie

mysle ze styczen bedzie lepszy niz grudzien raz na pare lat tak jest ze cena po nowym roku idzie do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Już to widzę jak styczeń będzie lepszy, wg mnie cena w styczniu spadnie jeszcze bardziej, lecą sobie w kulki i tyle. O tyle dobrze, że Ci rolnicy którzy muszą kupować zboże są w lepszej sytuacji niż jeszcze rok temu z uwagi na niższe ceny zbóż. Jak niektórzy jeszcze niedawno potrafili zawołać za tonę np. pszenżyta 900zł to był wprost "świetny" interes dla tych zajmujących się chowem trzody chlewnej. A teraz gdy cena niższa to od razu krzywda się dzieje tym którzy tylko chcą sprzedać i mieć problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Cena na skupie dla małego rolnika do 10 szt 5 zł z Vat powyżej 10 szt 20gr drożej. Maciory 4 zł brutto do 200kg powyżej co 20 kg 10 gr taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

A u mnie podwyżka o 10gr także komu tu wierzyć?


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Widzę że robisz postępy nie tylko w swojej zagrodzie ale także na forum.Często zwracałem Ci uwagę że piszesz krótkowzrocznie nie widząc podstępu krajów zachodnich które nas wprowadzają w system wzmożonej produkcji bez jakichkolwiek zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Widzę że robisz postępy nie tylko w swojej zagrodzie ale także na forum.Często zwracałem Ci uwagę że piszesz krótkowzrocznie nie widząc podstępu krajów zachodnich które nas wprowadzają w system wzmożonej produkcji bez jakichkolwiek zabezpieczeń.

 

Do mnie się to tyczy?


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

30szt. baza E 6.50zł, 58% śr.mięs.

w przeliczeniu na żywą 5.32zł + vat

matthias powiat janów lubelski


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

@ walkol kolegi jurmiczka od dawna nie biore powaznie bo caly czas lawiruje zuca jakies posty z ktorego nic sensownego nie wynika jakis agent czy co?

u mnie najpierw podwyzka o 20 gr a pozniej obnizka o 10 na 6,70 kl e netto pus premia tragedi nie ma dalej podtrzymuje ze w styczniu moga ceny pojsc do gory a pewnosci co bedzie nie ma nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj