Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Binladen    10

Jakie są ceny trzody chlewnej w waszych województwach?

Wątek i dyskusja o aktualnych cenach z 2014 w wątku: http://www.agrofoto....ew__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto....rzody-chlewnej/

Poświąteczna promocja 4.7+vat -0.10gr wieprzków FULLLL

Edytowano przez agrofoto

szczepo14    9

wyjsciowa cena proponowana u mnie 6,8+ vat WBC, a na wage zywą podajże 5,32+vat, oczywiscie dunczyk, ale postaram sie wytargowac wiecej 7,0+ vat mnie zadowoli he,he. ZM zakrzewscy. Łuków placi teraz 6,75 +vat wbc. przy ilosci prwadopodobnie bede sprzedawał z sasiadem ilosc: 240-250 sztuk.

Wiadomość z agroFakt.pl

Grzegorz83    2

Ja wczoraj sprzedałem tira po 5.4 plus vat. Jak na razie nie zanosi się na podwyżki ale niema tez co narzekać na razie się nie dokłada.

szczepo14    9

Ja wczoraj sprzedałem tira po 5.4 plus vat. Jak na razie nie zanosi się na podwyżki ale niema tez co narzekać na razie się nie dokłada.

do jakich zakladow miesnych sprzedawałeś

jan2130    17

Witam dziś pojechały po 5+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski panowie potrzebuje dobrego i uczciwego odbiorcy świnek jak możecie pelocie kogoś odwdzięczę sie napojem wysoko procentowym

Edytowano przez jan2130

dominik65    0

Jutro ma jechać 40 szt po 5.2 + Vat. Panowie jestem nowy, powiedzcie czy kupujący odlicza Wam od ceny którą podajecie tzw. "strączkę" a czy to jest cena ostateczna? Woj. świętokrzyskie , pow. kazimierski.

ciastek12    32

Jest to cena ostateczna...ewentualnie odejmuje na okarmienie jakiś umówiony wcześniej procent.

mariox    2

witam, ilość kilka sztuk, wielkopolska, okolice ostrowa wlkp. 4.60+vat robi się nie smacznie

dominik65    0

Dzięki Ciastek12. Chociaż w gruncie rzeczy to opawiedziałeś tak, że albo będzie deszcz albo pogoda :rolleyes: . Nie chcę robić zamętu ale wydaje mi się, że dobrze byłoby podawać cenę i procent "strączki" bo przy cenie 5zł/kg 3% obniża cenę aż o 15gr. Co Wy na to?

lukaczmarek    265

% na tzw zanieczyszczenia odlicza się od wagi a nie od ceny wiec nie bardzo wiem po co to w cenie podawać?

Łódzkie dzisiaj 5,2 netto

ciastek12    32

Dzięki Ciastek12. Chociaż w gruncie rzeczy to opawiedziałeś tak, że albo będzie deszcz albo pogoda :rolleyes: . Nie chcę robić zamętu ale wydaje mi się, że dobrze byłoby podawać cenę i procent "strączki" bo przy cenie 5zł/kg 3% obniża cenę aż o 15gr. Co Wy na to?

No może mogłem powiedzieć ze odejmuje sie dany procent od wagi. Ale cena pozostaje bez zmian. Juz wiemy o co chodzi i nie ciągniemy tematu. :rolleyes:

Binladen    10

Zakłady "PAMSO" w Pabianicach są na skraju bankructwa-powód to duża konkurencja małych zakładów i wysokie ceny surowca

Krystian86    5

A skąd ten informacje o tym, że PAMSO jest na skraju bankructwa???? Można powiedzieć, że od czasu do czasu odstawialiśmy świnki do pośrednika który z kolei odwoził je do Pamso. Ale pierwsze słyszę o bankructwie tego zakładu.

POL1    28

Tendencja spadkowa jak to zawsze w styczniu.

4.9-5.0 + vat.

Jurmiczek    11

Dominik65 podpowiem Ci jak jest w moim regionie z obtrąceniami.Więc tak jeśli tubomatu nie zamykam przed sprzedarzą to potrącenia uzgadniam z odbiorcą 2% a jeżeli zamknę to rozliczamy sie bez potrąceń i to jest norma od x lat przunajmiej u mnie.

Binladen    10

A mógłbym wiedzieć jak ten pośrednik się nazywa, bo może mówimy o tej samej osobie?????

On kupuje raczej w łódzkiem a u nas w pow. łowickim i głupot nie gada ,ale sprzedaje również do innych masarni-posiada własną ubojnię

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty