kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

bo tak w sumie to super dziewczyna, sprząta , gotuje. Jak młody nie bierze, to niech przynajmniej jakiś kontakt podadzą

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Ta cała Dżesika to wygląda na dziewczynę jakby z marginesu. Jej elokwencja, wyszukane słownictwo, chęć zmian poraża. A i jeszcze podejscie do życia, przedstawienie przeszłosci ze miała "chłopaków do zabawy"... No zwykłe karyńsko... A chłopaczek taki cichutki, spokojny. Stłumiła go całkiem.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Ona jest tak sztuczna i jej wypowiedzi są takie wyuczone i bez żadnych emocji, że aż się odechciewa na to wszystko patrzeć...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Najbardziej konkretny z nich wszystkich to ten Grzechu czy jak mu tam . Jego postawa mi się podoba . Jedna nie napiala , że ma dziecko , co go oburzyło i miał rację w sumie . A dwie wysłały takie fotki , że dziewczyn nie poznal i   delikatnie wyraził co na ten temat mysli. I w sumie same sobie dziewuchy wstydu narobiły. Idąc do telewizji , przed kamery ukrywać nadmiar tuszy ? Liczyły , że sie nie wyda ? xD czy jak ? A może jak pisały listy to miały talie osy :D

a tłumaczenie tej z dzieckiem i te trzepoczące z nerwów rzęsy - komedia.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

przecież mówiła że zdjęci z zeszłego roku, mogło jej się przytyć😁

choć jak przez rok ma takie przyrosty to bydło mięsne może jej tylko zazdrościć🤣

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

A ten dziwno śmieszny z tym wschodnim akcentem , średnio się do tego programu nadaje. Niech szuka i znajdzie , życzę  mu jak  najleoiej, ale jakis taki zahukany ten chłopaczek .

1 minutę temu, bratrolnika napisał:

przecież mówiła że zdjęci z zeszłego roku, mogło jej się przytyć😁

choć jak przez rok ma takie przyrosty to bydło mięsne może jej tylko zazdrościć🤣

Dokładnie , żeby byki tak rosły :D

Edytowano przez withanight
  • Haha 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
No Grzesiek spoko gość akurat, a ta dzesika :-D nie będę komentował, do niej pasuje dres z bramy z bmw e36 którego największe osiągnięcie to nalepienie m power na klapie bagażnika. kulturowo podobni by byli
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Uwagę o e36 to sobie wypraszam😉 Kultowy wóz i niezawodny. Tylko buraki się przykleili do niego. Na szczescie coraz czesciej widać ich w a3😎

Na Grzecha w mediach wylało się mase krytyki od ksieżniczek intenetowych, ale gosc ma 100% racji. Jak tu już ktos mija się z prawdą to dalsza znajomosc nie ma sensu.

Edytowano przez master20002
  • Like 3
  • Thanks 2

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
2 minuty temu, Uziu92 napisał:

No Grzesiek spoko gość akurat, a ta dzesika 😄 nie będę komentował, do niej pasuje dres z bramy z bmw e36 którego największe osiągnięcie to nalepienie m power na klapie bagażnika. kulturowo podobni by byli

Na jej temat to wogole szkoda ryja strzepic . Elokwencja i obycie poziom hard :D. Najlepsze że on ja wziął dalej :D na urywku było . Rolnik chyba patrzy kija zamoczyć i nie wątpię , że mu się uda xD

  • Like 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek121    96
46 minut temu, master20002 napisał:

Uwagę o e36 to sobie wypraszam😉 Kultowy wóz i niezawodny. Tylko buraki się przykleili do niego. Na szczescie coraz czesciej widać ich w a3😎

Na Grzecha w mediach wylało się mase krytyki od ksieżniczek intenetowych, ale gosc ma 100% racji. Jak tu już ktos mija się z prawdą to dalsza znajomosc nie ma sensu.

No właśnie ma z tą osobą spędzić resztę ( albo i nie) całe życie a tu kłamstwo na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A miałem Was pytać co ona sobie z twarzą zrobiła. Patrycja aka Dzejsika.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

jaki pasztet? To Jessica, maskotka programu. Nie wygląd się lichy , lecz charakter😛

Co Ty byku RSŻ nie oglądasz? Ja po komentarzach na necie znalazłem, bo nie mogłem się powstrzymać, żeby zobaczyć z czego ta beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Oj nie jeden frajer przez taką pindę zajęczy... :D

@artur125 ano nie oglądam tej edycji bo zasięg tv straciłem. Już dwie kolejne anteny niby takie super testowałem ale dalej lipa i musiałem odwozić do sklepu...tak więc pośmiałbym się pewnie nie tylko z niej ale w tej sytuacji będzie trudno. Białoruska tv 100% sygnał i 100% jakość a polska tv jakość góra 30% albo "brak wszelkich usług".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
5 godzin temu, extrabyk napisał:

Oj nie jeden frajer przez taką pindę zajęczy... :D

@artur125Białoruska tv 100% sygnał i 100% jakość a polska tv jakość góra 30% albo "brak wszelkich usług".

To musisz ichnia wersje tego programu oglądać, jak to będzie "kolchoznik szukajet rzensciny"😂

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Thomas2135 napisał:

A miałem Was pytać co ona sobie z twarzą zrobiła. Patrycja aka Dzejsika.

 

No na tym filmie wygląda na czterdziestke :D Urodą nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Bo tak chemia niszczy człowieka, teraz im więcej będzie szpachli tym bardziej skóra się zniszczy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Studentka kosmetyki. Chyba testowała na sobie chemię. Charakter ma jaki ma, ale tak się oszpecić to niepojęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj