Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
palomas

Ciągniki serii T-30 vs T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
palomas    6

A czym się różni T 30-69 od naszych T-25? Na chorwacki rynek wychodził inny model tego ciągnika?U nasz T-30 mają przedni napęd.

Na początku lat 90., zamiast modeli T-25 pojawiły się nowe modele ciągników z serii T-30: T30-69, T30-70, T30A-80

http://www.oao-vmtz.ru/

Silnik kręci się do 2100 obrotów na minutę, zmieniony filtra paliwa i oleju, największe różnice są w przełożeniu biegów w skrzyni biegów (dwa uchwyty i schemat - rozkład biegów i grupy). Pierwszy bieg w starej skrzyni biegów jest drugi bieg w nowy.

Pierwszy bieg w nowej skrzyni biegów jest połowę wolniej, I to był "najmądrzejszy" ze wszystkich biegów (bardzo ciężkie holowanie, jazda przyczepą wsteczj)

T30-70 dalsze ma wspomaganie kierownicy, nagrzewnica kabiny i podwójne sprzęgło

T30A-80 ma napęd na przednie koła

Istnieją również inne różnice:

- obudowa i mechanizm kierownica, kolumna kierownicy, gaz ręczny znajduje się z prawej strony kabiny

- deska rozdzielcza jest inna, przełącznik masy znajduje się obok lewego drzwi

- przednie lampy kierunkowskazów są okrągłe

Edytowano przez razor275
  • Like 1

Voo    38

Dzięki za wyjaśnienie :) ,Przy obecnej cenie rubla za 40k PLN można mieć nowego T25 :D

Edytowano przez Voo

Mikua    9

dowiadywał sie ktoś z was jak wygląda sprowadzenie ciagnika z rosji do pl?

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaszek85    2

Kolego Voo a skąd masz cennik jeśli można wiedzieć? Bo jeżeli sam ciągnik kosztować ma ok 4 tyś do tego transport i opłaty to myślę ze w 16-20 tysi można się wyrobić za bądz co bądz nowy traktor.

Same sprowadzenie to nie jest to taki duży problem bo wszystkie papiery za Ciebie spedycja załatwi. Największy kłopot jest z kupnem jego u ruskich bo transport to większość tirów stamtąd na pusto leci.

Edytowano przez lukaszek85

zbyszekbrzuze    124

Jest tylko problem z normami emisji spalin. Te ciągniki nie miały badań, ani nie posiadają katalizatorów i innych pierdół, których UE wymaga i nie mogą być zarejestrowane u nas. Ale kupic i po polu jeździć można...

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

dowiadywał sie ktoś z was jak wygląda sprowadzenie ciagnika z rosji do pl?

Oczywiście ja sprowadzałem swojego osobiście zapraszam na pw to wyjaśnię .

Владимирец T25A

slawek99    2

Witam, czy istnieją możliwośći zakupu takiej ,,plastikowej'' karoserii di Władimirka jak w załączonych linkach i ewentualnie jaki koszt ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Seweryn
      Wiecie cokolwiek na temat tych ciągników? Najbardziej interesuje mnie moc, wyposażenie i cena.
    • Przez przemo89
      Na początku chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chce kupić używany ciągnik, głównie Deutz Fahr, cena do 35000 ze wszystkim, czyli transportem do Polski i tak dalej. Otóż chciałbym zapytać dlaczego w Niemczech ciągniki są tak tanie. Często na mobile.de i autoscout24 pojawiają sie ciągniki nawet z 97 r w cenie do 8000 euro, i nie pisze nic co świadczyłoby o jakichś wadach. Takie aukcje trwają najdłużej 2 dni, gdyż jest to wielka okazja. Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe, aby za ciągnik który w Polsce trzeba dać 60k zł tam był w przeliczeniu około 30k zł?
    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez maciek
      Macie styczność z ciągnikami Valmet seri 8xxx, jak u nich z awariami ,dostępnością i cenami części zamiennych?