Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawek74    697

z takim nickiem to na pewno nie sprzedaż 😆😉

• Like 2
  • Haha 1

przekręt    42

Dnia 4.05.2019 o 21:05, slawek74 napisał:

z takim nickiem to na pewno nie sprzedaż 😆😉

a ty do szkoły miałeś pod górkę ?!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 

https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9

• Przez Daaniel766
      Jak w tytule. Sprzedam basen na Mleko 300l pod 230V woj łódzkie. Wszystko sprawne, bez wad ukrytych. Zainteresowani niech odezwą się pod postem Pozdrawiam
    • Przez orczyk79
      sprzedam nieużywany siłownik hydrauliczny ys-5/75 - stan jak na zdjeciu. Kupiony tutaj: https://podniesto.pl/produkty/hydraulika-silowa/silowniki - ciagle jest na gwarancji. Cena do negocjacji.  Odbiór okolice Nowego Dwóru Mazowieckiego. Stan jak na zdjęciu.

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

• Przez Adam90077
      Witam
      Proszę o poradę dotyczącą skompletowania bliźniaków.
      Kupiłem do c360 za grosze kola bliźniacze r28x12,4 mocowane 3 łapami rozpierane na śrubie centralnej a założone mam r28x 14.9
      Czy jest możliwość założenia nowych opon 14.9 na felgę 12.4 ponieważ są wyższe i czy trzeba dorabiac dystanse do montażu miedzy kołami 
      Z góry serdecznie dziękuję za podpowiedzi.
    • Przez BaRtEk7710
      Witam muszę zakupić łącznik do ciągnika john deere 7710 i pytanie jakiej marki i jak cenowo by to wyglądało jaki łącznik według was jest godny polecenia . Zależy mi aby był po prostu wytrzymały
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.