Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Pigmei    1868

Miło że temat powrócił i zapraszam moda do częstszego zaglądania do tematu,   wesoło podyskutuj z nami, a nie tylko raz na miesiąc tak z kiścią bananów  ;)

Jak są chętni to i ja uruchomię kostkującą, prawie 5 ha będzie na jutro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
No i się wydało gdzie są wszystkie dziewczyny z forum :p @zetorki12-Widac czas zmienić temat albo towarzystwo ;) @Pigmei-Zaglądać zaglądam:) Ale raczej nie jestem tu mile widziany:)
  • Confused 1



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Zapraszamy, i bierz tu ze sobą doby humor , z tym to zawsze jesteś mile widziany :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Może jeszcze jakieś koleżanki że sobą wezmę? :D

  • Like 1
  • Thanks 1



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy
24 minuty temu, SZYMANOX napisał:

No i się wydało gdzie są wszystkie dziewczyny z forum :P @zetorki12-Widac czas zmienić temat albo towarzystwo ;) @Pigmei-Zaglądać zaglądam:) Ale raczej nie jestem tu mile widziany:)

Zgadzam się z Pigmei. Zapraszamy,jesteś mile widziany - wyluzuj się czasem i wpadaj się do nas pośmiać!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Jestem ZA,  a jakbyście chcieli zaznać trochę gimnastyki przy sianie  to zapraszam , wieczorem może jakie ognisko wśród komarów... atrakcje muszą być xD

Wiem, robię konkurencję Tomkowi, sorry bro  ;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ale Wy kochacie te kostki.... Kupcie za 2 tys najprostszą przyczepę zbierającą, postawcie prasę w stodole i z przyczepy prosto w podbierak a drabinką kostki na zasiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Kostki to pretekst :P, mogę i rolki zwijać, tylko jak do tego taką wesołą ekipę z dziewczynami zebrać co? xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 Taa spadniecie z rolki i koniec amorów będzie:P Coś słaby z Ciebie strateg do robienia spotkań towarzyskich  ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja pisałem o produkcji kostek w stodole a nie o rolkach... Przyznaj się że wafli szukasz do pomocy a nie miłego towarzystwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
46 minut temu, SZYMANOX napisał:

No i się wydało gdzie są wszystkie dziewczyny z forum :P @zetorki12-Widac czas zmienić temat albo towarzystwo ;) @Pigmei-Zaglądać zaglądam:) Ale raczej nie jestem tu mile widziany:)

I tu podziekuje ze dobrze poradziles zeby zmienil towarzystwo  bo sam widzisz jak zetorki lata za mna i wyzywa..... i co ja mam począć ...tlumacze mu zeby sie odczepil bo to nudne a on dalej wyzywa bez konca 

Za punkty dzieki ....plakalem cala noc ale juz dochodze do siebie :D

Jesli sie nie odczepi obiecuje raportowac 

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
4 minuty temu, pawel885 napisał:

Ja pisałem o produkcji kostek w stodole a nie o rolkach... Przyznaj się że wafli szukasz do pomocy a nie miłego towarzystwa:D

Taki system pracy jest mi obcy ale jak zaprosisz :P Wiem gdzie wafli szukać, forum to nie ten adres :P 

 Właśnie  mój wolny czas upłynął, zajrzę tu za kilka godzin, albo pod wieczór, może znajdą się lepsze propozycje w wesołym  mieszanym towarzystwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, pawel885 napisał:

Ale Wy kochacie te kostki.... Kupcie za 2 tys najprostszą przyczepę zbierającą, postawcie prasę w stodole i z przyczepy prosto w podbierak a drabinką kostki na zasiek :)

Oj kolego , to jeszcze gorsze uwstecznianie . Piałem Ci już kiedyś , że rok w rok robię gościowi kostki , a on przyjeżdża samozbierającą i je w nią kładą . Był i drugi taki , ale już ze 3 lata na okrągłe przeszedł . Wam powiem szczerze już mam serdecznie kostki dosyć . Ciągle mam dużo chętnych na usługi , ale zaczynam gdzie niegdzie odmawiać . Tylko nietktórym naprawdę trudno wytłumaczyć dlaczego , jak oni płacą . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

No ja absolutnie nie rozumiem podejścia tego moderatora O.o .

A tak byłeś żeby tu wpadli modki na wódkę    :P   mówiliśmy Ci siedź cicho wychlejemy sami, ale nie z Ciebie panisko całą gębą, no i zostałeś teraz spirytus movens tej libacji alkoholowej.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
14 minut temu, marko-kolo napisał:

I tu podziekuje ze dobrze poradziles zeby zmienil towarzystwo  bo sam widzisz jak zetorki lata za mna i wyzywa..... i co ja mam począć ...tlumacze mu zeby sie odczepil bo to nudne a on dalej wyzywa bez konca 

Za punkty dzieki ....plakalem cala noc ale juz dochodze do siebie :D

Jesli sie nie odczepi obiecuje raportowac 

 

 

i TO MNIE OSKARŻAŁ O RAPORTOWANIE :tw_bawling:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No może i żal paru osób, ale widać zasłuzyli -_-.  Za to od razu jakas nowa dziewczyna się zainteresowała tematem, chyba nieco nieśmiała, bo tylko lajkuje, a tu nie ma się czego wstydzić tylko się przywitać i napisać kilka słów o sobie Candy :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy
5 minut temu, grego napisał:

No może i żal paru osób, ale widać zasłuzyli -_-.  Za to od razu jakas nowa dziewczyna się zainteresowała tematem, chyba nieco nieśmiała, bo tylko lajkuje, a tu nie ma się czego wstydzić tylko się przywitać i napisać kilka słów o sobie Candy :x

A co by Pan chciał o mnie wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

@grego te "cukiereczek" gdzieś już tu na forum jakiś czas temu chyba był o.O ale ręki nie dam se uciąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Mówisz ? O.o Kucze, może po głosie bym poznał....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
5 godzin temu, weris napisał:

Artur czekam :D

9_9w zasadzie to luzem możemy zwozić, a potem ubijać w stodole

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
5 godzin temu, Candy napisał:

A co by Pan chciał o mnie wiedzieć? :)

Żeby nie było kolejnej sexafery  zaznaczę iz Candy ma już pewna kryminalna przyszłość  na forum. Siano też ma z kim zwozić .Prawda ? ;)  Ale damy jej szansę? 

Więc panowie uważajcie z serduszkami i z tekstami na PW xD

  • Thanks 1
  • Haha 1



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

@SZYMANOX wiedziałem, żeś żałosny ale nie wiedziałem ,że do tego stopnia . Na normalnym forum z jakimikolwiek zasadami zaraz byś poleciał... Ale o czym tu mówić jakie forum taka moderacja :D 

Jawna komitywa...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
Napisano (edytowany)
Cytat

Candy ma już pewna kryminalna przyszłość  na forum

  Trochę dziwnie to zabrzmiało :13_upside_down: Może ubije siano w swojej stodole :D bo całusa tu nie ukradnie, z resztą wątpię by tego oczekiwała ;) A tak to hmm co tu może kryminalnego dokonaćo.O serce złamie, modka uwiedzie...   no nie wiem i wolę żyć w tej niewiedzy :P

Edytowano przez Pigmei
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj