Zaloguj się, aby obserwować  
skrzynia662

Ciągnik 90-110 km jaki wybrać ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rob_1972    1

MTZ. cena vs jakosć.-pod tym kątem oceniaj ciągniki. Prosty w konstrukcji, częsci tanie, dość bezawaryjny. I nie jest tak naszpikowany (chińską) elektroniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego kazdy traktor bedzie ci chodzil do puki kupisz go z autetyczna liczba motogodzin .A jezeli chodzi o oleje to niestety kazdy zachodni ciagnik ktory ma juz troche bajerow typu polbiegi czy skrzynia bezstopniowa albo powershift oleju sie nie miesza bo to prowadzi pozniej do awari.No i jeszcze jedno to ze ludzie maja problemy z elektronika to sami do tego tez sie przyczyniaja bo jak wystapil jakis problem w ciagniku to nie ciagnie sie kabelkow na krotko a w polsce to norma.Co do case to tez jest opinia podobna jak do mf jezeli chodzi o skrzynie czy elektronike, Jak sie decydujesz na zakup ciagnika z bajerami niewazne jakiej marki to wczesniej czy pozniej jakies komplikacje z elektronika maga wystapic bo niema traktorow bezawaryjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

A co myślicie o Renault? Troche poczytałem i ludzie piszą że nie doceniane ciągniki. Silnik taki sam jak Fendt lub JD, nie wiem jakie mają skrzynie? Np taki Ares 550. Czym się różni 550 od 556?


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popek007    9

Ja bym ci radził dłużej to dłużej poszukac ale jak byś znalazł internationala 956xl 4x4 fajnego ludzie im dają zle opinie bo pojedzie taki jeden do handlaża kupi połamańca bo ładnie pomalowany i potem się dziwi że to chodzić nie chce ale jak na spokojnie poszukasz po rozglądasz się to coś fajnego znajdziesz nawet jak coś ciekawego się pojawia to na alegro czy tablicy wisi góra tydzień mam nadzieję że pomoglem :rolleyes:.

Edytowano przez popek007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student94    0

Witam my także mamy zamiar zakupić ciągnik w takim przedziale i zastanawiamy się z tatą pomiędzy renault 103.xx, 106.xx, case 51xx, mf 61xx a także landini legend 105

no i co przykuło moją uwagę czytając wiele tematów o ciągnikach, że nigdzie nie moge znaleźć opinii o tym landini. Dlaczego?? Czyżby aż tak mało ich u nas pracowało?? Wg mnie to są jedne z prościejszych i dobrze zbudowanych maszyn, no i także cena do wieku i przebiegu nie jest kosmiczna. Z góry dzięki za odp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Wujek od 2 lat użytkuje Legenda 130 zastąpił on wysłużonego MF 3080 który więcej stał niż robił. Ogólnie nie słyszałem aby na niego narzekał jedynie co ostatnio pojawiło się to jakiś problem z załączaniem napędu.


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj