Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Dzięki koledzy za pomoc. Jutro się tym zajmę. Przypomniało mi się że 3-4 lata temu też coś takiego było, tylko nie pamiętam co ale wiem że ciągnika nie trzeba było przepoławiać. Jeżeli trzeba będzie rozłączać skrzynie od silnika to bd źle bo mi robota na kilka dni stanie.... i takie pytanie czy to może być spowodowane taką jazdą? ; https://www.youtube.com/watch?v=9afJBf435Ig      (Ojciec to mnie chyba zabije jak się okarze że coś poważnego bo ostatni urwałem przewód paliwowy i uciekło 50l ropy xD)

 

Dzięki koledzy za pomoc. Jutro się tym zajmę. Przypomniało mi się że 3-4 lata temu też coś takiego było, tylko nie pamiętam co ale wiem że ciągnika nie trzeba było przepoławiać. Jeżeli trzeba będzie rozłączać skrzynie od silnika to bd źle bo mi robota na kilka dni stanie.... i takie pytanie czy to może być spowodowane taką jazdą? ;       (Ojciec to mnie chyba zabije jak się okarze że coś poważnego bo ostatni urwałem przewód paliwowy i uciekło 50l ropy xD)

Edytowane przez Konrad67pl
Opublikowano

Panowie czy tarcz Pierwszego stopnia od c360 3p pasuje do c360?? bo przez przez pomyłkę sprzedającego założyłem tak do swojego ursusa i niby wszystko sie złożyło ale sprzęgło mi sie nie podoba. Lepiej rozebac czy jezdzic tak jak jest??

Opublikowano

mi wydaje się ze Chełmno bo tańsze, wiele lat na rynku i chyba sami to robią(?)
waryński to chyba tylko handluje a nie produkuje ale to pewnie jacekmocny będzie wiedział
A innej marki to jakoś nie kojarzę

Opublikowano

łożysko oporowe waryński 15 Mtg wytrzymalo niestety, zatarło się, teraz założone Chełmno zobaczymy ile wytrzyma oczywiście nie mówię że to jest jakieś super, ogólnie jakość tych części jest ujowa

Opublikowano

4 lata temu robiliśmy sprzęgło w c360 wymiana tarcz. W te żniwa nagle przestał działać wom , rozpoławiam ciągnik i lekki szok , wpust na tarczy drugiego stopnia całkiem gładki , wszystkie frezy objechało jak na tokarce. Tarcze zakładane były niby te "oryginalne" z logiem ursusa ale to wszystko o kant d*py rozbić. Wydaje mi się ,że tarczę objechał wałek sprzęgłowy który był jeszcze z tych prawdziwych ursusowskich części , twardy a frez w tarczy zrobiony z byle jakiego materiału i wałek go zjadł.

Opublikowano

Ursus Waryński podróba też mi niektóre części nie pasują i więcej już nie kupie.Kupiłem z Chełmna 3 rok i bez zarzutów robiłem kapitalkę nie dawno to bez żadnej skazy tarcza jak nowa

Opublikowano

Tak wałek sprzeglowy zaczął mi stukać I stopień paragon mi wcięło,instalacja jest za długa,przewody od lamp przednich są złączone dwa w jedne wsuwki więc teraz na tunelu nie rozlacze świateł tylko muszę w lampach przednich grzebać,kolo na wał korbowy halasuje głośno a 60 parę motogodzin Z Chelmna 3 założyłem( pośrednie górne walek rozrządu i pompa wtryskowa)cicho pracuje.Chelmno też się nie popisuje ale ma lepsze spasowanie jeśli chodzi o moduł zęba a jakość jest przyzwoita i Chełmno dawał na pierwszy montaż mądralo więc w teori można powiedzieć że prawilny bo co zakładałem z Chełmna nie miałem problemów a z Waryńskiego jedynie co nie miałem problemów to przewody gumowe chłodnicze.Nie mam czasu teraz na reklamację bo i tak na walku mi nie uznają ale mogę Ci pokazać zużycie zębów,więc mi nie mów że oryginał bo oryginał to z tamtych lat a sobie nazwę dopisuja tylko nabieranie ludzi i nie jeden miał już tu problemy z Waryńskiego.

Opublikowano

Tak wałek sprzeglowy zaczął mi stukać I stopień paragon mi wcięło,instalacja jest za długa,przewody od lamp przednich są złączone dwa w jedne wsuwki więc teraz na tunelu nie rozlacze świateł tylko muszę w lampach przednich grzebać,kolo na wał korbowy halasuje głośno a 60 parę motogodzin Z Chelmna 3 założyłem( pośrednie górne walek rozrządu i pompa wtryskowa)cicho pracuje.Chelmno też się nie popisuje ale ma lepsze spasowanie jeśli chodzi o moduł zęba a jakość jest przyzwoita i Chełmno dawał na pierwszy montaż mądralo więc w teori można powiedzieć że prawilny bo co zakładałem z Chełmna nie miałem problemów a z Waryńskiego jedynie co nie miałem problemów to przewody gumowe chłodnicze.Nie mam czasu teraz na reklamację bo i tak na walku mi nie uznają ale mogę Ci pokazać zużycie zębów,więc mi nie mów że oryginał bo oryginał to z tamtych lat a sobie nazwę dopisuja tylko nabieranie ludzi i nie jeden miał już tu problemy z Waryńskiego.

Opublikowano

Jezeli nie reklamujesz czesci w sklepie to skad ludzie w warynskim maja wiedziec ze jest cos nie tak? Jak robisz zakupy w internecie to nie potrzebujesz paragonu, a jak kupujesz w sklepie stacjonarnym to plac kartą.

Opublikowano

Oryginał to tylko z tamtych lat!! ahahahhahahahhahahh

Powrócił rozżalony Adi :) i zaczyna swoje herezje wylewać znowu na forum :) 

 

Kolego, wiesz że na pierwszy montaż dostarczało dziesiątki producentów dla Ursusa? 

 

Weź zacznij sypać wreszcie jakimiś konkretami, zrób zdjęcia zawołaj przedstawiciela i niech zajmą się Twoimi przypadkiem. 

 

Będę ten przykład zawsze pokazywał, tam też się udzielałeś i jak przedstawiciel zamieścił wyniki reklamacji to nagle wszyscy zamilkli. 

 

[galleryimg=696044]

 

 

Opublikowano (edytowane)

To taka mentalność ludzi, nic na to nie poradzisz. Przeglądając często ogłoszenia z różnymi narzędziami widzę że większość żyje właśnie jakością "epoki" która tak naprawdę jest mizerna a ceny windowane niebywale do góry no bo "jakość".

Z częściami to też standard, ileż to nie raz się nasłuchałem jaki to dziś badziew robią gdy jednocześnie widzę jak ludzie remontują przody wbijając tuleję młotkiem a następnie wbijając sworzeń i "ale sztywno". Wycie skrzyń to klasyka gatunku, wymieniony jeden tryb, jedno łożysko no bo reszta "idealna" a później wyje i albo się wyrobi i przestanie albo będzie wyć dopóki się nie rozleci. Już o wbijaniu suchych gotowych tulei do silnika nie wspominając. Daj na luz, nie przekonasz i świata nie zbawisz. 

Edytowane przez bears
Opublikowano (edytowane)

Rozżalony? Hahaha Daje swoją opinię jakie miałem przypadki z tymi cześciami ale tu jest Polska na tak zawalista firmę to Be nie można powiedzieć.Co montowałem z tamtych lat żadnych problemów nie miałem Siedzenie lampy czy skrzynka bezpieczników z tamtych lat a podróba Lublina niebo a ziemia.Czysta zazdrość że ktoś sobie części kupuje z epoki bo jakieś 80 90% nie wie gdzie takie części dostać.Nawet ostatnio kupiłem wskaźnik KFM bo mój był do wymiany  stary,pochodził 3 tyg przestał działać.Założyłem z 86 roku 2 miesiąc i nadal działa a wskazuje lepiej.Dałem nowa elektrykę oraz skrzynkę bezpieczników Waryńskiego Założyłem według schematu 20 min jazdy na światłach mijania i bezpiecznik mi topiło,szukałem zwarcia nie znalazłem.Jaki był powód? Bezpieczniki nie miały dobrego styku w skrzynce,dałem skrzynkę oryginalną  nową z tamtych lat problem znikł.Nie ma teraz dobrych części trafisz albo nie trafisz a Waryński w kija leci chcecie to mogę wypowiedzieć każdy szczegół co było kijowe.Waryński pic na wodę i tyle 

Edytowane przez Adi96

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
    • Przez matimariusz
      Witam. Rozebrałem sprzęgło w renault 113.14 i nie zwróciłem uwagi jaki jest kierunek tarczy sprzęgła. Tą dłuższą częścią flanszy do koła zamachowego czy do skrzyni biegów?
    • Przez Przemek2175
      Witam , chciałem zapytać czy wymieniał ktoś tarczki sprzęgła w Case 4210  ? trzeba ściągać  kabinę I rozpołowić ciągnik ? Jakieś wskazówki ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v