Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogły popękać kapturki łopatek pierwszego stopnia. Łopatki mogły sie oprzeć o docisk sprzęgła. Może łożysko oporowe?

A jak wyregulowałeś sprzęgło?

A może problem już rozwiązany?

Opublikowano

odkręć klapkę na sprzęgle i popatrz czy przy wciskaniu pedału sprzęgła coś się tam dzieje, jak masz luzy to podciągnij pedał skręcając na gwincie pręt co łączy pedał z mechanizmem sprzęgła

Opublikowano

Sprawdź mocowanie dźwigni sprzęgła na wałku do wyciskania łożyska, zaraz przy korpusie. 

Opublikowano

W 3p bez demontażu skrzyni od silnika i tylnego mostu nie da się wyciągnąć głównego wałka. Zmieniona jest konstrukcja w stosunku do C-360 sprzed 1986 roku i inne jest mocowanie łożysk. Sam się z tym męczyłem. Wałek główny wychodzi tylko do tyłu.

Opublikowano (edytowane)

Więc tak, udało się wymienić ten uszczelniacz na wałkach skręcić wszystko, wyregulować. Po założeniu obudowy słychać dziwne odgłosy ze skrzyni :/ Wszystkie biegi wchodzą, wałek,reduktor też, dodam że przed nic nie było słychać. Tak jakby jakaś tarczka tarła o coś. Jak powinny być ustawione te listwy względem siebie ?? ustawiliśmy je wyszystkie tak samo tylko skrajne są inaczej , Chodzi mi że środkowe wgłębienia są względem siebie równoległe

Edytowane przez rafto
Opublikowano

Wie ktos może w czym siedzi problem kiedy na wysokich obrotach w c 360 3p lapki na sprzegle odchylaja się do lozyska oporowego? Sprzeglo jest wyregulowane tak jak się należy, nowe tarcze, wszystko prawidłowo złożone

Opublikowano (edytowane)

No lozysko jest poprawnie ustawione, widelki wytlaczajace maja luz od obudowy lozyska, a czy jest jakaś różnica miedzy tarczzami sprzeglowymi od zwyklej 60 a od 3p ? Mój 3p to skladak z c 355 pierwszy stopień ustawiony na 4mm a drugi 10mm od lozyska, może lepiej ustawić na 6 i 12?

Edytowane przez partyzant07l
Opublikowano (edytowane)

mam taki problem w grudniu robiłem sprzęgło wszystko ładnie ustawione a dziś problem, możliwe że do regulacji coś ale się pytam, jak wciskam sprzęgło to najpierw rozłącza mi wom a później bieg a powinno być odwrotnie, oczywiście przed składaniem po 10razy sprawdzam czy wszystko dobrze a tu takie coś. Nie uprzykrza to na razie życia ale lepiej to wyregulować

 

edit /////// wygląda na to  że fachowiec zamienił  odstępy z 1 sto na 2 i odwrotnie, zdałem się na fachowca i czasami tak bywa

Edytowane przez mandragora310
Opublikowano

Zmieniałem silnik to i taarcze nowe załozylismy ,po zjechaniu nie wysprzegla ustawiamy już w każdej możliwej pozycji i nic.
Wszystko ciagnie itd. tylko problem z wysrzeglaniem .
Co może być nie tak ??

Opublikowano

Chyba 3 mm? W wycięciach koła zamachowego widać czy poruszają się tarcze docisku. Pierwsze ma luzować docisk  od strony silnika. Na próbę skręć nawet łożysko tak by nie było luzu pomiędzy dźwigienkami.  Daj jedno tylne koło do tyłu, bieg i sprzęgło. Jeśli się nie obróci a docisk działa to masz coś nie tak z tarczą. Trzeba szukać metodą prób i błędów.

  • Like 1
Opublikowano

Witam i proszę o pomoc czy ktos ma jakieś schematy bądź instrukcję jak prawidlowo ustawic luz dzwigienek w ursus c360 bo jak przeglądam temat to wszystkie instrukcje już stracily ważnosc i nie można ich zobaczyc ;/ Lub może ktoś krok po kroku moze mi wytłumaczyć ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
    • Przez matimariusz
      Witam. Rozebrałem sprzęgło w renault 113.14 i nie zwróciłem uwagi jaki jest kierunek tarczy sprzęgła. Tą dłuższą częścią flanszy do koła zamachowego czy do skrzyni biegów?
    • Przez Przemek2175
      Witam , chciałem zapytać czy wymieniał ktoś tarczki sprzęgła w Case 4210  ? trzeba ściągać  kabinę I rozpołowić ciągnik ? Jakieś wskazówki ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v