Polecane posty

lebek5    56
9 godzin temu, lukasz0920 napisał:

Rozpiska bezpiecznikow jest pod pokrywa od nich

Wykręca się te czarne żarówki? Czy one sa od wyświetlacza? Czy tylko od wskaźników ? 

7938CC50-8571-481F-8163-CE2AD5039823.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Możliwe, że u mnie są nowsze wersje liczników, bo mam ciągniki z 2002 i 2005r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Rozebrałam dziś wyświetlacz i jednak są wkręcanie takie malutkie żaróweczki jest ich 7. Jak mam rozebrany licznik to wymienię wszystkie żarówki od kontrolek, jakie one są 1,5w czy 3w? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Poda ktoś namiary na serwis case z oryginalnymi częściami?

potrzebuje czujnik temperatury oraz oprawki na małe żarówkami na wyświetlacz case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

zarowki t5 w oprawce? w sklepie motoryzacyjnym kupisz.

A serwis to np. agro rami koscielna wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56
8 minut temu, Ziel napisał:

To zamów na Allegro jak znalazłeś...

No właśnie nie wiem czy takie to maja być..

Wczoraj kupiłem u elektronika żarówki 12V ale nie wiem jakie mocne, pozakładałem do oprawk niektóre mocno powypalane poświeciło ładnie może z 5 min i zgasło 

Nie wiem dlaczego bo już nie rozkręcała z powrotem  czy żarówki za słabe i się spaliły czy oprawki  nie stykają 

Mozliwe ze jak na wyswietlaczu  jedna żarówka sie spaliła to wszystkie świecić nie będą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Nie wyświetla motogodzin czy nie nabija? 

W liczniku ciągnik sam je nabija bez czujników, to są h pracy a nie motogodziny... szukałbym kabla zasilania licznika.

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqdla    1
Dnia 21.12.2016 o 19:18, Rafik napisał:

Dobre :)

Tylko jak kiedyś wyjąłem te liczniki wyglądały jakby były sklejone i jednorazowe. Poza tym dzisiaj dużo nie nafikałem. Dorabiałem lampy w garażu bo stwierdziłem, że oświetlenie jest do bani, a potem atmosfera świąteczna dała o sobie znać w postaci żony z tekstem "....wa kiedy tę choinkę przywieziesz". I wszystko w temacie.

Pozdrawiam

Kiedyś robiłem to podświetlenie. Jak jeszcze potrzebujesz to mam jakieś zdjęcia z wymiany

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56
6 godzin temu, mqdla napisał:

Kiedyś robiłem to podświetlenie. Jak jeszcze potrzebujesz to mam jakieś zdjęcia z wymiany

 

Jakie dawałeś żarówki do podświetlenia?

Edytowano przez lebek5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqdla    1
11 godzin temu, lebek5 napisał:

Jakie dawałeś żarówki do podświetlenia?

Kupiłem jakieś zwykle w sklepie motoryzacyjnym 12 V białe 

Edytowano przez mqdla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolek96    9
Dnia 26.10.2019 o 07:38, lebek5 napisał:

No właśnie nie wiem czy takie to maja być..

Wczoraj kupiłem u elektronika żarówki 12V ale nie wiem jakie mocne, pozakładałem do oprawk niektóre mocno powypalane poświeciło ładnie może z 5 min i zgasło 

Nie wiem dlaczego bo już nie rozkręcała z powrotem  czy żarówki za słabe i się spaliły czy oprawki  nie stykają 

Mozliwe ze jak na wyswietlaczu  jedna żarówka sie spaliła to wszystkie świecić nie będą ?

i jak ogarnąłeś jakie to żarówki będą odpowiednie bo mam ten sam problem w soim mx i tez chetnie by msobie zrobił ten wyświetlacz, tylko rownież jak kiedys rozebralem jakie zarowki beda odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56
1 godzinę temu, Bolek96 napisał:

i jak ogarnąłeś jakie to żarówki będą odpowiednie bo mam ten sam problem w soim mx i tez chetnie by msobie zrobił ten wyświetlacz, tylko rownież jak kiedys rozebralem jakie zarowki beda odpowiednie

Jestem w trakcie ogarnięcia tego,bo co założyłem zaraz się paliły. Zamówiłem ledowe z oprawkami, jak przyjadą to założę i zobaczę jaki będzie efekt.

https://allegro.pl/oferta/led-do-przyciskow-nawiewow-zegarow-t3-r3-t4-t5-4829258679?snapshot=MjAxOS0xMC0yOFQxNzoxMjozMi43ODJaO2J1eWVyOzUwYzAwMTZiYmVhYzYwYTM5YTQwYWFiMTcyZTNjOTI2ZWU0YjUxNGM5NDNlNTA5OGE4N2VhZTMyYzU1NmE5Y2E%3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqdla    1

tez mam podobny problem z prędkościomierzem. Czy udało ci się z tym jakoś uporać?


Szron88 napisał:

Witam. Lokalizowalem ten czujnik predkosci wykerciłem go. Dalem dzis dla elektryka do sprawdzenia. Problem jest taki ze jest on na dwa piny. Dostepne tego typu sa na 3piny. Mial ktos taki problem?

 

mam podobny problem z prędkościomierzem. albo pokazuje 0 albo 001. Udało ci się jakoś to ogarnąć. będę wdzięczny za rady


mqdla napisał:

Szron88 napisał: Witam. Lokalizowalem ten czujnik predkosci wykerciłem go. Dalem dzis dla elektryka do sprawdzenia. Problem jest taki ze jest on na dwa piny. Dostepne tego typu sa na 3piny. Mial ktos taki problem?     mam podobny problem z prędkościomierzem. albo pokazuje 0 albo 001. Udało ci się jakoś to ogarnąć. będę wdzięczny za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqdla    1
Bolek96 napisał:

Dnia 26.10.2019 o 07:38, lebek5 napisał:

No właśnie nie wiem czy takie to maja być..

Wczoraj kupiłem u elektronika żarówki 12V ale nie wiem jakie mocne, pozakładałem do oprawk niektóre mocno powypalane poświeciło ładnie może z 5 min i zgasło 

Nie wiem dlaczego bo już nie rozkręcała z powrotem  czy żarówki za słabe i się spaliły czy oprawki  nie stykają 

Mozliwe ze jak na wyswietlaczu  jedna żarówka sie spaliła to wszystkie świecić nie będą ?

i jak ogarnąłeś jakie to żarówki będą odpowiednie bo mam ten sam problem w soim mx i tez chetnie by msobie zrobił ten wyświetlacz, tylko rownież jak kiedys rozebralem jakie zarowki beda odpowiednie

ja kiedyś wymieniałem bo miałem wszystkie przepalone. ale wymieniłem tylko te co były w miarę dostep ( nie zdejmowałem wyświetlacza) kupiłem zwykle białe do typowych podswietlen tzw pchełki . już mi dwa lata chodzą i nic. się nie dzieje. A więc nie muszą być wszystkie dobre żeby swiecily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56
21 godzin temu, mqdla napisał:

ja kiedyś wymieniałem bo miałem wszystkie przepalone. ale wymieniłem tylko te co były w miarę dostep ( nie zdejmowałem wyświetlacza) kupiłem zwykle białe do typowych podswietlen tzw pchełki . już mi dwa lata chodzą i nic. się nie dzieje. A więc nie muszą być wszystkie dobre żeby swiecily

Podświetlanie zrobione, ledy dają rade, ciekawe jak dlugo😃 

Panowie podświetla wam cały czas? Czy tylko jak włączycie świstła? Bo nie wiem jak ma być?

A drugie pytanie jaki płyn chłodniczy wylewacie do swoich cesów?

99410332-612D-4BE6-9F64-644725843C49.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj