Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ed2000    5

Brak reakcji na padał gazu perkins power6

Co może być przyczyną w perkins Power 6 że po chwili jazdy jest brak relacji na gaz trzeba traktor zgasić odpalić ponownie i jedzie dalej.

Edytowano przez Ed2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    226

Najczęściej potencjometr gazu. Sprawdź na początek wtyczke, po prawej stronie pod kabiną jest wtyczka od potencjometru. Nie tania impreza odrazu mówie. 
Kupiłeś czy oglądałeś?

Edytowano przez Rowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czyszczenia filtra siarkowego trzeba olej spuści że skrzyni? Na wysokich obrotach zapala się kontrolka ciśnienia oleju, rewers łapie z opóźnieniem - obstawiam brudny filtr. Jakieś inne pomysły jesczcze?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Tak, trzeba spuścić olej. Wymień filtr hydrauliki bo on może być problemem. Kiedy olej zmieniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5

Oglądałem dla kolegi jak mówiłeś Igła nie była, oprócz gazu to kilka  rzeczy do roboty jeszcze jest.

Koleś tłumaczył się że nie wiedział co jest jeszcze do roboty przy nim bo ma pierwszy raz taki traktor na sprzedaż i na nim się nie zna:)

 

Edytowano przez Ed2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    226

Ten potencjometr chyba ponad 4tys teraz kosztuje. Jeśli byś był zainteresowany to prawdopodobnie bede miał taką 135-tke na Power6 do sprzedania. Ma mi przyjechac cos takiego, przejrze to, zrobie co bedzie trzeba i bedzie do sprzedania.

1 godzinę temu, paktofonikas1987 napisał:

Do czyszczenia filtra siarkowego trzeba olej spuści że skrzyni? Na wysokich obrotach zapala się kontrolka ciśnienia oleju, rewers łapie z opóźnieniem - obstawiam brudny filtr. Jakieś inne pomysły jesczcze?

Raczej zatkany filtr ten duży, nie siatkowy, tamten żeby zatkało, to musiałby być gnój w skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
11 godzin temu, paktofonikas1987 napisał:

Do czyszczenia filtra siarkowego trzeba olej spuści że skrzyni? Na wysokich obrotach zapala się kontrolka ciśnienia oleju, rewers łapie z opóźnieniem - obstawiam brudny filtr. Jakieś inne pomysły jesczcze?

Zmieniaj ten filtr na zewnątrz na siatkę nawet nie patrz. Za Donaldsona teraz płaciłem 250 zł. Co roku zmieniam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    226

Jeśli bedzie to dopiero gdzies po połowe grudnia pewnie, ale to tak jak mowie nic jeszcze pewnego.

W PL na ogloszeniu stoi tez taki 135 uszkodzony widzialem za okolo 80tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
19 godzin temu, paktofonikas1987 napisał:

Pamięta ktoś numer tego filtra dużego?

W  MX 150 mam Donaldson  P 165876  fleetguard HF 35439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Panowie, ma ktoś zdjęcie z instrukcji regulacji luzów zaworowych w mx? Chodzi mi głównie o możliwość zablokowania koła zamachowego, gdzie sie je blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Weź klucz 24 i krec alternatorem, pod pompa wtryskową masz zapadkę na wcisk. Tylko bardzo uważaj , bo jest plastikowa i jak za mocno przekrecisz to ją zlamiesz. Kolejnosc i wartości znasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Dzięki. Sprawdzę jak mówisz ale obawiam sie że pasek może sie slizgać.

IMG_3578.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel napisał:

Tak, trzeba spuścić olej. Wymień filtr hydrauliki bo on może być problemem. Kiedy olej zmieniałeś?

Tak jak mówiłeś, wina filtra. Olej 300 mth zrobił.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Prawdopodobnie znalazlem przyczyne zatarcia silnika, w chlodnicy oleju jest zawór omijający filtr jesli ten jest zatkany. Przetarła sie w nim blaszka od spręzynki zresztą bardzo cieniutka i taki olej poszedł prosto na drugi cylinder potem juz wiadomo. Dziwne tylko ze cisnienie nie spadlo lub nie sygnalizowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115
17 minut temu, paktofonikas1987 napisał:

Tak jak mówiłeś, wina filtra. Olej 300 mth zrobił.

A jaki olej? Nie polecam filtrów hi fi i donaldsona z internetu o zaniżonej cenie. Jest dużo podróbek donaldsona. Ja zawsze zakładam mana lub donaldsona ale z oficjalnej dystrybucji.

Edytowano przez Ziel
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fusch agrifarm Mc pro. Był wcześniej Hi Fi właśnie, a teraz kupiłem donaldson.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Polecam fusch utto mp lub oryginał akcela hy tran. Mc pro jest średni do systemów hydraulicznych połączonych z przekładniami powrershift. Utto mp jest rzadszy w niższych i wyższych temperaturach

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Witam. Pacjent mx110. W drodze rozłączyło jazde. N-ka sie lekko swieci i co chwile mocniej i coś cyka pod bocznym panelem tak jak na filmiku. Reszta wszystko działa bezpieczniki sprawdzone. Ktos miał podobny przypadek? Gdzie szukać problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    226

Dziwnie Ci ta Nka świeci, raczej powinna mrugać. Zacznij od sprawdzenia jakie błędy się pokazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Ta dioda przy właczniku wom żadnych błedów nie pokazuje. Dodam tyle ze wczesniej bez wcisniecia sprzęgła nie dało sie wrzucić biegu a teraz wszystkie wchodzą bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    226

Ale wszedłeś w tryb odczytu błędów? 
Akurat to niema znaczenia, po prostu pewnie linka Ci się zacieła i blokada dźwigni nie wskakuje i nie blokuje jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj