marioo117

Instrukcja naprwa bieżących mtz 82

Polecane posty

marioo117    1

Witam, czy może ktoś posiada takową książkę jak w temacie i czy mógłby udostępnić na forum? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja mam takową ale usdostępnić to troche problem ponad 200 stron tutaj jest :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ta którą dałeś foto nie jest instrukcją napraw. Są tam tylko dane obsługowe, regulacyjne, użytkowe. nic na temat jakiejkolwiek naprawy.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioo117    1

Ta którą dałeś foto nie jest instrukcją napraw. Są tam tylko dane obsługowe, regulacyjne, użytkowe. nic na temat jakiejkolwiek naprawy.

być może tak jest jak mówisz, po prostu tytuł na stronie pierwszej był taki i tak go przepisałem. Dlatego dodałem ten skan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No jest tak bo mam tą książkę. Jako tako ciężko znaleźć typową instrukcję napraw do tego ciągnika. I nie dziwię się bo nie jest specjalnie potrzebna. Na allegro jest do kupienia wersja drukowana w zdaje się 3 językach również i polskim ale panuje w niej totalny chaos. Jest mało przydatna, drogą dedukcji wyczaisz o wiele więcej niż zawarte w niej informacje.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas616    9

nie chce mi się wszystkim wysłac wiec zalozylem poczte na która wrzucilem to co miałem o mtz i jumz. Proszę nie zmieniajcie hasła bo pewnie jeszcze wiele osob moze z tego skorzystac. wrzucilem katalogi czesci i instrukcje obslugi.

wchodzicie na strone

google.com , na gornym pasku klikacie dysk, login to

mtz82pliki@gmail.com

a hasło to "instrukcja'' Miłego pobierania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guru351    0

Dlaczego szkoda kasy.

Chce tylko kilka skanów dotyczących tych dwóch punktów.

Z góry dzięki .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Wydaje mi się że szkoda ,bo jeśli ktoś nie zna się na mechanice ogólnej ciągników ,to ta instrukcja mu zbytnio pracy nie ułatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guru351    0

Weś zrób mi te skany dotyczące serwomechanizmu tych dwóch punktów co podałem je już wcześniej bo muszę wyregulawać serwo mechanizm bo mnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas616    9

Witajcie.

Kolego mógł byś mi zrobić skany instrukcji napraw na podany e-mail:

max351@vp.pl.

Wchodziłem w google na ten dysk i nic nie moge znaleść.

Login:mtz82pliki@gmail.com

Hasło:instrukcja

Wyskakują jakieś kotki ;/

A jak niechce ci się to wrzuci wszysztkie skany dotyczące

1.Regulacja mechanizmu wspomagania kierownicy .

2.Dokręcenie nakrętki kulistej ślimaka.

Z góry dzieki..... :)

 

podany mail chodzi bez zarzutu. zaloguj sie na ten mail, potem kliknij

lz1f.jpg

następnie

rqvq.jpg

pojawi się lista plików w formacie jpg i na końcu strony są pdf-y do mtz'a

3sta.jpg

powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

nie chce mi się wszystkim wysłac wiec zalozylem poczte na która wrzucilem to co miałem o mtz i jumz. Proszę nie zmieniajcie hasła bo pewnie jeszcze wiele osob moze z tego skorzystac. wrzucilem katalogi czesci i instrukcje obslugi.

wchodzicie na strone

google.com , na gornym pasku klikacie dysk, login to

mtz82pliki@gmail.com

a hasło to "instrukcja'' Miłego pobierania ;)

 

UWAGA! Zmieniłem hasło na: instrukcjamtz.

Google mnie zmusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papai    0
Dnia ‎03‎.‎03‎.‎2013 o 00:07, UrsusCzesio napisał:

Ja mam takową ale usdostępnić to troche problem ponad 200 stron tutaj jest :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Czy mógłby ktoś zrobić i wrzucić zdjęcie całego mechanizmu załączania świateł STOP pod pedałem hamulca w mtz Pronar? Z góry dziękuję
    • Przez DoorJan
      Witam serdecznie, jestem operatorem Belarusa 820 z 2022 roku. Mam problem z dźwignia walka wom która jest "luźna" i przy pracy z kosiarka bijakowa wałek zwalnia przy większym obciążeniu. Próbowałem zwiększyć naciąg na zewnętrznym mechanizmie. W starszym modelu dźwignia działała ciężej jednak "przeskakiwała" w pozycję włączona i nie było z tym problemu. Proszę o jakąś poradę, czy jako laik mechaniki będę w stanie coś z tym zrobić, czy będzie to wymagać interwencji doświadczonego mechanika ? Z góry dziękuję 
    • Przez tomekxx1
      Witam. Ostatnio udało mi się okazyjnie kupić silnik rozruchowy od dt 75 za całe 40 zł. Silnik chcialem odpalic ale niestety nie ma iskry. Na iskrowniku znalazłem wystającą śrubę, jakby do podłączenia prądu. Czy moje domysły są słuszne i tam powinien być podłączony prąd?

    • Przez Maksol
      Witam chciałbym zakupić MTZ i chcę wiedzieć którą skrzynię biegów lepiej wybrać:
      -MTZ 892.2 SKRZYNIA 18/4
      -MTZ 952.2 SKRZYNIA 14/4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj