panmino

Members
 • Ilość treści

  852
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Excellent

6 obserwujących

O panmino

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak, wszystko, co zrobił Paweł, co nie znaczy, że jest to jedyne, co można zrobić i jest najlepiej, jak można.
 2. Czołem, podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9. Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
 3. Czyli port N ma cały czas ciśnienie, jak na pompie, tak? Niezależnie od położenia pozostałych dźwigni.
 4. Czołem, czy rozdzielacz ze zdjęcia można założyć do Belarusa 1025? Czy port N do łączenia szeregowego ma cały czas ciśnienie, niezależnie od pozycji pozostałych sekcji? Czy można podłączyć tam wąż od rozdzielacze tylnego podnośnika? ... zauważyłem po czasie, że to grupa Zetorów, nie potrafię teraz przenieść tematu, sorki...
 5. Widziałem ten wynalazek, to ponownie jest jakiś adapter do owijarki w dodatku na prąd...
 6. Nie musi być nowa. A które zagraniczne mają takie bajery?
 7. Czołem, czy jakiś polski producent oferuje owijarki sterowane z pilota? Chodzi o stacjonarną owijarkę napędzaną z ciągnika.
 8. Największą wadą jest WOM, który nie wytrzymuje dużych obciążeń, np. kosiarki biwakowej. Mtzety ciężko odpalają na mrozie, pękają też węże, przewody. Padają słabe łożyska. Przedni most starego typu ciągle cieknie na "amortyzatorach". Hydraulika jest przekombinowana, wiele osób przerabia te wynalazki. W nowszych modelach jest już lepsza hydraulika i most przedni na krzyżakach. Ogólnie poczciwy traktor, który jest w stanie znieść bardzo wiele i mimo to działa. Części wciąż tanie, chociaż nie tak, jak przed wojną na wschodzie.
 9. Jaka regulacja??? To są cięgna od podnoszenia i docisku, do kabiny prowadzą. Dźwignię sam odrobiłem, żebym z tyłu ciągnika mógł podnośnikiem sterować...
 10. Jeśli masz nierówne łąki, to faktycznie pottinger z kołami kopiujacymi to mistrzostwo świata. Mam starszy model i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli doskonałe kopiowanie nie jest priorytetem, to szedłbym w tańszy sprzęt.
 11. Jeszcze nie. jak się trochu ociepli, to będę eksperymentował przekładając najpierw rozdzielacz pod kierownicą później w monobloku. Mam jeszcze drugi ciągnik - 1025, z niego wykręcę i przelożę.
 12. No są dwie dźwignie koło fotela, jedna od regulacji pozycyjnej, druga siłowej. Tę drugą zdemontowałem, żeby się nie myliło, ale muszę tam faktycznie zajrzeć, zobaczyć dokąd prowadzi linka. Domyślam się, że do rozdzielacza w monobloku.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj