Skocz do zawartości
wojtii

Problem z odpalaniem.

Polecane posty

koses    2

panowie spokojnie jasne że odpali tylko adasko987@ zapomiał wstawić przecinek w te 35 ;) a tak na poważnie to w 28 stopni w tym roku moja 912 nawet nie miałkneła dopiero po podłączeniu grzałki na godzikę odpaliła chociaż cuda się zdażają?

kamil20    0

Co do odpalania to o C-360 nie mam dobrego zdania ;) ogólnie to bez gorącej wody w zime ani rusz....

Ten ciągnik powinien zapadać w sen zimowy jesienią i budzić się wiosną bo do zimy nie jest kompletnie przystosowany...bez obrazy dla fanów tej maszyny ale takie jest moje zdanie

Wiadomość z agroFakt.pl

Davidastra    0

tak na - 35 stopni

to w pełni sprawny układ paliwowy , rozrusznik , akumulator

cycuś ropka

a gorąca woda heh

przy - 35 stopniach moment traci temperature

a tuleje jest w tej temperaturze bardzo łatwo uszkodzić

jak już to akumulator musi być trzymany w ciepłym miejscu

np w domu wtedy ma sprawność

Wacek21    35

U nas c-360 stoi przez zime w garazu ale wode i tak spuszczamy. przy wiekszych mrozach na chwilke prostownik i normalna wode i git :P

z C-330 jest troszke gorzej bo stoi pod wiata ale wtedy zar z pieca pod miske olejowa i ciepla wode i pali normanie :)

pozdro

KIJANA14    1

my jak nie możemy zimą odpalić to kawałek szmatki troszke ropy podpalamy to i przystawiamy do rury ssącej powierze i zawsze odpali

10% za wielkie litery (już poprawione)

chaner123    5

opisz co dokładniej się robi po naciśnięciu startera rozrusznik kręci czy nie ??? przerywa może wogóle nic się nie dzieje

zorzyk2    50

Może sprzęgiełko(bendix) dostaje poślizgu. wtedy rozrusznik kręci , tryb rozrusznika zazębiony, a wałem nie kręci.

Kamil360    0

a może regulator jak mieliśmy kiedyś ursusa 360 i jak tato chciał odpalić to tylko burczała

ojciec myślał że to rozrusznik ale jak pojechaliśmy do elektryka to okazało się że to regulator

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja miałem tak w 50-siące to zrobiłem remont silnika,kupiłem rozrusznik i akumulatory to w tedy działało

matek16    0

Witam ja mam taki problem w mojej C 355 po remoncie generalnym nie da rady włączyć WOMu, z wyłączaniem nie ma problemów ale z chodzącym silnikiem włączenie jest nie możliwe muszę albo zgasić go albo tak ciągnąć aż go zmuli i zgaśnie Pomóżcie

kamil2104    0

Witam jestem nowy i mam problem z ursusem c 362 otoz kupiony jakis rok temu oczywiscie sprowadzony i od jakis 3 dni wystapił problem otoz jak jest zimny ma ciezko zapalic gdy go nie przepompuje to nie zapali wogole tak jak by nie było w nim paliwa a jak przepompuje to zapali ale z wielkim trudem za 2 moze 3 razem. Natomiast gdy juz go zapale i zgasze i ponownie pale to pali na przysłowiowy dotyk ale gdy juz postoi jakis czes problem sie znow powtarza. Prosze o rade i z gory dziekuje

szymon15    1

elo nie wiem czemu mi nie che zapalic Ursusc 360 3p nie wiem co sie stało akumlator naładowany i wszystko ok ale jak przekrecam fajche do zaplanaia to tak dziwnie brzeczy trik trik czy cos

milanreal1    290

Na co nowe? Stare wystarczy porządnie przeczyścić szczotka drucianą i będzie oki. Do takich przygód przygotuj się bo to przy akumulatorze więc to normalne jak na klemach zrobi się nalot.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez Wojtek
      ile wam palą te ursusy na mtg i na ile godzin pracy ciezkiej lub lekkiej starcza pełen gorny zbiornik
      jak bym nie kombinował czy jezdząc na obrotach 1500-1700 w orce czyw innych pracach czy obrotach 2100-2400 zawsze mi gasnie ciagnik z braku paliwa po około 7 godzinach,( mam 1224, pzrez kilka dni chodziła w turbo ale sie zatarła i znowu jest bez turbo, pompa jest spowrotem zmieniona od bez turbo)
    • Przez szybki00
      Jak już wspomniałem w temacie potrzebuje informacji jak i czym wyciszyć kabine w Ursusie 1002. Piszcie co wiecie w tej sprawie, a może ktoś juz robił coś takiego
      Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam mamy w zamiarze kupić prase do naszej sześćdziesiątki i tu moje pytanie jaką prase wybrać żeby się nie zamęczyć ciągnika, na co zwracać uwagę przy kupnie prasy?
      Zastanawialiśmy się nad Krone KR 125 lub 130 czy to dobry wybór?(Jeśli by mógł ktoś napisać coś o tej prasie jak z awariami i częściami).
      Fundusze na to przeznaczone są niewielkie max. 15 tyś.
      Prosze o podpowiedzi pozdrawiam Czazal ^^