Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paliwo nie leci ani na wyskoich obrotach ani na małych...a diesel ma to do siebie ze bardzo duzo paliwa pompa przelewa...

Problem moze jeszcz tkwic z zalozeniu wtryskiwaczy

Opublikowano

Przewodem od wtrysków by się lało paliwo gdy by były wypracowane , a ty wcześniej pisałeś że są nowe.

Po prostu dzieje się tak że pompka zasilająca podaje do sekcji paliwo o wiele za dużym ciśnieniu, a przez to sekcje pompują za dużą dawkę do wtrysku.

Opublikowano

goral1 co ty za bzdury wypisujesz? poczytaj troszke do pompiarza się udaj on ci pokarze i wytłumaczy kiedy nadmiarem idzie paliwo,jak są wypracowane to paliwo idzie do komory sprężania wtryski leją,może złe ciśnienie ustawione,końcówka nie na punkcie i nie taki typ

Opublikowano

a co ten zaworek ma wspulnego z wtryskami? napisz co by się stało? ja uważam że nic nawet to wiem oprucz tego że po dłuższym postoju by paliwo z ciekało ( nie trzyma ciśnienia w pompie wtryskowej) cieżko by palił, napisz co by się działo?

Opublikowano

Ja nie pisałem że rozsadzi to ty tak myślisz.

Po prostu jeżeli nie będzie działał zawór przelewowy (przy nowej pompce) to ciśnienie tłoczenia (prawidłowe1,7-2,5 kgcm2)wzrośnie powyżej zalecanego ,spowoduje to zmianę dawki podawanej przez sekcje.

Opublikowano

Ja uważam że samostarty wd40 dezodoranty i inne "wspomagacze" to największe badziewie... Po wtryśnięciu tego do kolektora dolotowego zawory tak dostają po trwałości że to jest poezja... Ciągnik musi mieć dobrze rozrząd ustawiony, dobrze ustawione ZAWORY!, i w idealnym stanie układ paliwowy, jeżeli nawet wtedy nie chce odpalić to zalewam go gorącą wodą, spuszczam ją i od nowa wrzątkiem zalewam, jeszcze się nie zdarzyło żeby nie odpalił... Pozdrawiam :)

Opublikowano

Moja 60 też cięzko pali w mrozy ale gorącą wodą przelewam aż z bloku poleci ciepła zamykam kranik dolewam do pełna i odpalam jak nie łapie to wiechcia (drut a na nim szmata oblana ropą) i podpalam i pod kolektor ssący i wtedy jak pociągnie gorace powietrze z ogniem to pali juz na bank

Opublikowano

Czemu nie bezpieczne mój tata tak robi wiele lat.ja tez tak robie żadna świeca żarowa i płomieniowa nie da takiego efektu jak to.Tylko trzeba uważac zeby szmaty nie wciągneło

Opublikowano

Tylko regeneracja głowicy i wtrysków-sześćdziesiątka(każda utrzymana w stanie)pali po obróceniu 2 razy wałem(do tego można zaoszczędzić paliwko przez resztę roku)

Opublikowano

A to prawda że nowe wtryski, jak sa dobrze ustawione i trzymaja cisnienie to nie oddają paliwa na przelew ? takze moze nie ma sie czym martwic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez antonio86
      Witam!
      Wiem ,że był już taki temat odnośnie c-330, ale mysle ,ze c-360 to inna bajka(jak się myle to prosze usunąć temat)
      Otóż chce zalac układ chłodniczy płynem-głównym powodem jest to,ze mam zamiar założyc nagrzewnice w kabinie,a woda nigdy cała nie wyleci z nagrzewnicy i na mrozie ja rozwali.
      Mam taki dylemat, otóż remont silnika był 13 lat temu i boje sie czy płyn nie rozpusci kamienie i niedostanie się do oleju(słyszałem o przypadkach,że były wrzery i płyn rozpuscił kamień i wleciał do oleju ,jakie wy macie doświadczenia z zamianą wody na płyn???
    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez Pszemq
      Witam.Niestety moja os wraz ze wspornikiem nie nadaja sie juz do uzytkowania tak więc prosze składac propozycje.
      Oczywiscie nie szukam nowych części jakby były lekkie luzy to nie przeszkadza mi to.Cena tez się liczy bo nie mam zamiaru pakować w ten ciągnik kupę kasy.Pozdrawiam
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v