Skocz do zawartości
brodzik2207

john deere 6920 problem z zapalaniem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brodzik2207    1

witam, po zimie mam problem z odpalaniem mojego jd mianowicie ciagnik kreci i nie moze załapac  tak jakby nie dostawal paliwa ale pompka paliwowa podaje, sciagam filtr powietrza psikne troszke samostartu i ciagnik pali od strzała nastepnie gdy sie zgasi odpala bez zarzutu ale gdy postoi z poł dnia znow nie chce zlapac moze ktos cos podpowie ?

moge dodac tylko ze zima wymieniłem filtr paliwa oczywiscie na orginalny no i nie wiem co jest wygladało by na to ze paliwo schodzi no ale pompka przeciez podaje po przekreceniu stacyjki a i ostatnio zauwazyłem ze ta pompka zasilajoca zaczeła sie lekko pocic.... 

z gory dzieki 

nemezis    4

Gdzieś łapie powietrze i paliwo się cofa  , jeśli po wymianie filtra to tu szukaj przyczyny jeśli nie to węzyki zasilający i przelewowy

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    484
tak po zagszeniu cofa się paliwo

iron    484
jak już zapali to później odpala normalnie?

gortad    11
załóż zawór zwrotny na wężyk przed filtrem
ja tak mam i jest ok

PRIMUS

Groszek87    0
Napisano (edytowany)

Miałem taki problem z 6410. Nawet pompę wtryskową zregenerowałem i było jeszcze gorzej bo mocy jak by nie miał po tej operacji. Kombinowałem z boosterem. Z tego co Pamiętam to sprzwdziłem spręzanie w silniku w końcu i to było przyczyną. Poniżej 18bar bodajże. A podobno poniżej 22 bar remont się już robi. Sprzedałem po taniości

Edytowano przez Groszek87

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Michał1234567890
      Dzień dobry szykam skrzynie biegów do John Deere 7700 1995 roku! Gdzie mogę kupić?
    • Przez ProMmm
      Witam mam problem ponieważ strasznie grzeje mi się ciągnik john deere 2140 bez napędu na kwadratowej kabinie. Wymienilem pompę wody oraz chłodnice na nową, uszczelka pod głowicą też jest nowa, a ciągnik jak się grzal tak się grzeje dalej. Proszę o pomoc bo już nie wiem co mogę jeszcze zrobic.

• Przez damianxx54i
      Ciągnik ma służyć jako pomocniczy.
    • Przez pluta124
      Cześć
      Mam mały problem z elektrohydraulicznym rewersem, kontrolki rewersu migają naprzemiennie. Brak możliwość jazdy do tyłu. Brak jakichkolwiek zgrzytów. Czy ktoś miał taki problem i udało mu się z nim uporać. 
      Ciągnik pracuje z ładowaczem  przy lekkich pracach, skrzynia SpeedShift , żadna z kontrolek się nie zapala.  
    • Przez borsuk1891
      Witam Wszystkich .
      Otóż problem polega że liście rozsady kapusty zawijają się. Od spodu liści widać uszkodzenia jakby żerował jakiś szkodnik , aczkolwiek nie zauważyłem żadnej larwy. Liście zwijają się od spodniej części blaszki liściowej. Wszystko widać na zdjęciach . Co może być przyczyną .Proszę o pomoc.