Skocz do zawartości

koses

Members
 • Zawartość

  495
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O koses

 • Ranga
  Zaawansowany

Contact Methods

 • ICQ
  0

Profile Information

 • Lokalizacja
  nidzica

Ostatnio na profilu byli

6308 wyświetleń profilu
 1. Owijarka do całych stogów

  Czy ja się pytam o to co kupić ? Chodzi mi o aspekty techniczne .......
 2. Panowie natrafiłem na taką oto maszynę http://pomi.dk/en/products/wrap-12-gb.aspx   spotkał się ktoś z nią na żywo ? i mógł by podzielić sie spostrzeżeniami ? Zastanawiam sie nad taka maszyną zamiast budowy hali stalowej na słomę .  
 3. Steyr 6170CVT & Lemken

  Witaj Jak się skrzynia sprawuje , i ile ma już nakręcone godzin ?  Mam steyra multi i chodzi po głowie zakup takiego jak twój i zastanawiam się ile godzin wytrzymuje ta skrzynia biegów ?
 4. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  A czy  to zapytanie jest poprawne ? 
 5. Brony 7

  Nic im sie nie stanie bo zawiasy są zdublowane .
 6. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  W zapytaniu był termin do 31 grudnia a jeden oferent wpisał 30 grudnia i już podlegał wykluczeniu .
 7. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  To wszystko zależy od sprawdzającego , miałem dwie oferty na steyr multi i jedą na case farmal u pro (czyli bliźniaczy model ) . Case musialem wykluczyć z powodu niezgodnego terminu realizacji (1 dzień różnicy ) i postępowanie zostało uznane za przeprowadzone poprawnie . Więc widzimisię urzędnika jest najważniejsze !
 8. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Kacper  może tak się zdarzyć i po odrzuceniu dwóch ofert  piszesz protokół i będzie dobrze .
 9. Jaki wóz paszowy wybrać?

   Mam kolejny już wóz paszowy poziomy i jeśli się trafi taki kamień to po chwili są dwa mniejsze i już nic się nie dzieje .
 10. Jaki wóz paszowy wybrać?

  Nie 11 była z frezem ,i na bank miała 3 lata ....
 11. Jaki wóz paszowy wybrać?

  Tak dokładnie to te górne to tylko rozgarniają aby sie nie przesypało  , co po zakupie większego wozu mi nie grozi .Jednak zauważyłem że obracanie się ślimaków w jedną stronę to jednak wolniejsze mieszanie . Kolejną rzeczą która mi nie dawała spokoju to stan powłoki lakierniczej, w testowanym 3 letnim wozie  były duże ogniska rdzy a należy zauważyć że nie stoi on całe zimy w oborze . Jak będzie wyglądał po kilku zimach na korytarzu obory można się tylko domyślać . Blatin to bardzo dobry wóz i przedstawiciel też konkretny facet, jednak 35tyś za dwa krótkie  ślimaki to jednak dużo za dużo ..... MIałem na testach też EM z dwoma ślimakami wymieszałem raz i stał przez dwa tygodnie nie używany , a żona powiedziała że się rozwiedzie jak takie coś kupię ;)
 12. Jaki wóz paszowy wybrać?

  Miałem blatin kinga na pokazie ,fajny wóz ale strasznie drogi i ostatecznie zakupiłem seko 15m3 . Przy tym samym wyposażeniu 35tyś netto tańszy a miesza tak samo...... Wcześniej miałem BVL też poziomego jednak był już mały (12m3). Mieszam jedną małą grupę 450-500 kg i wymiesza mi ją idealnie w 4-5 minut co w pionowym o takiej samej pojemności było by nie wykonalne .
 13. Cena bydła 2017

  Panowie wie ktoś o firmie BEEF-MAREK  marek zbigniew zakrzewski ? Oferują jak dla mnie nierealne ceny na bydło między 7 a 10 zł za żywą wagę . Jak u nich z wypłacalnością bo wagę mam swoją .
 14. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Z ceną netto -brutto też tak miałem i wytłumaczyłem że wystarczy że pani w agencji policzy sobie sama . A gwarancja jeśli była wpisana też w zapytaniu ofertowym jako kryterium wyboru to jej brak oznacza wykluczenie , może się tak zdarzyć że ocenie będzie podlegała jedna oferta . Ale uważaj bo jak w czasie kontroli  znajdą coś w tej jednej co zostaje na placu boju to procedurę przetargową trzeba będzie powtórzyć . Jeśli jeszcze nie złożyłeś to podjedź do przedstawiciela i niech poprawi ofertę z prawidłową datą .
 15. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Tak. A to dlatego że wykluczonej nie wpisujesz do (zestawienia,tabelki) z punktacją .
×