Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Pielęgnacja skóry bydła

Meg5    351

On tego nie wyliczył tylko podał maksymalną wielkość kary . Ja nie wierze ,że tak wysoka ta kara będzie .

Baartekk    4

czy możesz napisać jak to wyliczyłeś skoro rok kwotowy się jeszcze nie zakończył?

Zależy od kursu euro ale podawali ile na 100 kg i mniej więcej policzyłem, tak czy owak ponad złotówka. Nie wiem nad czym tu sie zastanawiać w obecnej sytulacji.

Ja nie wierze ,że tak wysoka ta kara będzie .

Dopiero uwierzysz jak Ci przyjdzie oddać mleka za darmo, albo i dopłacić :) Chyba są prognozy ile Polska produkuje mleka ??

Meg5    351

Spokojnie ja już kwotę kupiłam we wrześniu . B) Zobaczysz ,wspomnisz moje słowa ,że katy będą ,ale nie po tyle ile Ty piszesz :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Ferdek07    62

To jak już decyzja o przyznaniu kwoty z rezerwy przyszła to mogę coś kupić lub wydzierżawić tak :)

Meg5    351

Mogłeś to zrobić wcześniej ,teraz nie ma wpływu kupno kwoty na wydanie decyzji . Jak pisałam wyżej ,kupiłam kwotę we wrzeniu ,dziś otrzymałam decyzję z ARR .

konrad82    46

A jak wydzierżawie kwote w tym roku to w przyszłym mogę sie ubiega z rezerwy ,orientuje się ktoś jak to jest????

Maniek323    0

Nie zrozumiałem cię kolego zadałeś takie dwu znaczne pytanie. Mi się wydaje ze będziesz mógł ale reki nie dam sobie uciąć. Najlepiej zadzwoń do ARR lub sowiej mleczarni.

cebula440    0

czy ktoś może napisać czy kwota przyznana z rezerwy krajowej to dostaje się te 55% z tego o jaką ilość się ubiegaliśmy czy o to co przekroczyłam z poprzedniego roku kwotowego czyli 2010/1011

komodo    89

no tak ale chodzi o to czy 55% przekroczonego czy o ile sie ubiegalismy bo przekroczylem ponad 20 a ubiegalem sie o 30 tys

Meg5    351

Na 100% Panowie dostaniecie 55% z tego co przekroczyliście w ubiegłym roku . Pewnie @ komodo nie będziesz zadowolony (bo kto by był :unsure: ) ,ale jak przekroczyłeś ponad 20 tyś ,to dostaniesz ponad 11 tys, kilogramów limitu . Moja pewność wynika stad ,iż ja otrzymałam decyzje i jest tak jak pisze wyżej .

kuba5997    6

Witam. Co byście polecili kupić kwotę 10 tyś po rozsądnej cenie czy przeczekać i wierzyć że nie przekroczymy ?

sacrable    17

Ja kupuje 20 tys po 35 groszy niestety. Kary pewnie będą.

Edytowano przez sacrable

kuba5997    6

Rozsądna cena waha się 30-40 groszy taniej już pewnie nie da się kupić ;/ szkoda że we wrześniu się nie pomyślało można było kupić za 15-20 groszy

Edytowano przez kuba5997

sumer    0

Czy kupując kwotę mleczną muszę zapłacić podatek w Skarbówce jak na przykład za samochód?

Meg5    351

Nie nie musisz :) Kupno kwoty mlecznej jest zwolnione z opłaty skarbowej .

cebula440    0

jak uważacie czy jeśli Polska przekroczy o 3% limity mleczne to czy rolnicy zapłacą aż 28 euro za 100 kg mleka

wojcik1989    2

Trwaja rozmowy na temat zeby przezucic kwote hurtową na kwote besposrednia. Wiec jest szansa ze moze nie bedzie tych kar.... Bo jak nalicza takie kary to wielu rolnikow to zgubi.

plapla123    0

Jestem z lubelskiego i chcę sprzedać kwotę mleczną jest ona niewielka bo tylko 3500kg czy ARR skupuje te kwoty i jeżeli tak to po ile bo nie mogę się do nich dodzwonić .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje bariere tylna na hale udojowa delaval rybia osc 30. Prosilbym o pomoc w znalezieniu kogos kto moze posiadac takie cos. Konkretnie chodzi o takie cos jak na zdjęciu 

• Przez adeq15
      witam ma do was pytanie mam znajomego który chce miec obore pod oczena co musi zrobic a by to uzyskac ja slyszakem ze musi kupic jaluwki zacielone i musie miec ih conajmniej cztery na doplaty a 20 zeby miec obore pod oczena czy to prawda??
    • Przez Ferdek07
      W temcie "ceny mlekaw klasie extra" poruszane są watki z sytuacją na rynku mleka na rynkach światowych i perpektywach dlatego uważam ze potrzebny jest nowy temat, a temat o cenach niech będzie tylko o cenach.
      Więc jak mamy rozumieć sytuację obecną na rynku mleka, zapotzebowanie na surowiec na świecie jest, nowe rynki w chinach i indiach więc dlaczego tak drastyczny spadek cen mleka w proszku i sera na światowych giełdach?\
      osobną sprawą jest zmowa cenowa hipermarketów i największym problemem mocna złotówka ktra raczej nie osłabnie za bardzo aż wstąpimy do strefy euro więc najbliższych kilka lat to walka o byt dla mleczarzy, więc czy jest sens dalej produkować mleko?
    • Przez Ursusc36099
      Witam chcę was zapytać o opinie która mleczarnia jest lepsza Mlekpol czy OSM Piątnica.
      Względem cen skupu surowca i jakością produktów.
    • Przez vygi
      - poprawi wydajność mleczną
      - poprawi zawartość tłuszczu
      - poprawi płodność córek