luk2782

Głowna produkcja w waszych gospodarstwach.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor165    1

No więc my konkretnie mamy 90 ha...350 sztuk świń, 20 sztuk bydła mięsnego. A tak ogólnie to w mojej okolicy to w okolicach Kadłub, Rozmierz tylko krowy mleczne...pełno nowoczesnych obór...no a świnki to tak bardzie po trochu...nie ma jakiś większych chodowców. No i sporo produkcji roślinnej rzepak, kukurydza, buraki cukrowe. Pozdrawiam


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ82    3

hodowla bydła mlecznego 20 szt. dojnych. woj. kujawsko-pomorskie powiat radziejowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcja mleka i opasów. Jestem z Wielkopolski


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

Powiat siedlecki, głownie zboża i łąki, rocznie 100-200 tuczników na sprzedaż i kilka sztuk bydła opasowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas1934    10
kiedys jak wracałem z nad moza jechałem przez Szwecje bo był objazd ;)spoko panowie mam lepsza nazwe Ruchocice ;D niedaleko śmigla byłe leszczynskie. Ciekawe czym sie tam taki pilnie zajmowali jak nie było prądu ;D

 

W tej wsi już prawie nic niema oprucz jednego goscia który sprzedaje maszyny rolnicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Produkcja zwierzęca na 13 ha hoduje 35 sztuk bydła z czego 13 krów mlecznych a reszta to przychówek od nich. Oprócz bydła mam także 13 macior od których sprzedaje tuczniki i prosięta.No i jeszcze 0,5 ha sadu a dokładniej czereśni.Woj wielkopolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania2728    0

u nas tylko produkcja mleka i sprzedaż jałowic hodowlanych


Pozdrawiam wszystkich którzy mnie odwiedzili .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

trzoda chlewna


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U mnie głównie hodowla bydła mlecznego jak i opasowego ale głównie mleczne. Trzoda na własne potrzeby :)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

mleko i byki trzoda na roczne zapotrzebowanie własne. W tym roku może cos zboża się sprzeda bo 8 ha dzierzaw dojdzie znaczy sie dwóch gosci sie pochłonie ale nigdy nie wiadomo co sie wymyśli. Narazie niby te 8 ha mojej dzierżawy ale nie bede pasera jak trzeba bedzie to pójdzie pod chodowlę reszta wspólna z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

tylko zboża i rzepak no i kilka kur w większości ozdobne 3 pawie i stadko gołębi narościatych ale te zwierzaki to tylko dla jaj w przenośni i naprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulus841    173

produkcja mleka 16 krów mlecznych i 24 młodzieży hodowlanej @ maciory i ze 15 tuczników i trochę warchlaczków. Kiedyś trzody było ze trzy razy więcej ale powoli rezygnujemy na rzecz bydła . Ale teraz tak naprawdę nie wiadomo co hodować żeby się opłacało. :)


Praca na roli wszystkich zadowoli!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

20h z czego połowa dzierżaw, hodowla bydła mlecznego 10 krów dojnych kilka opasów i młodzież, troche tuczników


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

U mnie jest bydło mleczne i trzoda hodowana głównie na prosięta oraz troche tuczników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Krowy, byki, jałowice hodowlane, trochę tego dużo, bo 10 lutego skończyła się kwota mleczna.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja z ojcem tak jak wyzej pisałem mucki na mleko byki. Wziołem sobie dzierzawy postawił bym kolejne 10 byków ale nie ma gdzie została obora na trzodę wiec mysle zostawić około 30 35 sztuk trzody bo obora na świnki jest kilka sztuk na własne potrzeby nie sprzedam prosiąt od tych co na własne potrzeby zostawie sobie zobaczymy jak wyjde hehe. Mysle że moze sie udac i kilka groszy wiecej uda się wziąc niz za zboże przy tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

U mnie tylko i wyłącznie produkcja roślinna: rzepak, pszenica, pszenżyto i żyto... No i kilka rządków ziemniaków dla siebie... ;)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

U mnie główną produkcją są warzywa(marchew, kapusta, seler, cebula) i ziemniaki. Pozostałe obsiewam zbożami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

U mnie na gospodarstwie to jedynie: Pszenica, Rzepak, Kukurydza i ziemniaki dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj