paulus841

Members
 • Ilość treści

  1552
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

173 Excellent

O paulus841

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 02/23/1984

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lubelskie

Ostatnio na profilu byli

8136 wyświetleń profilu
 1. siano gubi bo hydraulika nie trzyma i otwiera klapę. w sipmie miałem tak wywalony łańcuch E stukał o ramę a materiału nie gubiła jak miała sprawną hydraulikę.
 2. Miałem czerwoną sipmę jeszcze na wązkim podbieraczu i powiem Ci że nie było tragedii. jak w sezonie zerwało zabezpieczenia ze 3-4 razy to wszystko a kręciła rocznie około 900 bel. w tamtym roku zwoziłem bele usługowo i właśnie prasowała taka Krone to chłop latał i cały czas coś dłubał przy tej prasie. także porównójąc obie maszyny postawił bym je na jednej półce. Nie wiem jak te zielone sipmy bo nie miałem nigdy. ponoć były bardziej wadliwe.
 3. Poczekaj aż zacznie Ci się sprzęgło ślizgać na wałku wom to zmienisz zdanie.🤣
 4. u mnie marketówka z obi z silnikiem Brigsa 20 lat wytrzymała bez żadnej naprawy. ale już zgniła i silnik praktycznie nie ma kompresji. nowa Alko już była na serwisie po jednym sezonie. także na pewno tyle nie pochodzi.
 5. paulus841

  Mtz 82 + Unia MX1200

  Jak w tych siewnikach ze zgodnością ustawienia a tabelą?
 6. A u mnie w lubelskim w ciągu dwóch ostatnich dni 10gr do góry. 🤦
 7. To jest imadło kowalskie. Ciężko to kupić w rozsądnych pieniądzach.
 8. to się stosuje na ziemniaka ogórki pomidora na choroby grzybowe zarazę ziemniaka. ale jako nawóz na zboża to nie słyszałem.
 9. paulus841

  Ursus C-330M

  O będzie kupa dymu na wsi. 😜
 10. paulus841

  pryzma

  to trzeba czyściwo kupić w ciucholandzie i wtedy można wycierać we własne gacie nie wolno.😜
 11. paulus841

  Łąka

  Panowie mam spore zachwaszczenie na kilku łąkach. najbardziej widoczny jest tzw. koński szczaw. jak sobie z tym poradzić? na pewno przyczyną jest zbyt niskie pH gleby. Tylko jak to zrobić co lepsze Kreda, wapno, orka czy próbować podając w darń?
 12. paulus841

  Ogórki

  Bo się ponoć sprawdza. Zaś studnia i tak nieużywana. Ja tam ich nie robiłem to nie będę z tym dyskutował Ja w tym roku wyciągnąłem kieszeniami ze studni po 14 latach. Powiem że lepszych nigdy nie jadłem. Tyle że żeby były dobre muszą być opuszczone na dno.
 13. rozwożenie oporowe? to ile składów jest do rozsypania?
 14. To najpierw wytestój ten tester ma wydechu w ciągniku. Bo to gawno chyba nie działa. Ja sprawdzałem tak chłodnicę kilka razy i to gówno koloru nie zmieniło. to wsadziłem to do wydechu trochę spalin przeleciało przez ten płyn a on jak był niebieski tak jest.
 15. Ło panie a po co mu dwie pary lamp drogowych?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj