Skocz do zawartości

Polecane posty

soltys48    315

a u mnie z kolei kropi deszczyk i w dodatku zaczyna mrozić-a jutro mam dłuższą trasę

północna wlkp

lebek5    9

U mnie dziś cały dzień deszcz padał pogoda okropna. Zrobilem wczoraj test pszenicy ozimej Ozon po 12 godzinach już widać przyrosty 100% wszystko żywe,zrobiłem też jęczmienia ozimego niestety się znam odmiany i o dziwo 95% żywe duże przyrosty tak jak u ozona. Żeby jęczmień wytrzymał A muszelka tak dostała po d*pie i to mam ją posiana W zaciszu między domami.

Edytowano przez lebek5

Wiadomość z agroFakt.pl

jaco25    262

miałem - 18 przy oknie  ,prawie bez wiatru

to u mnie -15,5 przy oknie bez wiatru ale dzisiaj było 4 stopnie i pół dnia lało zboża przez okres mrozu przyklepane do ziemi ale teraz zaczęły się podnosić również agil to chyba dobra oznaka :)

lebek5    9

Najniższa to była -18 przy oknie na 1,5 wysokości do tego lekki wiat i zero śniegu. Najgorsze było to że 3 dni przed mrozem było +14

Edytowano przez lebek5

szczypka    58

u mnie aktualnie +2*C lekki deszcz rano na podwórku ubity śnieg pokryty lodem tak ślisko  że by się łańcuchy na gumiaki przydały 

radeklegia    2

północne mazowsze bardzo ładna warstwa śniegu i nadal sypie kolo 0 temp powinien śnieg utrzymać się do zapowiadanych mrozów

macio9554    19

U mnie termometr za oknem pokazuje 0 stopni, śniegu jest na tyle że całe rośliny są przykryte i dalej pada 

starybudnik2    12

Pół-zach Mazowsze, pow. Żuromin gm.Siemiatkowo. W nocy ładnie dosypało śniegu ok 10cm tem. 0 stopni. Niedobory wody z tamtego roku pomału są zmieszane. A teraz małe zestawienie opadów jakie miały miejsce w mojej miejscowości od czerwca do grudnia 2015 roku. Czerwiec 21.9mm 29% normy opadu dla mojego regionu. Lipiec 85.5mm 121% normy. Sierpień 11.7mm 20% normy. Wrzesień 31.3mm 56% normy. Październik 41.9mm 108% normy. Listopad 66.7mm 166% normy. Grudzień 32.5mm 79% normy.

master20002    151

Wczoraj u nas lało tak do południa i była mega szklanka jak to spadło na tak zmrożoną ziemię.Temperatura ok -1 stopnia. Później mniej więcej do 19 padał śnieg ok 10 cm i odwilż. Teraz zachmurzone i kapie z dachów. Pewnie stopnieje ten śnieg przed powrotem mrozów.

master20002    151

a u mnie jest zdecydowanie ładniejsza pogoda od wczorajszej słonce ładnie świeci i temp.+5

a skąd dokładniej jesteś? bo widzę, że też Podkarpacie

thug    196

nikogo nie osądzam dałem tylko linka do ciekawego artykułu

staszek131415    2020

U rolników nigdy nie jest dobrze! Mróz, susza, powódź, a potem w żniwa nagle 10t z ha.

Dokładnie kolega Słomek tu pisał że wszystko wysycha a potem chwalił się rekordowymi plonami B)  może  parę złotych podrożeje ale dużych zwyżek niema się co spodziewać chyba że na lokalnym rynku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się