Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

ahme999    115

Coś chyba przesadzasz, ceny polmota były bardzo zbliżone do tych dzisiejszych ursusa.

ręki nie dam sobie uciąć, ale z rozmów prowadzonych na forum przez kilku posiadaczy pol motów i jakiś tam info z warfamy tak właśnie wynikało. Swoją drogą Foton 5-6 lat temu kosztował 55-60 tysi brutto, podobnie jak MTZ'a można było wtedy wyrwać poniżej 50...

ozon87    29

Z jakimi oponami, bo to chyba jedyna opcja ;)

Oczywiście z szerszymi oponami.

W opcji masz jeszcze tylnie ociążniki i przedni tuz.

Robertb    0

Szukam ciągnika 4x4 który zastąpi c360,myslałem o zetorze proxima 70, nh 5010 i case jx60,czy ktoś kupił w niedalekim czasie któryś z tych ciągników,za ile można tekie wyrwac?

donborys    3

My ostatnio negocjowaliśmy Case JX60 to cena 93 tys/netto, przy płaceniu może by jeszcze tysiąca urwał.

ozon87- opony petlas czy można jakieś inne zamówić?

Edytowano przez donborys

ozon87    29

Nawet nie wiem jakiej firmy... W tym tyg chyba będę go miał to jak chcesz to mogę Ci później napisac.

donborys    3

To jak będziesz miał to napisz, bo wszystkie jakie do tej pory widziałem były na petlasach i ciekawi mnie czy oferują coś innego.

kapisek    0

He ile trzeba zapłacić za Zetora Proxime 90 ?

Proxima 90 87km 137 tys brutto

Proxima 90 96km 143 tys brutto

yage    2

Panowie za New Hollanda T6030 z przednim tuzem bez womu zaśpiewali mi 264 tys brutto a za T6.155 bez przedniego tuza 270 tys brutto, jak wg Was te ceny wyglądają? Może wiecie ile kosztowałby podobny Case lub Steyr?

Lukasz48    1

Kioti DK 551 C (55 KM), podobno to bardzo dobry ciągnik i cenę ma rozsądną około 70 tys netto.

Z "zachodnich" to moim zdaniem najlepszy będzie DF Agroplus 310 (62 KM), ale jego ceny zaczynaja sie od 110 tys netto.

Sam właśnie rozważam zakup jakiegoś zamiennika za 360 i te dwa biorę pod uwagę.

Kent    1

Ja myśle, że agroplus bardziej zastąpi C-330 - bo ma tylko 5 cm dłuższy rozstaw osi od "30". Natoniast C-360 to rozstaw osi dłuższy o 15 cm od agroplusa więc z cieższymi maszynami może byc problem. I takie moje zdziwienie czy podnośnik 3600 kg w agroplusie zostanie kiedykolwiek wykożystany przy tak małm rozstawie(2050) osi? poco aż taki?, a co myślisz o zamianie '60' na JD 5070 M, rozstaw osi dłuższy o 5 cm.

Lukasz48    1

Ja myśle, że agroplus bardziej zastąpi C-330 - bo ma tylko 5 cm dłuższy rozstaw osi od "30". Natoniast C-360 to rozstaw osi dłuższy o 15 cm od agroplusa więc z cieższymi maszynami może byc problem. I takie moje zdziwienie czy podnośnik 3600 kg w agroplusie zostanie kiedykolwiek wykożystany przy tak małm rozstawie(2050) osi? poco aż taki?, a co myślisz o zamianie '60' na JD 5070 M, rozstaw osi dłuższy o 5 cm.

Nie przesadzajmy z tym rozstawem osi bo "60" nie ma przedniego napędu, więc rozstaw jej dużo nie pomoże. Agroplus objedzie każdą "60" trzy razy z każdą maszyną, nawet taka o której C-360 tylko śni po nocach, że może by ją podniósł i pociągnął jak by był 30 lat młodszy :-)

Mało tego uważam, że Kioti o którym pisałem jest najbliższym odpowiednikiem C-360 jeśli nie potrzebujemy większej mocy i udźwigu a tylko ciągnik o lepszym komforcie pracy.

Ciągnik o krótkim rozstawie osi jest bardziej zwrotny i poręczy a chyba o to chodzi w tak małym ciągniki.

Edytowano przez Lukasz48

stiepe    1

Szukam ciągnika 4x4 który zastąpi c360,myslałem o zetorze proxima 70, nh 5010 i case jx60,czy ktoś kupił w niedalekim czasie któryś z tych ciągników,za ile można tekie wyrwac?

u mnie proxima 70 w cenie 114500 zl brutto

PABLO555    12

Panowie czy za proxime power 100 135 netto to dobra cena dodam że mam zamuwioną z klimą ,fotel gramer ,komplet przedniczh obciążników ,rodio i dodatkowe oświetlenie prosze o podpowiedż bo do końca tygodnia mam wpłacić zaliczke :mellow:

mtz55    0

DRodzy koledzy podobnie jak kolega powyżej chce kupić zetora proxime power 110 lub 120 czy za 150 netto moge wyrwać ładnie wyposażona. Pytanie do kolegi powyżej ile chcieli początkowo i gdzie.

donborys    3

He ile trzeba zapłacić za Zetora Proxime 90 ?

Proxima 90 - skrzynia 40, obciążniki przód 200kg, obciążniki tył 150kg, rewers, siedzenie gramer, klimatyzacja, komplet zaczepów, wałek 540/1000, 3 sekcyjna hydraulika, kogut, radio - 121,5 tys/netto

Proxima 90 Plus - ok. 10tys/netto więcej od zwykłej

stiepe    1

Panowie czy za proxime power 100 135 netto to dobra cena dodam że mam zamuwioną z klimą ,fotel gramer ,komplet przedniczh obciążników ,rodio i dodatkowe oświetlenie prosze o podpowiedż bo do końca tygodnia mam wpłacić zaliczke :mellow:

Pablo odezwij sie do mnie na tel. 609320234 postaram sie pomoc

pzdr

Edytowano przez stiepe

rolnik6666    4

Macie racje... DF jest dobrym ciągnikiem ale troche drogi jest może byłby jakiś tanszy nowy i też dobry zamiast c 360.... :) jaki jeszcze polacacie mi....: pisać.!! ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.