Polecane posty

Prezes1352    14

Witam

Wie ktoś może ile w podstawie kosztuje NH T6.120 moc minimalna 112km max 121 km. Bardzo mi zalezy na odpowiedzi :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pojedź do do punktu NH i się spytaj ale zapewne coś ponad 200 tyś zależy jakie wyposarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Rozumiem oczywiście że ta cena to cena netto. A to już po negocjacjach czy katalogowa?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

A wiesz możę gdzie są jeszcze te modele w takiej cenie ? A tego t6.120 cena to netto?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te modele już są ostatnie bo przestają je produkować więc wystarczy dzwonić do dealerów. Tak tego t6.120 to cena netto. Niestety dość mocno zaczynaja drożeć NH ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Powiem Ci tak. Tyle CO ja się obdzwoniłem po dealerach to szok. Jak mają to mają w wersji i elite a to już odpada. Plus też odpada. Interesuje mnie tylko wersja delta. A drożec niestety drożeją jak nie wiem.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yage    2

W Warpolu stoi bodajże t6030 w Delcie, a co do serii t6 to sami dobrze nie wiedzą. Ja chciałem brać t6030 w range command, a w t6 ta skrzynia jest niedostępna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

T6030 RC to teraz ciągnik serii T7. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Chciałbym odświeżyć temat. Orientuje się ktoś ile wołają teraz za T6.120 oraz za T6.165? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekk16    0

Witam. Co sądzicie o NH t6.165 ? jakie macie opinie na temat tego ciągnika warty zakupu ? Posiada ktoś tu taki model ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

Z tego co wiem i słyszałem to ciągnik jest ogólnie ok tylko użytkownicy skarżą się na hałas skrzyni EC. Ale ta skrzynia tak ma niestety. Jeżeli nie przeszkadza za bardzo ci ten hałas to z ciągnika ogólnie będziesz na pewno zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal04    11

Posiadam t6.120, nic w nim sie nie zepsulo. Ma 700 mth i bardzo dobrze chodzi, malo pali i daje rade z gruberem z expomu i unia 4 skibpwa obracana. Polecam. Cena w podstawowym wyposazeniu 196 tys. Rocznik 2012 ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil902    0

Za ile teraz mozna kupic t6120 z dobrym wyposażeniem? Jaka jest roznica miedzy t6120 a tym nowym t6125?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil902    0

Mam  do wyboru NH t6.120 i NH t6.165  w tych samych pieniadzach. Ktory z tych ciagnikow byl by lepszy. Pracowal by przy prasie kosiarce nawozy opryski itp dodatkowo orka i uprawa 20ha. Wybrac 4 czy 6 cylindrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

emil902, a jakie masz maszyny z którymi będzie współpracował? Może coś mniejszego skoro to 20ha?


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil902    0

20 ha do orania i uprawy + drugie tyle uzytkow zielonych. Duzo takich lekkich prac w ktorych wydaje mi sie ze 6 bedzie palic wiecej. Sprzet do uprawy to plug obrotowy 4 skibowy, agregat aktywny z siewnikiem 3m. Oba ciagniki moca duzo sie nie roznia tylko ktory bedzie oszczedniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

A jakiś pomocniczy masz do niego, czy będzie to jedyny ciągnik w gospodarstwie? Myślę tu o np zgrabianiu. 

6tka będzie pewniejsza przy agregacie aktywnym.


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez driver24
      Wystąpił w moim t6 błąd 12806. Wiem, że to błąd coś związany z pneumatyka, hamulcami przyczep, ale może ktoś spotkał się i wie coś więcej co jest przyczyną?
    • Przez Gpio4
      Witam posiadam New Holland TS 110 rok 2000, skrzynia 16x16, rewers przy kierownicy, pompa hydrauliczna z trzema filtrami.

      Po dłuższej pracy ciągnika szarpie przy ruszaniu, poza tym nie świecą kontrolki wskazujące bieg ale tylko w zakresie 5-8 i najczęściej biegiem włączonym jest 8. Objaw szarpnięcia nie występuje przy zmianie kierunku bez sprzęgła. Wszystko mija jak ciągnik ostygnie. Olej i filtry wymienione, kalibracja zrobiona (od 122 do 160).
      Proszę o podpowiedź co może być powodem takiej sytuacji i co z tym można zrobić.
    • Przez varadero112
      Witam, czy jest ktoś może zorientowany jak wygląda technicznie i cenowo zmiana osi sztywnej na amortyzowana w New Holland T6090. Mamy go na skrzyni Power Command z podłokietnikiem a kiedy była mowa o osi (co nie było tak powszechne jak teraz) naganiacz (dealer) powiedział że za dużo nie zmieni w komforcie operatora (teraz myślę że po prostu miał taki na sztywnej który musiał sprzedać i mu się udało). A teraz kiedy poszedł bardziej w transport to odczuwalne są braki miękkiej osi ;/ rozważam powazniejsza inwestycje i stąd ten post, może spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś ?
    • Przez Dastan
      Jaki balast na przedni TUZ można zawiesić w tych NH?  Ciągniki nie mają ramy więc raczej nie ma co przesadzać?
    • Przez Pjotrr
      Witam, parę dni temu chciałem odpalić ciągnik ale był za słaby akumulator, naładowałem i podłączyłem drugi jednak nie zapalił, okazało się że rozrusznik był zepsuty. Wymieniłem rozrusznik ciągnik odpalił ale wyskoczył szereg błędów, po jednym błędzie ze skrzyni, silnika, tylnego podnośnika, układu chłodzenia i blokady tylnego mostu (skręt kół do automatycznego załączania). Moim zdaniem ciągnik utracił pamięć i trzeba to jakoś zaktualizować. Kalibrację skrzyni biegów zrobiłem i błąd związany ze skrzynią znikł. Ktoś może byłby w stanie coś podpowiedzieć, albo ewentualnie jak zrobić kalibrację tylnego mostu? Kalibrację tylnego podnośnika zrobię bo jest w instrukcji obsługi 
      Jeśli ktoś miał podobny problem lub może pomóc będę bardzo wdzięczny za pomoc 😀
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj