goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Marl    443

Niestety nie cieszcie się. Będzie cena to zaraz na Kraków przyjadą tiry z rumunskim ziemniakiem :/ Może narzekają ze gorsze w smaku ale cena czyni cuda i schodzą... Potem przepaczkowanie i jada w Polskę oczywiście oznakowanie jako polski produkt :/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
PAN88 napisał:

1 godzinę temu, pawelol111 napisał:

Moze ktos chce irysa sadzeniak - świeży.?

Ile go masz? Jakie pieniądze

Napisz pv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESI    2

Prognozy na przyszły tydzień bardzo obiecujące. W poniedziałek nawóz i uprawka, myślę, że koło środy uda się wsadzić pod folie + włóknine. Powodzenia wszystkim w nowym sezonie i pamiętajcie kto pierwszy na giełdzie ten lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1763
1 godzinę temu, ESI napisał:

Prognozy na przyszły tydzień bardzo obiecujące. W poniedziałek nawóz i uprawka, myślę, że koło środy uda się wsadzić pod folie + włóknine. Powodzenia wszystkim w nowym sezonie i pamiętajcie kto pierwszy na giełdzie ten lepszy ;)

No tak bo później twoi koledzy bardzo szybko zaczną się opuszczać

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Tylko że potem mróz nocami po -8 . Pogody na dwa dni nie potrafią przewidzieć a mowa o dwóch tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salata96    25
ESI napisał:

Prognozy na przyszły tydzień bardzo obiecujące. W poniedziałek nawóz i uprawka, myślę, że koło środy uda się wsadzić pod folie + włóknine. Powodzenia wszystkim w nowym sezonie i pamiętajcie kto pierwszy na giełdzie ten lepszy ;)

znajdź miejsce ze zbytem stałym bo pozniej zmów na lodz się pojedzie 4 czerwca jak parę lat do tyłu bylo i błagali żeby po 5 zł za worek dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to jeszcze za wcześnie na sadzenie pyry. Trzeba trochę poczekac. Problem się robi jak po wychodzą. Trzeba potem grubo okrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus4062    29
23 minuty temu, 1204198524051986 napisał:

Wg mnie to jeszcze za wcześnie na sadzenie pyry. Trzeba trochę poczekac. Problem się robi jak po wychodzą. Trzeba potem grubo okrywac

W tamtym roku pisałeś że w marcu miały po 20 cm więc kiedy je sadziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek uczy się na błędach. Dlatego pisze, że wg mnie to jeszcze za wcześnie. Bo potem przy dużych mrozach trzeba dobrze okrywac. Da się utrzymać krzaki ale jest przy tym dużo roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyRolnik18    71

Koledzy azot w ziemniaku dajecie wszystko przed sadzeniem czy dzielicie dawki ? Np. 60% przed sadzeniem i 40% przed formowaniem ? Odmiana Denar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

Ma ktoś może do sprzedania sadzeniak Arrowa kal 30-50 rok po centrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1763
4 minuty temu, masio513 napisał:

Ma ktoś może do sprzedania sadzeniak Arrowa kal 30-50 rok po centrali?

Tu każdy ci napisze że rok po centrali🤣 Najlepiej zamówić w centrali samemu

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

W centrali niedostępny. Miałem zamówione 600 kg. To do lokalnej centrali przyjechało 20 ton ( wiem bo przedstawiciel agrico mi mówił) to starczyło dla 5 osób. Po 6 ton brali. Agrico mówi że Arrow nie przeszedł badan i dlatego słaba dostępność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetmar    56
6 minut temu, cinek1808 napisał:

W centrali niedostępny. Miałem zamówione 600 kg. To do lokalnej centrali przyjechało 20 ton ( wiem bo przedstawiciel agrico mi mówił) to starczyło dla 5 osób. Po 6 ton brali. Agrico mówi że Arrow nie przeszedł badan i dlatego słaba dostępność. 

To samo mi mówili w granum... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectra    0

Panowie doradzcie czy lepiej pod ziemniaki dać amofoska 4-10-28 i do tego saletrzak plus czy polifoska 6 i saletrzak?


Co wy stosujecie pod ziemniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Ja stosuję polifoska 6 + saletrzak z borem  + siarczan potasu + obornik . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1763
20 godzin temu, cinek1808 napisał:

W centrali niedostępny. Miałem zamówione 600 kg. To do lokalnej centrali przyjechało 20 ton ( wiem bo przedstawiciel agrico mi mówił) to starczyło dla 5 osób. Po 6 ton brali. Agrico mówi że Arrow nie przeszedł badan i dlatego słaba dostępność. 

Jakiś rolnik ogłasza się na Sobolach powiat łukowski ale nie wiem ile chce za Arrowa w klasie A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj