goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Gość   
Gość
19 godzin temu, zetorlublin7341 napisał:

głupota goni głupotę i tyle zwłaszcza że plon będzie gówniany w tym roku

tegoroczna pogoda wymarzona dla ziemniaka puki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOPAŁEM DZISIAJ 100 KG NA 100 METRACH WYDAJNOŚĆ NIE NA NAJGORSZA NA TAK PÓŹNĄ WIOSNE ALE NIE PODLEWANYCH SIĘ AŻ BOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288
Napisano (edytowany)

Wrocław dzis 1.3.   jutro pewnie bedzie 1 zl. dawajcie piszcie kiedy u Was bedzie po 50 gr a potem po 20. I nie czarujmy sie pogoda, sucho, nie wiaża sie nie ma, nie bedzie  itd . Nie mydlcie sobie oczu i nie zyjcie nadzieja ze może bedzie cena bo to marzenie prysnie jak bańka mydlana, Poki nie zmieni sie mentalnosc ludzi i nie zmniejsza nasadzenia nic sie tej kwestii nie zmieni.  tak jest co roku i co roku nie ma ceny,

Edytowano przez magnum123
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
rybitwy wczoraj 1zl ha ha ha debilizm
i rolnik pojedzie protestować do Warszawy bo ma ceny niskie he he idiotyzm do kwadratu 29maj cena 1zl
na co jest rok dobry na ziemniaka? sucho i gorącą u was zawiązało dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toru    15
A w sklepach i na targach młody ziemniak 4-4.5 najtaniej widziałem 3.8 a oni niech sprzedają po złotówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Debilizm to mało powiedziane, ja jeszcze nie zacząłem kopać a dzisiaj się dowiedziałem że na kaliszu 8zł/worek, ludzie co wy robicie, na następny tydzień przewiduje 3zł. Chyba ostatni rok sadzę ziemniaki, bo to się mija z celem, nakłady niesamowite a sprzedawaj młode po 3zł/wór. JA PIER.......LE. Chłop naprawde jest głupi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weroni    1

Chyba sobie żarty robicie z tymi cenami to na jesieni będą po 10 gr/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Tak samo możesz se na targ pojechać skoro świt i pohandlować po 4 za kg, po co darmo robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Bez sensu te wasze wywody. Każdy sadził i przykrywał po to żeby wcześnie kopać i sprzedawać a że dużo osób wpadło na ten pomysł, pogoda sprzyjająca to mamy co mamy. A jak na giełdę się tylu ludzi zjedzie jeszcze na taki upał to nie liczcie ,że ktoś będzie się z ceną trzymał chyba że chce towar zmarnować całkowicie i wywieźć go z powrotem na pole.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
to po h.j kopać i się żyłować i prosić kogoś aby wziol. po co to robić za tą kasę. ja robię młodego bo sprzedaje przy kwiatkach i dziś cena 3 zł była sprzedalem 500kg może nie duzo ale mam ha może będzie 10 ton sprzedam wyjdzie mnie po 2 zł średnio i w dupie mam sądzić hektarow kupę i prosić się aby mi łaskawie raczyl. kupić 29maja ponizej 1 zł , po co to robić sądzić masę i srac w pory bo nie ma zbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Jak sie nie ma mózgu i i nie  potrafi liczyc to sie tak sprzdaje. Oni sie nauczyli juz liczyc do 3 ewentualnie 4 zł za worek i nic wiecej . Dalej to juz wyzsza matematyka. pier...... a  rumuński egipski im cene psuje a to oni sami ja sobie psuja. I jedzie potem taki pikuś  jeden z drugim strajkowac do Warszawy ze ceny on na ziemniaka nie  ma. co Ci idioto rzad ja ustalił , minister, pemier.  Powinni ich tam wypałowac pozadnie to moze ale to moze by cos zozumieli. Ale w to bbb watpie , bo to łojce sadziłi łoni sadzo. na kapuscie sie łodbijo albo moze i nie ale posadzic tzeba. Ale co tam madremu wystacza 2 słowa a głupiemu to i referatu mału.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
od właśnie kolego święte słowa powiedziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toru    15
Dzisiaj znajomy z warzywniaka kupował na giełdzie warzywnej 2.3zl/kg okolice Zamościa, wczoraj 2.5, z dnia na dzień cena spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
kolego to super cena jak.na hurcie he he. pytanie do plantatorów ile macie pod krzakiem i jakie plony z hektara będą, u mnie może z 12 ton będzie i wydaje mi się że super plon, słabo zawiązały pomimo podlewania, myślę że gorący kwiecień zrobił swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1717    17

Kalisz tak jak ktoś wyżej pisał 8-10zł/15kg. Wczoraj rano słyszałem coś nawet o 5zł. Natomiast sklepy i lokalni handlarze ok.4zł/kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985
1 godzinę temu, marcin1717 napisał:

Kalisz tak jak ktoś wyżej pisał 8-10zł/15kg. Wczoraj rano słyszałem coś nawet o 5zł. Natomiast sklepy i lokalni handlarze ok.4zł/kg.

Pytanie jakiej wielkości te ziemniaki? cena naprawdę tania, chętnie dałbym i po 15zł za worek jak ładne, bo widziałem wczoraj w Elizówce dziadek sprzedawał jak orzechy włoskie po 2zł kg. Na targu dzis kupiłem po 3zł,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
targ trzymamy po 3 zł także spoko póki co i handlarze też tak robią ale słychać tylko śmiech jaki to chłop jest dupniety po calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Napisałem na igrit napisze i tu. W ogrodzie wsadziłem 15 arów. Folia włóknina, nawozy, paliwo, wyszło mi 1500zł kosztów. Ukopałem 100 worów sprzedałem po 11zł/wór. Wziąłem 1100zł. Jestem do tyłu 400zł. Teraz się pytam po co sadziłem...... PO CO ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie pytaj , tylko na przyszły rok sadź dwa razy tyle . Będziesz miał 2200 .:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
przy założeniu że ma folie cała i włókninę ;) bo jak będzie nowe kupował to znowu gówno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, Rafiozo napisał:

Napisałem na igrit napisze i tu. W ogrodzie wsadziłem 15 arów. Folia włóknina, nawozy, paliwo, wyszło mi 1500zł kosztów. Ukopałem 100 worów sprzedałem po 11zł/wór. Wziąłem 1100zł. Jestem do tyłu 400zł. Teraz się pytam po co sadziłem...... PO CO ?????????????

 

Jak wyplenione gówno posadziłeś to się nie dziw. folia to nie na jeden rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Chłopaki napisałem ogólnikowo o cenach, jeszcze 10ha włókniny czeka na kopanie kolego wypleniony racylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj