Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola jaś
85Tomekkk    141

Przedsiewnie to tylko jakaś polifoska 6.a potem jak juz sie fasola zregeneruje po doglebówce,to 100 kg saletry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    953

Trzeba sprzedawać ale jeszcze leży w magazynie ostatnio jak dzwoniłem to chcieli towar na już i teraz nie dzwonie pytać o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michall51    46
Przed chwilą, Andpol napisał:

Trzeba sprzedawać ale jeszcze leży w magazynie ostatnio jak dzwoniłem to chcieli towar na już i teraz nie dzwonie pytać o cenę.

ja mam dylemat, czy juz czy jeszcze poczekać, a może troche sprzedać juz, a z resztą poczekać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    953

A ile tego towaru masz?

Edytowano przez Andpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    953

To połowę sprzedaj ja bym tak zrobił. Ja mam niecałe 3t. to jeszcze poczekam może powtórzy się sytuacja z ubiegłego sezonu co w końcem kwietnia 6,5 sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michall51    46
1 minutę temu, Andpol napisał:

To połowę sprzedaj ja bym tak zrobił. Ja mam niecałe 3t. to jeszcze poczekam może powtórzy się sytuacja z ubiegłego sezonu co w końcem kwietnia 6,5 sprzedałem.

właśnie rozważam tę opcję co napisałeś ;) zeby pozniej nie pluć sobie w brodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1293
Dnia 9.03.2021 o 13:50, Andpol napisał:

To połowę sprzedaj ja bym tak zrobił. Ja mam niecałe 3t. to jeszcze poczekam może powtórzy się sytuacja z ubiegłego sezonu co w końcem kwietnia 6,5 sprzedałem.

Oczywiście,  że się powtórzy a moim zdaniem będzie nawet lepiej. Cierpliwości.

 

  • Like 1

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michall51    46
6 minut temu, ravoj napisał:

Oczywiście,  że się powtórzy a moim zdaniem będzie nawet lepiej. Cierpliwości.

 

tak mówisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michall51    46
Przed chwilą, ravoj napisał:

Jestem pewien

a skąd tyle pewności jeżeli można zapytać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    953

Jak na razie cena do 5 zł. i nikt się nie wychyla żeby dać więcej. Podzwoniłem do kilku skupów to wszędzie 4,8 dają czyżby zmowa cenowa?

Edytowano przez Andpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

nie zmowa
zastój, równowaga i atmosfera wyczekiwania

trochę psychologia obu stron

teraz 4zł jest mniej warte niż jeszcze rok temu 3zł , jeśli (jeszcze) nie ekonomicznie to przynajmniej psychologicznie

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

Ten gostek w Łaszczowie to ryzykant może nawet i w pozytywnym tego znaczeniu i tacy zawsze pierwsi wychylają się z "nowym"
trochę już pewnie ma dość porażek bo i te hotele ..."trafił kulą w plot" a poprawniej - między sztachety bo cov i już na pewno ostrożniejszy niż za młodu ale zawsze

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    965

Cena  jaśka w granicach 5 zł utrzymuje się już kilka miesięcy  oby taka zmowa cenowa była i w tym sezonie9_9😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

czekaj bliżej żniw

mi rok temu namawiał za grosze wiosną , nie chciałem bo może się co lepszego kupi
oczywiście  - nie było lepszego i gdy pojechałem w sierpniu to krzyknął prawie jak za nową a że co prawda ja nie ale kto inny za kilka dni.. i nawet nie miał co wypożyczyć ani usługowo
gotów byłem zlecić 2ha...
musiałem od kogo innego

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1293
17 godzin temu, Michall51 napisał:

a skąd tyle pewności jeżeli można zapytać?

Uprawiam fasolę 7 lat i za każdym razem po sprzedaży cena rosła, więc algorytm mówi sam za siebie. 

Nie mam już czym handlować ale chciałbym żeby cena wzrosła do 6zł, czego Wam i sobie życzę. 

  • Like 1

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michall51    46
1 godzinę temu, ravoj napisał:

Uprawiam fasolę 7 lat i za każdym razem po sprzedaży cena rosła, więc algorytm mówi sam za siebie. 

Nie mam już czym handlować ale chciałbym żeby cena wzrosła do 6zł, czego Wam i sobie życzę. 

Rozumiem ;) a można zapytać gdzie i po ile sprzedałeś? ;)
Przebierana, czy nie, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj