kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
welwos29    14

Tak od 1 marca była podwyżka cen, przed podwyzką wyszło 358 tyś. Mam już pumę 150 z 2017 roku i jestem z niej bardzo zadowolony, serwis też jest super i dlatego chciałem maxxuma, ale teraz to niewiem co zrobić, pomyślałem o claasie arionie 510 ale znowu tam jest silnik jd, a ja go nie chce na oczy widzieć, jakaś inna alternatywa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88

Mam od jesieni Ariona 510 i ciągnik bajka, tak jak mówisz największy minus to silnik jd, teraz chyba poszedłbym w stronę Fendt 312, ciągnik klasę mniejszy ale przez 5 lat dużo mniejsza strata wartości niż konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14
59 minut temu, radzioRS napisał:

6713S massey 4,9 l silnik skrzynia też 24 valtra N 

A taki massey 6713s ile mogą cenić, jakby w claasie arionie 510 był silnik fpt to brałbym odrazu bez jęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

7715 s był w promocji za 329 bodajże to 6713 S z 17000 tyś pewnie tańszy nie mam oferty tak strzelam Valtra t była za 325000 to N pewnie też lekko powyżej 300000 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Wszystko fajnie, tylko poczytajcie jakie wyposażenie miał maxxum, biorąc valtre n to musiała by być versu z elektrozaworami, a taką to pewnie ciężko bedzie kupić nawet za 330 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

walczylem z NH i case w lutym za pume 150 full powershift 40eco z dosc fajnym wyposazeniem kola 650 r42 i r30 540, oska i tuz, lepsza pompa 150l , 5 par hydrauliki, stabilizatory automatyczne, 16 ledow, iso bus, monitor, radar, pewnie cos jeszcze coś pominąłem 370netto, NH t7 190 za 359, a ostateczenie padło na Steyra Impulsa 150 CVT za 380 😁 nie wiem czy wiecie, ale case i steyr ma standardowo 3lata gwarancji a nh 1 rok do 3 letniej jest doplata 12tys. Takze nh czy case wychodzily w identycznej cenie.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Jestem po rozmowie telefonicznej z przedstawicielem valtry i tak: N135 versu smarttuch w podobnym wyposażeniu co maxxum 125 wyliczył mi na teraz 420 netto, z tym ze oficialna premiera n135 bedzie 16 kwietnia i wtedy będą wiedzieć coś na temat rabatów i promocji na pakiety. W rozmowie dał do zrozumienia ze moge liczyć na cene poniżej 400 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
radzioRS napisał:

To ile % zjechali z konfiguratora

powyzej 40% z tym ze puma na fullpowershift byla w promocji z dodatkowym rabatem, a na cvx juz go nie bylo wychodzila 400, a steyr cvt znowu miał ten dodatkowy rabat promocyjny choc wizualnie puma bardziej mi sie podoba to 20tys na drodze nie lezy.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75
14 godzin temu, welwos29 napisał:

Tak od 1 marca była podwyżka cen, przed podwyzką wyszło 358 tyś. Mam już pumę 150 z 2017 roku i jestem z niej bardzo zadowolony, serwis też jest super i dlatego chciałem maxxuma, ale teraz to niewiem co zrobić, pomyślałem o claasie arionie 510 ale znowu tam jest silnik jd, a ja go nie chce na oczy widzieć, jakaś inna alternatywa ???

U mnie podobnie 150 z 2107 ale teraz padło na t6.125s tuz amortyzacja osi kabiny 4 wyjscia hydrauliczne koła 600  i pare innych pierdól 2020r placowy. Cena 260 tyś. Ciągnik pomocniczy ale w razie awarii zastąpi pume.  Więc kolego czy niebieski czy czerwony to nie ma znaczenia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
9 godzin temu, rolnik9 napisał:

Co sądzicie ? https://www.otomoto.pl/oferta/new-holland-t-7-270-ID6DEWK8.html?#gallery-open

Podejrzana sprawa czy okazja życia 😄 ?

Rozsądek podpowiada, że pewnie to pierwsze albo cena w EURO podana

Pewnie skrzynia siedzi, bo one tak mają,  bo cena Hit. 

Ciągniki  z  ta  skrzynią używane są sporo tańsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Nh na ac tj Tomek pisze są tańsze niż na rc bądź pc do tego ciężko jest je sprzedać, ale nie tyle co w ogłoszeniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

sciema na kilometr smierdzi😀 co do sprzedawalnosci cvx to latwiej niz na powershifcie. Takie moje zdanie. Jak mialem 230cvx to telefony sie urywały za powershiftem mniejsze zaintrresowanie. Ale prawda jest ze w niebieskiej masce trudniej sprzedac i sa tansze. ale taka polska mentalność

  • Like 1

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348

Ogólnie ciągniki 10-12 letnie są dość tanie czy to claas czy case czy New Holland . Pewnie ta cała elektronika wysiada i pozbywają się tego 

mialem brać nowego nh z modernizacji ale myśle ze chyba lepiej zainwestować w fendta na mechanicznej skrzyni 15-20 letniego bez tej całej elektroniki . Dodam ze jednego nh już mam nowego prawie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam zamiar kupić NH t5 100-120 ec  z wyposażenia to przedni tuz dodatkowe wyjścia hydrauliczne oświetlenie led i jeszcze parę drobiazgów. Dzwoniłem do dealera i wycenił mi go na 230 tys netto. Teraz pytanie czy ktoś może kupował w ostatnim czasie takiego i mógłby napisać ile za takiego dał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Chłopaki z serwisu nh wręcz odradzają ac. 

Znajomy miał 2 ac i obu się pozbył, na ec trzyma dalej. 

Rzekomo cvx nie do końca = ac

Prezes równy rok temu za 100ec dałem 200netto bez tuz co było błędem. Koła 38,amor kabiny, 4 pary wyjść i sr hydr 

Edytowano przez zetorr6441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
masa24 napisał:

Ogólnie ciągniki 10-12 letnie są dość tanie czy to claas czy case czy New Holland . Pewnie ta cała elektronika wysiada i pozbywają się tego 

mialem brać nowego nh z modernizacji ale myśle ze chyba lepiej zainwestować w fendta na mechanicznej skrzyni 15-20 letniego bez tej całej elektroniki . Dodam ze jednego nh już mam nowego prawie 

Fendt 20 letni bez elektroniki? moja 312 ma już tego nasrane. Szukaj LSA to tam będzie faktycznie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się bać elektroniki, to jest po to żeby usprawniać prace. Trzeba dbać, a buble się w każdej marce zdarzają od czasu do czasu i tego się nie uniknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj