kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

sumek666    5084
1 godzinę temu, Zetor-7340 napisał:

Cena brutto rozumiem? 

Jak znajdziesz T5.100 w takiej cenie brutto to biorę od razu. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor-7340    193

Zwracam honor panowie, mam ofertę na 190 netto bez amortyzacji przedniej osi 😉

Edytowano przez Zetor-7340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
17 godzin temu, Baarth napisał:

My wiosną negocjując  cenę  wyrwaliśmy  jeszcze  32 tyś  od niby  ostatecznej ceny   w dół :)))

Ale Baarth, od jakiej ceny? Całkiem innym wyczynem jest urwanie 30 tys. ze 100 tys. (niemożliwym), co innego 30 tys. z 300 tys. a co innego 30 tys. z 1 mln - przykładowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
6 godzin temu, Zetor-7340 napisał:

Zwracam honor panowie, mam ofertę na 190 netto bez amortyzacji przedniej osi 😉

Jaki ciągnik ?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9
Dnia 21.12.2018 o 15:17, rafikkisiel napisał:

Można wiedzieć skąd a oferta? To cena po negocjacjach? Cena w sam raz jak 540 eco ja usłyszałem 130 tys netto

Moto-Agromax Kielce

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199
Dnia 21.12.2018 o 18:47, bocianov90 napisał:

Nowy. W wyposazeniu takim jak wyzej napisalem. Nie z placu od dilera tylko zamówiony z konkretna specyfikacja.

Gdyby nie przedni WOM i zawory miedzyosiowe to bym go kupil za 300 tys. netto.

Tylko Ty kupowałeś go chyba jakiś rok temu, o ile pamiętam, więc ceny pewnie też przez ten czas skoczyły do góry 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6
Dokładnie, w sierpniu były podwyżki w CNH a teraz będą albo już weszły kolejne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

W styczniu 2018 też 3% poszły 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Tyle ile powie diler, minus to co utargujesz. Brzydko mówiąc, bo nikt nie wie czego chcesz 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110
2 godziny temu, canabis napisał:

ile będzie kosztować NH T6 165 na dynamic commad i z amortyzowana przednia osią??

Około 300 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Słuchajcie od kiedy zacząłem kupować nowe maszyny to u dilerów zawsze jest ta sama spiewka : a to od nowego roku podwyżka a to od jesieni podwyżka. Pół roku temu kupiłem drugi T7 i ceny podobne jak w 2017  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21
3 godziny temu, bocianov90 napisał:

Słuchajcie od kiedy zacząłem kupować nowe maszyny to u dilerów zawsze jest ta sama spiewka : a to od nowego roku podwyżka a to od jesieni podwyżka. Pół roku temu kupiłem drugi T7 i ceny podobne jak w 2017  :) 

A targowales sie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6
Dnia 24.12.2018 o 12:18, bocianov90 napisał:

Słuchajcie od kiedy zacząłem kupować nowe maszyny to u dilerów zawsze jest ta sama spiewka : a to od nowego roku podwyżka a to od jesieni podwyżka. Pół roku temu kupiłem drugi T7 i ceny podobne jak w 2017  :) 

Twierdzisz że podwyżki cen to jedynie śpiewka dilerów? Śledzę ceny ciągników od kilku lat przymierzając się do modernizacji i posiadam oferty od 2016r. Różnica cen ze starych ofert do obecnych nieraz wynosi kilkadziesiąt tysięcy. Więc to nie jest jedynie głupie gadanie. Wszystkie maszyny drożeją, bo napędzają to programy unijne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dokładnie tak jak piszesz. Sam widzę że ciągniki i kombajny rocznie drożeją z 7-10 tyś 

W 2012 kupowałem T 5060 za 137 netto a teraz za niego z inną kabiną silnikiem 180 przynajmniej. Podobnie z TC 5060. 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
Właśnie też chętnie bym takową poznał. Zależy też na jakiej skrzyni ma być. Z tego co wiem to może być tańszy od t7.315 hd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj