rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Załamany    0

Witam  

Co zrobić gdy armie już 1,5 miesięcy nie wypłaca pieniędzy z modernizacji a bank czeka na ratę kredytu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamany    0
Dnia 14.07.2019 o 12:10, kocur666 napisał:

Siema 

Ile czasu czekaliscie na zatwierdzenie przetargu portalowego ??

OR 7 pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamany    0
Dnia 14.07.2019 o 19:51, freetaxi napisał:

Jakie województwo ?

Witam Freetaxi i Wszystkich posiadaszy ogromną wiedzę na temat PROW może coś podpowiecie 

Nabór 2016

Podpisanie umowy po 1,5 roku bo sprawa trudna (budowa)

Rozpatrzenie przetargu 0,5 roku

Wniosek płatności  1,5 miesiąca po terminie a bank czeka na ratę 

Może podpowiesz jak rozmawiać z armir

Edytowano przez Załamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pika1991    0
Dnia 22.07.2019 o 20:07, Pika1991 napisał:

Pozycja 2100. Jestesmy po poprawkach. Ile czasu czekaliscie na odzew o podpisanie umowy? I dzwonia w tej sprawie czy przysylaja kolejne pismo?

 

Ponawiam pytanie... ile czasu czekaliscie na odzew do podpisania umowy po poprawkach? Umawiaja sie telefonicznie czy dostaje sie pismo z  terminem?

Edytowano przez Pika1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Jak się nie przekracza progu do przetargu to i tak trzeba im przedstawić oferty co najmniej z dwóch firm ? Bo mój prowadzący mówił mi żebym zrobił kontroferty już jedne mu dałem ale on twierdzi że lepiej jakby były kontroferty z dwóch firm i trzecie z tej co będę brał maszyny. To już lepiej było puścić wszystko na portal bo od podpisania umowy mija już cztery miesiące a maszyn nie ma bo cały czas papierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
1 godzinę temu, Elektro2015 napisał:

Jak się nie przekracza progu do przetargu to i tak trzeba im przedstawić oferty co najmniej z dwóch firm ? Bo mój prowadzący mówił mi żebym zrobił kontroferty już jedne mu dałem ale on twierdzi że lepiej jakby były kontroferty z dwóch firm i trzecie z tej co będę brał maszyny. To już lepiej było puścić wszystko na portal bo od podpisania umowy mija już cztery miesiące a maszyn nie ma bo cały czas papierki

Jak nie masz portalu to dzisiaj pidpisujesz umowe a jutro kupujesz maszyny o ile wczesniej je zaklepales, niewiem w czym tu widzisz problem.... 

Tam co bierzesz sprzet to oni powinni zorganizować kontroferty, przynajmniej u mnie tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Kontroferty muszą być od innych dilerów?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
2 minuty temu, Bartek933 napisał:

Kontroferty muszą być od innych dilerów?

Od innych i wyższe niz te ktore chcesz brac, czysta formalnosc jak za starych dobrych czasow. 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

Nie no  od  tych  samych , niech poprostu tą samą maszynę wyceni w  3 róznych  cenach :))))

  • Confused 1

New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202

Można wziąść jakoś maszynkę np ciągnik za wyzszą kwotę niż jest w ofercie (różnice chcemy dopłacić z własnej kieszeni)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Można. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youn81    96

Wczoraj podpisana umowa zachodniopomorskie.....jak będę kupował maszyny w ramach jednego zadania kwota  operacji poniżej 30tys euro nie musze się bawić w żadne portale i zatwierdzanie ofert????  Wystarczy oferta i FV od dilera na kwote poniżej 30tys euro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

Jak już to 2   oferty  :)  Czemu tak boicie  się   tego portalu ??  Jak już  agencja zatwierdzi przetarg to już nie ma się co  czego przyczepić :)

Cytat

 

 


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Też tak myśle jak przedmówca. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafikkisiel    3
1 godzinę temu, freetaxi napisał:

Też tak myśle jak przedmówca. 

Myślę że to dodatkowy problem i z większą ilość czasu zwiazane , A tak kupią maszynę z placu "od reki"  2 oferty na szybkości i gotowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Każdy robi jak woli. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek00038    0

Freetaxi pomocy... Moja sytuacja wygląda tak, że na 7 maszyn ogłoszonych na portalu 4 zostały zaakceptowane a 3 trafiły pod aneks i jeszcze raz na portal. Gdy już przyszło do ściągnięcia ogłoszenia i wybrania wykonawcy, Pani zajmująca się tym powiedziała, że jest jakiś błąd i nie może ściągnąć ogłoszeń.. Dzwoniłem do działu informatyki arimr i mają to sprawdzić. Miałeś może kiedyś taką sytuację albo ktoś z was użytkowników? 

Prasa potrzebna na wczoraj a tu takie" jaja "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Ja Ci tu nic nie pomogę. Pewnie jakieś błędy techniczne po stronie portalu. Dział informatyczny będzie działał jeśli zrobiłeś zgłoszenie. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoka    2

Jak wygląda sprawa z djp bydła padło mi parę sztuk czy mogę je jakoś wliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj