rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

skywalker89    836

http://www.agrofoto.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/arimr-do-konca-maja-rozpatrzy-wnioski-ws-modernizacji-rolnictwa,69386.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

rozpatrzy... czyli możliwe umowy nawet w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

Nie no miła Pani z arimr mówiła wyraźnie o podpisaniu 13tys umów do tego czasu ale mi sie wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Przecież mówili w tamtym roku na jesieni, że przesuną środki i nie będzie naboru w 2017. Kolejny nabór w 2018 z obszaru D.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    72

Przecież mówili w tamtym roku na jesieni, że przesuną środki i nie będzie naboru w 2017. Kolejny nabór w 2018 z obszaru D.

Tak tak, to prawda. Ale na samym początku miało być co roku nowy na obszar D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ale wtedy z nabory 2016 pół wniosków wylądowało by w koszu. Chyba sami się zdziwili że w 2016 było tak dużo wniosków złożonych.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamdres    3

i tak pół wniosków wyląduje w koszu skoro mają kasę na 13 tyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okamil94    16

ktos sie moze orientuje kiedy ruszy podpisywanie umow w podlaskim

 

w podlaskim najwięcej jest umów podpisanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matixd    9

Po co ARIMR będzie rozpatrywać wszystkie wnioski skoro kasy jest tylko na 13 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtu    2

napiszcie jakie dać drugie kryterium wyboru oferty oprócz ceny żeby ARiMR się nie czepiał ?? no i żebym wziął to co chcę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Ja dałem drugie kryterium długość gwarancji, ale jeszcze nie wiem co agencja na to odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ja też dałem długość gwarancji jak drugie kryterium i agencja się tego nie czepiała.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi1991    0

napiszcie jakie dać drugie kryterium wyboru oferty oprócz ceny żeby ARiMR się nie czepiał ?? no i żebym wziął to co chcę ??

 

 daj jako drugie kryterium długość gwarancji nic w punktacji ci nie zmieni bo każdy i tak 12 miesięcy  ja miałem cenę i gwarancje i  już postępowanie klepnięte

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

Przecież mówili w tamtym roku na jesieni, że przesuną środki i nie będzie naboru w 2017. Kolejny nabór w 2018 z obszaru D.

Przecież przesuneli z 2017r. W 18 ogłoszą i będzie się ciągnąć 3-4lata az wszystkie resztki przesuną

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batim    7

ktoś coś wie co się dzieje w śląskim ?
czy podpisywane są umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z tego co mi wiadomo jest kasy dla 306 wniosków rozsyłają poprawki i cisza znajomy miejsce 9x po świętach zawiózł drugie poprawki i cisza ja zawiozłem swoje pierwsze dwa tygodnie temu i dowiedziałem się że i tak odpadnę ale jeszcze tego na piśmie nie dostałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERJAR    2

jestem z łodzkiego wczoraj podpisałem umowe z agencją  miejsce na liscie miałem 950 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23

ja już poniżej 2200 w mazowieckim i cisza z poprawkami :/ jest szansa na zalapanie się żeby podpisać umowę, jak myślicie?
w agrobiznesie mowili że okolo 13 tysięcy umów podpiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

2200 w mazowieckim to taki górny limit, więc jak już to oczekuj poprawek bliżej kwietnia niż teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek151    1

Koledzy czy mógłby ktoś przesłać na maila poprawnie sporządzone zapytanie ofertowe na ciągnik z dwoma kryteriami? Byłbym bardzo wdzięczny. radek.konopinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj