rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

karol091193    889

Im mniej wie, tym lepiej śpi 🤭


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceres2    48
Napisano (edytowany)

Rocznik umów i płatności 2022 pamiętacie, że do końca miesiąca trzeba wysłać informację  z realizacji?? Brak 0,5% kary.

Edytowano przez Ceres2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    142

Co ma rok umowy do roku wypłaty? Ja mam umowę podpisana w 22 roku a dopiero początkiem lutego składam wniosek o płatność a rok po wypłacie dofinansowania wymagana jest informacja z realizacji (a z tego co było do tej pory to agencja wysyłała informacje z drukiem do wypelnienia…)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1500
Napisano (edytowany)

sory nie ten temat ;s 

Edytowano przez Tigon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capitan58    13
slavik80    122

Ja mam 10xxx podskoczylem 14 pozycji wg nowej lista. 

Z armiru nikt sie  nie kotaktowal, jedynie  handlowiec  zapewnial , ze wszyscy z listy dostana, wg niego luty/ market bedA dolzone srodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    44
30 minut temu, slavik80 napisał:

Ja mam 10xxx podskoczylem 14 pozycji wg nowej lista. 

Z armiru nikt sie  nie kotaktowal, jedynie  handlowiec  zapewnial , ze wszyscy z listy dostana, wg niego luty/ market bedA dolzone srodki.

U mnie dwóch handlowców, zapewniało, że wszyscy dostaną maksymalnie maj/czerwiec wszystko się rozstrzygnie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352

widze ze najwieksi fachowcy od wnioskow w tych czasach to handlowcy i firmy od fotowoltaiki , wszystko wiedza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michallem    4

Jak w lecie rozmawiałem z handlowcami, to twierdzili, że jeszcze przed wyborami będzie zamknięty temat modernizacji, "także niech pan kupuje już, potem będzie dotacja i do końca roku pan rozliczy" 😂

Swoją droga rozmawiałem niedawno z osobą, która ma mój wniosek w agencji i również twierdzi, że jest szansa, że każdy z listy dostanie pieniądze, tylko to kwestia czasu. Do tego doszły zawirowania po wyborach, nowy minister itp. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352

szansa jest zawsze ale nie sluchac glupich handlowcow ze kazdy dostanie na bank. kazdy zakup przed umowa to jest ryzyko i trzeba o tym pamietac

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capitan58    13
Napisano (edytowany)

Handlowiec wciska kit, bo chce sprzedać i Jak największy % prowizji na Tobie przyrobic, sprzedaje to co mu najlepiej finansowo  opłaca sie, a nie to co potrzebne dla klienta. 

Edytowano przez Capitan58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janekkowal    13

Handlowcy to by własną matkę sprzedali jakby mogli 🤣 kto tym bajkopisarzem jeszcze wierzy to nie wiem. Samemu wiedzy trzeba szukać u źródła a nie piąte przez dziesiąte słuchać tych co nas z kasy golą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    44
3 minuty temu, Capitan58 napisał:

Handlowiec wciska kit, bo chce sprzedać i Jak największy % prowizji na Tobie przyrobic, sprzedaje to co mu najlepiej finansowo  opłaca sie, a nie to co potrzebne dla klienta. 

Jasne, że tak, jest umowa wtedy możemy rozmawiać i realizować zakup

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3581

To teraz jest jedna lista krajowa, nie na województwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karat7    34

Wojewódzkie są , ale się ich nie podaje. Jak dzwoniłem do Łodzi to powiedzieli mi numer na liście z modernizacji i z 4.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3581
5 godzin temu, karat7 napisał:

Wojewódzkie są , ale się ich nie podaje. Jak dzwoniłem do Łodzi to powiedzieli mi numer na liście z modernizacji i z 4.0

Nie kumam na krajowej możesz mieć numer 1000 , a na wojewódzkiej to bedzie 10, na tej liście trzeba szukać , czy idzie jakoś wpisć imie i nazwisko i wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kampl    106

To logiczne. Bo jak przy pierdoła 500 nowych obór na Podlasiu. Każda na 40 punktów to choćbyś stawał do góry nogami to nic nie zrobisz. I cały nabór by ci zjadło 1 województwo. Oczywiście wyolbrzymiam ale wiem jak dawniej wyglądały nabory. I były takie listy. I w jednym województwie 50 mln kasy i jeszcze brakowało ludzi by obdzielić kasa. A takie mazowsze 500 mln i jeszcze tylko dla ćwierci starczyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3581

A jak szukacie swoje nazwisko , czytacie  tysiące nazwisk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

ctrl+f wyskoczy okienko i wpisujesz nazwisko  i imię.

Kilka miejsc do góry, ale ciągle w drugiej setce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzyk85    3

w exelu wciskasz kombinację klawoszy crtl +f i wyskakuje ci okienko do szukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj