Janekkowal

Members
 • Ilość treści

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good

O Janekkowal

 • Ranga
  Użytkownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Piszesz że budynek będzie infrastrukturalnie połączony z siloseem - w budynku możesz mieć mieszalnię paszy, czyszczalnie kosz zasypowy.
 2. Czy ktoś już otrzymał dofinansowanie na konto?
 3. Czy w przypadku zmiany producenta i pojemności (chcę postawić silos o mniejszej pojemności) musze robić zmianę w agencji?
 4. Czy ktoś miał problem z hydrantem? U mnie w gospodarstwie dwie studnie 20 m od silosu, hydrant 220m W jaki sposób załatwia się zgodę na zastępczej źródło ochrony przeciwpożarowej? Miał ktoś z tym doczynienia?
 5. Czy to rozliczenia jest potrzebna faktura na materiały i robociznę?
 6. Janekkowal

  AgOpenGPS

  AgOpenGps - Polska grupa wsparcia zapytaj tutaj, ludzie składają sami, admin grupy ma sklep z wszystkimi potrzebnymi częściami, ale nie wciska gotowych zestawów jak na innych grupach.
 7. Poczekajcie jak obecna ekipa zmieni wam regulaminy
 8. Czy hydrant można zrobić z własnej studni? Czy musi być z sieci wodociągowej? Co jeśli na moim terenie nie ma wodociągu?
 9. Handlowcy to by własną matkę sprzedali jakby mogli 🤣 kto tym bajkopisarzem jeszcze wierzy to nie wiem. Samemu wiedzy trzeba szukać u źródła a nie piąte przez dziesiąte słuchać tych co nas z kasy golą...
 10. Baśnie z mchu i paproci, nabór ogloszony w dzienniku ustaw musi mieć swoje rozstrzygniecie.
 11. Czy silos 140t mogę postawić przy budynku (stodoła)? Arimr na etapie wniosku nic nie negowała, teraz czytam że w przypadku silosów pierzei 100t trzeba zachować odległość 8m. Jak to w końcu jest?
 12. Zna ktoś firmy które przerabiają silosy BIN płaskodenne na lejowe?
 13. Jaka cena takiego zaworu? Do swojego ciągnika zakładasz?
 14. Na początek będzie silnik elektryczny? Jaki tablet i czujnik skrętu będzie zastosowany? Jak ktoś umie kombinować i samemu trochę rzeczy zrobi to da się AOG poskładać za 4-5 tyś
 15. Wie ktoś ile obecnie kosztuje silos lejowy 100-120 ton?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj