Zależy co rozumiesz przez opcje na wypasie. Z fabryczną nawigacją, wyświetlaczem i innymi bajerami pewnie 400 netto pęknie. Kolega wyceniał ostatnio bliźniaka od case, czyli vestruma. Tuz, miekka oś, zawory elektro, navi, przygotowanie do tura, klima automatyczna, esm i inne bajery 399 netto. Cena obowiazywała przy zakupie dwoch sztuk