Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aadams7    0

@19Damian89 kolego też mam takiego zetora i nic do niego nie mam tylko mówie ze filozofia miejsca w kabinie się znieniła, nawet brać na przykład zetora już nie produkuje ciągnikow z taką ilścią miejsca ja w 5320, wszystko się zmienia, a w ciągniku i tak się nie wyśpisz i tak nawet w tym swoim zetorze, a co do kostki to można było tak zwozić chyba z kilku ha......


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yankes    0

Hey! Jestem nowy na forum, więc witam wszystkich :]

 

Obecnie mam Zetora 9641 Forterra i mam zamiar wymienić go na coś większego:] , mam pytanie jaki ciągnik mi polecacie? o mocy 120 - 130 km, 6cio cylindrowy, cena do 250000 zł brutto.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yankes    0

mam 50 ha, ciągnik bedzie pracował z pługiem 4ro skibowym, z agregatem Unia Ares 3m z hydropakiem, agregatem Unia Kombi 4,2 m itp

 

 

a moze New Holland T6050 RC i PC ( 6 cylindrów ) tylko cena jaka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

a jakie masz obecnie ciagniki?? czy aby napewno oplaca Ci sie kupowac ciagnik o takiej mocy?? ja na Twoim miejscu wzial bym NH T6030 Plus. moc 117 KM a cena pewnie ok. 220 tys zl. a ten plug to obrotowy?? a modelow RC i PC raczej Tobie sie nie oplaca brac bo za T6050 RC pewnie bedziesz musial dac jakies 240 tys netto. dobrze sie zastanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yankes    0

A jakie ciągniki oprócz New Hollanda? Mam też na oku Claasa Ariona 610C, co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

A że tak powiem to koledze zapewne chodziło o to że mało miejsca w arionie jest między fotelem a kierownicą, siedząc na Opolagrze też miałem ten problem ale niestety nie umiałem tak na szybko zmienić położenia kierownicy bo siedziałem tam może minute :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Kolego Yankes jeśli masz pieniądze na New Holland T6050 to bierz i nie zastanawiaj się. Mój ojciec miał takiego brać w tym roku ale zdecydowaliśmy zaczekac az przepisze pole na mnie i ja wezne. Tylko teraz jest w planie kupno jakiegoś większego NH coś ponad 155km. Wracając do New Holland T6050 To sa genialne ciągniki jak za taką cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a co w nich takiego genialnego??? bo ja oprocz korzystnej ceny (w tym roku) niczego pozytywnego nie zauwazylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

dokładnie ale jak to mówią CCC( cena czyni cuda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Dołączam się do postu kolegi brzozak2. Z tego co wiem to sporo sprzedało się tych ciągników w teren ale jak to mi jeden użytkownik NH powiedział po dosyć krótkim użytkowaniu (3 miesiące) a ma model T6080 jaka cena taki produkt. Nie chciał mówić więcej ale radości nie okazywał. Ale może to wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja uzytkuje miesiac i juz pare razy zdarzylo mi sie pociagnac mu z kopyta w opone, albo cieglo dolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

obsluga niektorych ukladow jest bardzo irytujaca, najbardziej tylnego podnosnika, ktory ma za maly skok i musze dla kazdej maszyny zmieniac polozenie ciegiel dolnych. cieglo gorne jak sie troche rozkreci to juz nie mozna go zablokowac (po odczepieniu maszyny). regulacja pozioma ciegiel dolnych jest niewygodna. jesli do tego jeszcze dojdzie, ze mamy zaczepiona maszyny, to ciezko jest regulowac cokolwiek - malo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Jestem nowy na forum, więc witam wszystkich :]

 

Obecnie mam Zetora 9641 Forterra i mam zamiar wymienić go na coś większego:] , mam pytanie jaki ciągnik mi polecacie? o mocy 120 - 130 km, 6cio cylindrowy, cena do 250000 zł brutto.

 

Pozdrawiam!

 

A popatrz na deutza k610 fajne wyposażenie i szóstka silnik tylko cena coś ok 270 tyś brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60
a co w nich takiego genialnego??? bo ja oprocz korzystnej ceny (w tym roku) niczego pozytywnego nie zauwazylem

Po pierwsze cena pobija inne marki po drugie idealnie nadaje sie do transportu i lrzejszych plac polowych. I jak on ładnie wygląda :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@brzozak ciekaw jestem jak go przeklinasz podczas kopania w oponę... :rolleyes:

 

 

nie mozna zmienić w nim punktu zaczepienia wieszaka do ramienia, tak aby zyskał na zasięgu ramion a stracił na uźdzwigu???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Po pierwsze cena pobija inne marki po drugie idealnie nadaje sie do transportu i lzejszych plac polowych. I jak on ładnie wygląda :(

nie ma jak konkretne argumenty :rolleyes: :huh: . powiedz zatem czym sie wyroznia w tym transporcie i lekkich pracach polowych (jaki model i seria) w porownaniu do konkurentow. wg mnie twoja opinia jest podyktowana jedynie faktem posiadania i duma ktora cie przez to rozpiera.

nie mozna zmienić w nim punktu zaczepienia wieszaka do ramienia, tak aby zyskał na zasięgu ramion a stracił na uźdzwigu???

jeszcze nie obczajalem, jak sie cos zmieni to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

a ja rozwazalem zakup NH T6020 Plus, JD 6340 premium i Fendta 312, obecnie jestem w trakcie negocjacji cenowych z dealerem korbanka, za 312 z przednim TUZ-em i WOM-em chce 62tys euro netto za 412 chce 71 tys euro netto. Kreci mnie ta 412 ale musialbym do niej dolozyc 30 tys z wlasnej kieszeni bo przekracza to sume we wniosku.

moze Wy doradzicie czy 412 jest warta tych pieniedzy?


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

No takiej serii jak 6340 jeszcze nie wymyślili i na pewno tego nie zrobią. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

pomylka, chodzilo mi o 6330 :rolleyes:


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj