Polecane posty

kat    113

Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???

Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

 

 

Pozdro dla całego AF ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Długi bo dałeś go 2 razy. Mi tez najbardziej podoba się właśnie valtra.

Ale pewnie trochę kosztuje? A rodzice nie bardzo chcą kupować taki nowszy bo musimy odrazu kupić pług obrotowy i agregat uprawowo siewny. a przesądzone jest że pług i agregat będzie nowy. A razem z ciągnikem to trichę by już kosztowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

Przepraszam za ten link juz poprawiam ;)

@kat weźmiemy dwie nowe valtry na spółę i będze ciut taniej ;) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ymmm @KAT

tez wybrał bym nowy zawsze nowe to nowe chyba ze wyrwiesz tak jak ja MTZ od sasiada ale na wyrwanie młodego zachodniego sprzetu nie ma raczej szans....a wiec raczej nowy.....nom chyba ze bardzo mocno sie kredytów boisz brac


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@tomek

A ile kosztuje jedna valtra? I gdzie najbliżej można ją kupić?

Bo powoli przekonuje rodziców na nowy ;D

A co sądzicie o Same Iron lub Lamborghini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A sąsiad się przy tym wyrywaniu nie bronił z lejtka ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
@tomek

A ile kosztuje jedna valtra? I gdzie najbliżej można ją kupić?

Bo powoli przekonuje rodziców na nowy ;D

A co sądzicie o Same Iron lub Lamborghini

 

cena Valtry jest uzależniona od wyposażenia, serii i mocy . Najbliżej od nas to do głównej siedziby Valtry w polsce czyli Poczkowo ok 70 km(pod poznaniem) A z tym Same Iron lub Lamborghini ojciec też myślał ale ceny zblizone z inna jakość choziaż bliżej do serwusu (żnin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

@KAT

raczej nie polecam Ci SAME itp...sasiad u mnie ma i nie jest zbyt zadowolny ale i tak ostateczna decycjia nalerzy do kupujacego...a jak to mówia ile urzydkowników tyle opini


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

w gniewkowie jest też diler valtry ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Czyli blisko nie ma do serwisu valtry :-. A serwis to też bardzo ważna sprawa.

A oriętuje się ktoś w wyposarzeniu Valtry same i lamborghini, lub jeszcze zetora dla porównania. Oczywiście wersje podstawowe ;)

@Witek

Dlaczego sąsiad nie jest zadowolony? jak na razie to praktycznie wszyscy uzytkownicy tych ciągników je chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

@KAT

nom on nie jest zadowolony przez 2 lata urzydkowania maszyny servis by chyba z 8razy albi i wiecej coagle cos sie dzieje


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

No to na 99% będzie nowy 8) .

Teraz tylko pozostaje wybrać markę.

W gre wchodzi Valtra, Same, Lamborghini. Ja jestem za Valtrą tylko że serwis daleko i było by trochę latania z papierami. Rodzice są za Laborghini ewentualnie Same. Bo mówią że blisko sprzedają i serwis blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

serwis sama firma LAWSON (chyba tak) jest w Tupadlach pod Inowrocławiem. a spytam sie kolegi bo on cos wiedzial o tych 120konych ciagnikach cos. a jaki model ci interesuje??? IRON czy inny


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
No to na 99% będzie nowy 8) .

Teraz tylko pozostaje wybrać markę.

W gre wchodzi Valtra, Same, Lamborghini. Ja jestem za Valtrą tylko że serwis daleko i było by trochę latania z papierami. Rodzice są za Laborghini ewentualnie Same. Bo mówią że blisko sprzedają i serwis blisko

jak pan od valtry do mnie dzwonił (ja z nim gadałem a on myślał że ojciec ;D ;D) to mówił że załatwia papiery na SPO i można kredyt z 7 lat wziąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@tomek

My raczej nie będziemy się bawić w SPO. Weźmniemy kredyt z banku 3% na maszyny. Mniej zabawy ;).

 

@silver95

Jeszcze nie wiem. Bo niebardzo się znam na tych wszystkich modelach. Wszystko zależy od ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
No to na 99% będzie nowy 8) .

Teraz tylko pozostaje wybrać markę.

W gre wchodzi Valtra, Same, Lamborghini. Ja jestem za Valtrą tylko że serwis daleko i było by trochę latania z papierami. Rodzice są za Laborghini ewentualnie Same. Bo mówią że blisko sprzedają i serwis blisko

 

Czemu  Same a nie np  DEUTZ  FAHR    agrotrona  K 120  tylko że to 4 gary  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Szczerze to ja ci bym odrazał coś z stajni Lamborghini i Same ale twój wybór  >:(


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
Czemu  Same a nie np  DEUTZ  FAHR    agrotrona  K 120  tylko że to 4 gary  ???
jaka jest różnica między SAME IRON, a DF Agrotron  ???

<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Pytałem się w sprzedarzy w SDF polska  to mają być robione razem i iron , r6 i agrotron  i niby tylko maską , kolorem mają się różnić 

 

W agroplusie jest taka kabina jak w lampo/roler a jest o niebo lepiej wykończona , cichsza  ;) ale i cena inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Właśnie tu chodzi o cenę. Nie stać nas na droższe ciągniki :- . Tak nawiasem mówiąc to na początku liczyliśmy że stać nas co najwyżej na zetora. Ale postanowiliśmy trocha zaszaleć i kupić coś droższego :).

 

@tomb2

To jeszcze nie jest wybór. Właśnie od tego jest ten wątek ;). A dlaczego odradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

stajni same

  IRON 120 opinia mojego koloegi o tym ciagniku

"nom sam mozna powiedziec ze to firma solidana nie pali duzo duza komfortowa kabian wygodna silniki sa solidnie wykonane" (tez interesowal sie tym ciagnikiem ale cos nie pyklo i nic nie kupil)

  jeszcze jest SILVER 130 o moccy 128km. jeden pan ma taki ciagnik w gospodarstwie (jak jedziesz z radzijowa do dobrego to pierwsze doospodarstwo przed dobrym po prawo)

 

cigniki fajne i ladnie wygladaja ale chodzi o to zeby byly mocen i sie nie psuly.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj