johny

Case seria JX

Polecane posty

semos    77

na sprężarce masz tabliczkę, z tyłu przy gniazdach naklejkę i na drzwiach też naklejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

a ja zapytam inaczej, przewody które wchodzą z tyłu w złącza sa skrecane, czy wtykane w takie szybkozłączki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

to zwal prawe koło te przy butli na powietrze i tam będziesz miał zawór w zaworze benda dwa odpowietrzniki na nich benda gumki aby ochronic je od błota weś klucz 11 posadz kogoś do ciągnika i niech pompuje, jak naciśnie parę razy pedał a następnie go trzyma a ty poluzuj odpowietrznik aby spłynoł płyn z powietrzem i tak parę razy dla kazdej ze stron odpowietrznik od strony butli to prawe koło a ten od strony wieszaków to lewa ale mozesz jednocześnie dwa odpowietrzac, odpowietrzamy na zgaszonym ciągniku, tylko zabezpiecz ciągnik koliołkiem nie trzymaj na samym podnośniku hydraulicznym i wlej płyn syntetyczny nie jakąs lipe bo uszkodzisz pompki i cylinderki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek31p    0

MAM TEŻ JX90 I PO SIEDMIU GODZINACH PADŁ SILNIK TERAZ JEST ZROBIONE OKOŁO 60h I POJAWIAJĄ SIĘ WYCIEKI ZE SKRZYNI I ZNOWU BĘDZIE SERWIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klk16    0

słabo trafiłeś ja 170 mth i nic żadnej naprawy no oprucz tych hamulców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceeenha    1

wie moze ktos jak to zrobic bo walek ciezko sie wlacza ta mała dzwignia a ta dluzsza nie da sie wylaczac i nadal sie kreci i trzeba wylaczac ta krotka ale potem ja chce wlaczyc ta mala to ciezko bo zgrzyta i nawet trzeba gasic ciagnik zeby wlaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

wie moze ktos jak to zrobic bo walek ciezko sie wlacza ta mała dzwignia a ta dluzsza nie da sie wylaczac i nadal sie kreci i trzeba wylaczac ta krotka ale potem ja chce wlaczyc ta mala to ciezko bo zgrzyta i nawet trzeba gasic ciagnik zeby wlaczyc

ile masz mtg, a jaki luz masz na dzwigni, mozesz miec cos z dociskiem albo poprostu wystarczy naciągnąc linkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceeenha    1

godzin jest 1250 luz na dzwigni jest wydaje mi sie za ta dluzsza dzwignie trzeba napiac tylko gdzie i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

luz powinien byc 4 cm a gdzie? opuść zbiornik paliwa i sam zobaczysz jak ruszysz dzwignią która pracuje

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie mam pytanko czy w case jx jest jakieś wejście zapalniczki żeby podłączyć np. sterownik prasy? I jeszcze jedno jeżeli zamówi się haki to w łączniku też jest hak czy zwykła kula?

Edytowano przez Czazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aha to dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

mój Case JX nie posiada gniazda zapalniczki. Jak posiadasz gniazdo zapalniczki to w którym miejscu masz je usytuowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ja mam w tym miejscu włączanie tych zezowatych świateł z przodu ciągnika, które oryginalnie nie były podłączone a wszystko było tylko trzeba było kostki wpiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

macie w jx gniazdko na zewnątrz te od koguta he he dużo ludzi wykorzystuje je aby podłączyć sterownik od maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

A ktoś wie od czego jest kabelek z końcówką zwykłej złączki el. po lewej stronie fotela(za sprzęgłem WOM)? 2 kabelki tylko tam idą i nie mam pojęcia od czego jest. Dodam że prąd jest tam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kabelek jest od podłączenia fotela pneumatycznego.

A z kolei ja mam pytanko jak to jest z tym sprzęgłem wom lepiej żeby było na górze (włączone) czy na dole (wyłączone). Bo nie mogę się połapać z instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Dźwignia sprzęgła na dole i rozłączony WOM tą mniejszą wajchą (środkowe położenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karban    33

Jak myślicie, czy JX 95 pociągnie, a przede wszystkim udźwignie, agregat aktywny 2,5 m z siewnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj