Polecane posty

Adrenalinaa    14

Na kupowanie to juz za późno Teraz to sie Przepłaca  kupuje sie w okresie letnim  a teraz to ceny sa kosmos a bedzie jeszcze drożej .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619

Kizeryt 1225

Sól potasowa 1420

Saletra amonowa 1070

Blaucorn 12 -12 -17 2550

Ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Kupuj prędko ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Zamawiane w tym tyg Ceny brutto 

RSM 32 po 1100 zł 

Sól Potasowa 1300 zł

Saletrosan 26  1040 zł 

Edytowano przez PawelS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

Może u Ciebie taka mała różnica. Ja kupowałem w połowie czerwca auto saletry, mocznika, dwa auta NPK i saletrosan. Wtedy płaciłem po:

Saletra 32% - 820 netto

Saletrosan - 710 netto

Mocznik Super N46 - 1290 netto

Dominator 8-20-30 (chwilowo Agrii miało o takim składzie) - 1320 netto

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Saletrzak polski 860zl brutto z placu handlowca dostawa z lipca.

Nowa dostawa 1020zl brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841
32 minuty temu, Artis napisał:

Koniu teraz azoty 200zł drożej na tonie

Wiem wiem, tylko zdziwiła mnie różnica 20zł między cenami z lipca/sierpnia a ceny obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

MOCZNIK 1340 BRUTTO POLIFOSKA 6 1640 BRUTTO panowie co lepiej posiać na wiosnę na pierwszy start na pszenice i rzepak saletrosan  czy kizeryt i saletrę dodam że rzepak dostał pod korzeni i nalistnie siarczan magnezu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324
5 godzin temu, Pietras892 napisał:

1002brutto płaciłem za saletrosan tydzien temu. Teraz już 1100zł

po tyle i ja wziąłem 3 tony

5 godzin temu, XTRO napisał:

kurna, ja jeszcze nic nie mam

Michał taniej już było - teraz tylko drożej i dodatkowo zaczyna brakować towaru

6 minut temu, maniek20 napisał:

MOCZNIK 1340 BRUTTO POLIFOSKA 6 1640 BRUTTO panowie co lepiej posiać na wiosnę na pierwszy start na pszenice i rzepak saletrosan  czy kizeryt i saletrę dodam że rzepak dostał pod korzeni i nalistnie siarczan magnezu 

kizeryt + saletra na pszenicę

kizeryt + saletrosan na rzepak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, aro1975 napisał:

po tyle i ja wziąłem 3 tony

Michał taniej już było - teraz tylko drożej i dodatkowo zaczyna brakować towaru

kizeryt + saletra na pszenicę

kizeryt + saletrosan na rzepak

a ile kg byś proponował kizerytu bo nie wiem czy 100 kg nie mało na ha bo tak dawałem co roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619

A czego brakuje?

Z tego co wiem to wiele mniejszych składów nie zakupuje nawozów żeby nie zamrażać gotówki i nie są pewni co pokaże wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

drogie fosforyty, gaz, energia do góry i grupa ogranicza produkcje na kraj aby zminimalizować straty. dodatkowo cały zapas poszedł na Ukrainę - biorą Niemcy i Holendrzy. w przyszłym roku może być nieciekawie jak plony z Ukrainy trafią do nas.

1 minutę temu, Agrest napisał:

A czego brakuje?

Z tego co wiem to wiele mniejszych składów nie zakupuje nawozów żeby nie zamrażać gotówki i nie są pewni co pokaże wiosna.

wczoraj rozmawiałem z kolega który prowadzi duży skład nawozowy i takie rewelacje mi sprzedał - mówił że na dostawy azotu i polifoski musi czekać od 3 do 4 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Może i to prawda ale jak to jest że minister Ardanowski nie może  zainterweniować w spółce skarbu państwa i choćby dostepnosć zapewnić? 

Jak dla mnie to taka duża zwyżka na azotach to oprócz kilku wymienionych czynników , nasz rząd musi wycofac kasę przeznaczoną na odszkodowania suszowe. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619

A to że czekają to fakt. Tylko ile spowodowane jest to brakami a ile spekulacją.

Na składzie w którym najczęściej si3 zaopatruję niedawno otrzymali poli zamówione w sierpniu.

Ja co roku kupowałem rsm ale wczoraj wziąłem 10t saletry po 1070, wolałbym ram ale w okolicy nie ma a wiosną pewnie będzie po 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

ogólnie mówiąc spółki skarbu państwa maja zakaz podnoszenia cen do wyborów - podobno orlen i lotos dokładają do sprzedaży każdego litra ON 25 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj