Polecane posty

ahten    177

Co myslicie o 1100 za saletre i 1250 za mocznik z dowozem brutto? Bedzie teniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

nic się nie mijam   termin przedpłata  dostawa lipiec-sierpień cena 990 netto  saletra puławy zestawy całosamochodowe

a widziałeś kolego z kromagu żebym kiedyś kogoś na tym forum wprowadzał w błąd to że do tej ceny nie jesteście konkurencyjni to nie mój biznes

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj proszę namiary gdzie można zadzwonić i kupić saletrę z dostawą na lipiec - sierpień kolego thug w cenie 990 netto. Zadzwonie tam sprawdzę i zwrócę honor. Jeśli tego nie zrobisz dalej uważam ,że WPROWADZASZ LUDZI W BŁĄD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Nie pisz głupot kolego ! Ja również mam oferte na saletrę puławską 1000 netto, także widać, że jednak można...

Edytowano przez Farmkeen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

normalnie jest za 1010 netto w tej firmie  ale za przedpłatę 20 zł mniej na tonie chyba jesteś śmieszny że będę się tobie spowiadał i pisał skąd mam taką ofertę ale skoro kolega wyżej  pisze że tak jest  to powinno ci coś uświadomić leć do  dyrektora powiedz że konkurencja ma lepsze ceny pozdrawiam


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu już nie chodzi o mnie a o wszystkich na forum którzy szukaj możliwości zakupu taniej saletry. Jeśli dostałeś taką cenę i towar jest możliwy do zamówienia nie powinno to stanowić dla Ciebie problemu aby podać nazwę firmy gdzie można zadzwonić zamówić i kupić. Chyba ,że jest to dla Ciebie problem aby pomóc innym, inaczej ponawiam stwierdzenie mijasz się z prawdą.

 

Mówiąc ,że ktoś mi zaproponował Polifoskę 6 wraz z dostawą po 1380 netto BB,  wiem ale nie powiem kto....  nie jestem fair wobec innych.

Bądź fair i powiedz innym gdzie mogą zadzwonić aby kupić tanią saletrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

nie bierz mnie pod włos  na zachodniej ścianie jest wielu dystrybutorów nawozów  w tym 2-3 potężnych tam trzeba szukać

poza  tym trzeba być stałym klientem nie skakać jak wesz kolejna sprawa przedpłata ok ale terminy już wymagają zabezpieczeń itd dalej ilość także jest bardzo ważna  itd itd napewno nie napiszę na forum żeby czytali to goście z konkurencji takiej jak ty i jeszcze sączyli jad  bo nie mogą się przebić zresztą nie tylko ja pisałem tutaj o takich cenach


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jakim jadzie Ty mówisz? Chcę po prostu abyś udowodnił w wiarygodny sposób ,że mówisz prawdę.

Ja chcę aby nawozy były jak najtańsze bo rolników wtedy stać na więcej. I Tobie życzę abyś miał Saletrę po 800 netto z dostawą a nawet taniej.

 

Forum jest po to aby dzielić się miedzy sobą poradami i informacjami. Rozpuszczanie plotek których nie można w żaden sposób potwierdzić jest nie fair.

Po za Tobą o takiej cenie pisała tylko jedna osobą która zresztą też nie podała źródła.

 

Normalnie ludzie piszą

Dostałem ofertę od Agroloku cena xxx jak myślicie czy to dobra cena?

Dostałem ofertę od Chemirolu cena xxx jak myślicie kupić czy poczekać ?

Wtedy taka informacja ma jakiś sens...

 

Pisanie suchej informacji ,że ktoś mi zaproponował polifoskę 6 po 1200 netto z dostawą ,wiem ale nie powiem kto jest nie fair

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

dobra dobra sprzedaj sobie dalej w kromagu jak ktoś wie jak to otrzyma info


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Co myslicie o 1100 za saletre i 1250 za mocznik z dowozem brutto? Bedzie teniej

gdzie takie ceny i przy jakich ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

wyraźnie napisałem 990 zł netto puławy  na przedpłatę

1010 1020 normalnie ale z zabezpieczeniami żadna firma nie sprzeda auta czy kilku bez podpisania weksla czy innego zabezp na termin taką ofertę dostałem jakieś 5  dni temu przez naszego handlowca od jednego  z największych dystryb w Polsce

wszystko powyżej miesiąca to już kredyt czyli naddatek 5%naliczony i 1,2 % za miesiąc ,oczywiście jak zapłacisz w terminie naddatek zwracany

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vitasem , też chciałbym wiedzieć gdzie kupić saletrę po 990 netto z dostawą bez problemu , ale kolega thug woli zatrzymać to dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Panowie skończcie tą dyskusję! Jeśli kolega @thug nie che mówić gdzie ma taką cenę niech nie mówi to jego indywidualna sprawa. Napisał tylko że dostał taką propozycję bo to jest własnie temat od tego żeby informować o cenie a jeżeli ktoś kupi drożej lub taniej to jego sprawa indywidualna gdzie kupuje i jaką cenę uda mu się wytargować.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok. kończę :)  ale wolałbym abyśmy podawali gdzie można to dostać aby pomagać sobie nawzajem :)

 

bez sensu pisanie : zaproponowali mi saletrę 790 zł netto ale nie powiem gdzie :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

saltra 990 netto z dostawa tylko że nie obiecuja ze bedzie w lipcu :) Remonty lini w Puławach jak co roku cena dobra to brak towaru.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi. cena super na cennikach ale towar nie do dostania ;)

to samo z Policami - mocznik na cenniku 1090 netto z dostawą - nie do dostania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

saltra 990 netto z dostawa tylko że nie obiecuja ze bedzie w lipcu :) Remonty lini w Puławach jak co roku cena dobra to brak towaru.

 

biały pewnie masz ofertę z tej samej  firmy co ja

 


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

no ale jeśli firma konkretna, cena klepnięta to i towar dotrze po ustalonej cenie, a akurat saletra ma czas do przyjazdu pilnie nikt raczej jej teraz nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcpenza    3

koledzy możecie polecić jakąś firmy na nawozy z dobrą ceną na NPK i N zamówienie około 100 t. W okolicy coś po wariowali miały być tańsze a tu drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p_suchy    0

koledzy możecie polecić jakąś firmy na nawozy z dobrą ceną na NPK i N zamówienie około 100 t. W okolicy coś po wariowali miały być tańsze a tu drogo

Kolego jaki region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Ja cały czas czekam, bo magazyn w okolicy zamkniety poniewaz gościu który tam sprzedaje jest na badaniach w szpitalu a akuart tam jest najtansza saletra amonowa po 1150 zł. Może po niedzieli wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj