Polecane posty

read    22

Zna ktoś nawóz Magsul Mg S 18; 38? 580zł netto loco szczecin  czy lepszy kizeryt?

 

Edytowano przez read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

dzwoniłem do agroloku - saletra przy całym aucie 1180 brutto... mniejsze ilości z punktów sprzedaży 1250

jednak jakiś ruch w dół jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430

Kiedy wg Was najlepiej kupić wieloskładnik pod zboża? Już teraz czy jeszcze trochę poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Chyba teraz to ostatni moment.... 

 

W Lubelskiem gm. Konopnica w Migroli powiedzial koleś że potaniało... Saletra 1360zł w 50kg workach.... Od cholery obniżki...


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430

Kupione: Lubofoska 3,5-10-20 za 1161 zł/t i Lubofos PK 12-20 za 1042 zł/t - niewielkie ilości 2,5t z Agroloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek1234    33

Jakie macie ceny Polifoski 6 i czy już zaczęły drożeć u Was wieloskładniki? u mnie okolice Ciechanowa można jeszcze dostać po 1600 brutto ale już słyszę że taniej nie będzie, i zastanawiam sie czy już brać czy czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Ilosci calosamochodowe netto agrolok:
- saletra 1070zl/t,
- 8-20-30 1500zl/t,
- yara PK 20-30 1460zl/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

ceny netto czy brutto?? dzisiaj dzwoniłem na skład do suśca w lubelskim to gosciu mi powiedział ze potaniało ale nie zna cen i kazał mi zadzwonic 4 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2066

już drożeją (opryski też) bo drożeją zboża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ilosci calosamochodowe netto agrolok:

- saletra 1070zl/t,

- 8-20-30 1500zl/t,

- yara PK 20-30 1460zl/t

 

8-20-30 ze wschodu?

Mi proponowali polifoske 6 za 1580 netto przy 24t.

 

A ampol merol 1525.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie Polifoski drgnęły do góry w porównaniu z czerwcem o około 30-40 zł

 

Polifoska 6 z dostawą POLIC - było 1490 , jest 1530 netto

Polifoska 8 z dostawą POLIC - było 1550, jest 1590 netto

 

Jeszcze można złapać nieco tańszy import na rynku np. NPK 7-20-30  - 1450 ( przy granicy wschodniej +transport)

 

Jeśli by ktoś szukał alternatywy do NPK-ów to podaję poniżej sól i fosforan

Polidap w stosunku do czerwca podrożał o 50 zł , ale nie jest łatwo z dostępnością... ok 2000 netto z dostawą POLIC

Sól potasowa podrożała w stosunku do czerwca o około 80 zł, ok 1390

 

Lipiec pokaże nam NAJWIĘKSZE obniżki na nawozy azotowe. Taniej w roku już nie będzie.

Może być ciężko z dostępnością.

 

Jeśli macie jakieś pytania to zapraszam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

kupiona saletra po 1070 netto z dostawą na podwórko:) jak co roku najtaniej jest w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    156

Mam ofertę na lubofos pod rzepak po 880 netto 950 brutto. Polifoska 6 1720 brutto (nieważne jaka ilość, cena dotyczy worków 50 kg). Używacie tego lubofosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

kupione po aucie: saletrosan 26N 910 netto tona, CAN 27N 1010 netto tona, brane w czerwcu na przechowanie , polifoska 6 1490 netto tona, ma dopiero przyjechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

na jaki termin płatnosci takie ceny ?


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Kizeryt 1100 brutto warto brać czy czekać jeszcze ?

 

Poza tym warto teraz kupić polidap  i sól z terminem na listopad czy czekać aż może stanieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj