Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jasiuhonda    65

mam 8 sztuk na stycznia do sprzedania spróbuje mocznika bo nie drogo wychodzi... te koncentraty to jak dla mnie za drogi biznes, kiedyś opasom nie dawano  śruty tylko plewy i sieczkę ewentualnie przed odstawa żyto parowane i niby tez przekraczały 600-700 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

koncentraty to czysta głupota

ludzie mysla ze jak na worku jest napis dużej firmy to jest tam nie wiadomo co ...

a prawda jest taka ze w tym worku jest jedna wielka sciema

lepiej kupic soje i witaminy a wtedy wiesz ze masz prawdziwy koncentrat i do tego tanszy

nawala otrebów, rzepaku, słonecznika i pisza ile to nie ma białka :D a cena kosmos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Panowie a jakie polecalibyście  premiksy dla opasów, do tej pory daje właśnie koncentrat opas II z Nutreny ,ale myśłę żeby z niego zrezygnować, białko uzupełnić śrutą sojową ewentualnie minimalnie mocznikiem i rzucić im  właśnie jakiś premiks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

po co wam te koncetraty...bez tez rosna....mam byki co dostają soje i inne tam........a mam co nie daje i tez rosna,,warunek musi być żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi na 10 ostatnio trafił się 1 :D tylko żre i żre.ale te konctetraty to rzeczywiście lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

u mnie podobnie na 6 jest 1 i to w dodatku hf ale skurczybyk ma apetyt jak krowa dojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja mam takiego jerseya kupionego razem z lm, oba mialy moze po 40 kg to lm na razie maluski do tego jerseya ktory rosnie w oczach tylko jestem ciekaw do kiedy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

u mnie tez jersey zrobił 650 w dwa lata, skurczybyk by gnój zjadł. Kupiłem go za 100zl miał być na zabicie, a jakoś tak zeszłoxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

Zobacz w galerii mam jałoszkę z zeszłego roku za 0,7:D

w świeta jej matka urodziła byczka już zaklepany -chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

NIe skądże dla przyjemności żeby sie wyrwać z domu a zysk w postaci %%% wskazany^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

za jerseya ,miesiąc przed składaniem wniosków o doplaty to z 800 wyrwiesz. To jest lokata kapitałuxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

Jo tego nie będę trzymał weźmie znowu kolega za tyle co dam i opróżnimy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

panowie co myślicie o polewaniu kiszonki z qq  MELASĄ dla opasów


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

ja wiosną dawałem ok 4 miesiecy, zeby podgonic bydło bo ququ nie bylo trawy słabo schodzilo to pomogłosporo, ale za drogi interes..... u mnie prawie ok 1 zł za 1 litr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 



      Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?
       
    • Przez Amigos27
      Witam myślę o budowie obory na rusztach dla 50 byków . I zastanawiam sie jak duzy powinien być zbiornik na gnojowice zeby zbyt czesto nie wywozic.  I jak dużą macie obore zeby spokojnie pomieścić 50 sztuk? 
    • Przez matijas67
      Od ilu kg mogę dawac byczkom kiszonke z traw lub kukurydze ? 100?150?
    • Przez rafnas190
      Witam,
      Zwracam się z pytaniem do użytkowników forum czy w Waszym gospodarstwach jest zapotrzebowanie na takie urządzenie jak waga do ładowacza lub ładowarki aby można było ważyć materiały przewożone ładowaczem/ładowarką, np. pasza dla zwierząt itp. dokładność ważenia +/- 25kg proszę o opinie w tym temacie. Oczywiście cena w okolicach 5-6 tyś zł.  
    • Przez boooolek
      Witam mam pytanie ile kosztuje zbudowanie obory do byków około 100 sztuk 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj