News
Amigos27

Ile litrów powinien mieć zbiornik na gnojowice? Dla 50 byków

Polecane posty

Amigos27    0

Witam myślę o budowie obory na rusztach dla 50 byków . I zastanawiam sie jak duzy powinien być zbiornik na gnojowice zeby zbyt czesto nie wywozic.  I jak dużą macie obore zeby spokojnie pomieścić 50 sztuk? 

rolnik556    9
A moim zdaniem lepsze ruszta bo jak wgonisz bydło to wyganiasz aż urosną. Szambo z dwa trzy razy do roku wywozisz i tyle. Też będę budował oborę na rusztach

Wiadomość z agroFakt.pl

Amigos27    0

Rolnik 556 jak duze szambo bedziesz budowal i na ile sztuk? Moim zdaniem tez lepsze ruszta mniej roboty. A przy wysokiej ściółce to trzeba spresowac, zwieść, ułożyć , poscielic wywieźć itd.. 

Amigos27    0

Tez mi sie tak wydaje. I zbiornik bezpośrednio bod kratownicami? Ja mysle zeby zrobić boksy i tak po 5, 7 sztuk w boksie. Tylko tak sie zastanawiam czy taki boks 3 x 5 m wystarczy dla 7 dorosłych. 

boooolek    0
Dnia 24.01.2018 o 10:09, rolnik556 napisał:

Na 40 sztuk, ok 400000l. Dokladnie tak samo myślę ;) koszt budowy może i większy ale myślę że sie opłaci

Jaka cena obory na 40 byków ? 

Edytowano przez boooolek
Pomyłka

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam Czy ktoś się orientuje odnośnie wymogów zbiornika dwupłaszowy na ON? Czy każdy musi mieć jakiś atest czy tylko te powyżej 2500 l. Znalazłem ogłoszenia o takim zbiorniku i jestem ciekaw czy by się nadawał. Ewentualnie z kim się kontaktować żeby się czegoś dowiedzieć. https://www.olx.pl/oferta/zbiornik-na-paliwo-dwuplaszczowy-1000l-pcv-zbiornik-na-rope-olej-CID757-IDxLJ1u.html
    • Przez owj11
      Witam wszytkich,
      Bardzo prosze o pomoc w rozpoznaniu modelu silnika ford. Na silniku nie ma tabliczki.  Gdzie ewentualnie szukac jakiegos oznaczenia ? Ile ma KM ten silnik?

• Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać ile waży sieczkarnia Pottinger mex gt ?
    • Przez GRWielkopolska
      Witam widziałem przyczepę 6 ton autosan d 50 sztywna jest , pomalowana z papierami i jest cena 5 000 zł czy to dużo czy mało za taką 
    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.