Ezekiel

Members
 • Ilość treści

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Ezekiel

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy mógłby Pan napisać o jakie firmy chodzi?
 2. Dzień dobry, co sądzicie o hodowli kaczek w hali namiotowej lub stalowej hali łukowej? Czy po ociepleniu taka hala może zapewnić optymalne warunki do odchowu piskląt i tuczeniu starszych ptaków?
 3. Dzień dobry, chciałbym poznać waszą opinie na temat opasu byków i jałówek, jakie jest zużycie paszy, jakie różnice cenowe, zużycie paszy na kg przyrostu. Po prostu co się bardziej opłaca Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Areał to około 13.5ha aktualnie, ale na wiosnę dojdzie +- 3ha.
 5. Dzień dobry, do wiosny chcę zakupić traktor. Modele jakie mnie interesują to mtz 82 i case international 845 xl, 844 xl. Chciałbym poznać opinie na temat tych modeli, jak jest z awaryjnością, jakie są ceny części? Czy może lepiej wybrać inny traktor w cenie do 35 tyś o mocy 80-85km?
 6. W pierwszym roku 15szt od około 100kg, a w drugim roku 15szt podrośniętych i 15 od 100kg. Czy w pierwszym roku wystraczy 1-1,5 hektara kukurydzy a w drugim 3 hektary? Dodatkowo dostawały by śrutę około 3kg na sztukę.
 7. Czyli zje więcej czy mniej? Mam nadzieję że mniej
 8. Dzień dobry, ile zasiać hektarów kukurydzy na kiszonkę (4-5klasa) dla 15 sztuk byków? Myślałem nad 2 hektarami mało, dużo? Ile grochu lub łubinu mógłbym dawać dziennie na jedną sztukę nie używając śruty sojowej?
 9. Miałoby to być 75-14
 10. Dzień dobry, zastanawiam się nad zakupem ciągnika renault 7514. Chciałbym dowiedzieć się jak jest z awaryjnością i kosztami napraw. Traktor chodził by w turze. Za wszystkie odpowiedzi dziękuję.
 11. Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale?
 12. Co sądzicie o tych proporcjach zbóż na tone paszy dla tuczników: Jęczmień 200kg Pszenica 100kg Pszenżyto 250kg Kukurydza 275kg Śruta np. rzepakowa 150kg Dodatki 25kg Czy dla 200 tuczników wystarczy 60 ton paszy?
 13. Dzień dobry, chciałbym zorientować się ile około wyniosła by mnie chlewnia na 30 loch, 140 tuczników. Lochy stały by pojedynczo byłoby 10 stanowisk porodowych. Wszystko na ściółce.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj