Polecane posty

pawel807    102

LTZ ma taka jak Władek, tylko ze 4 wyjściami. Widziałem zdjęcia i z takimi pompami do t-25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino788    1

Witam mam taki problem iz leje mi sie ropa z takiegiego korka z takich 2 dziurek przy duzych obrotacz silnika a pompka jest nowa, silnik ladnie sie wkrecia tylko ta ropa sie leje i nie wiem jak to naprawic prosze o jasne wypowiedzi .

A drugie pytanie to gdzie sie wlewa i wylewa olej w pompie. Z gory dzieki:)

Edytowano przez Domino788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamgaleon    7

Kolego nie masz oleju w pompie i dlatego sączy ci się paliwo przy dużych obrotach, w T25 trzeba co jakiś czas spuścić z pompy to paliwo i zalać olejem.

Olej spuszcza się z pompy przy pomocy śruby która jest na dole pompy z tego co kojarzę to chyba na klucz 14 lub 17 a wlewasz przez korek ten obok tych plastikowych zaślepek musisz go odkręcić i wlewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Wchodzi tam setka oleju takiego jak w silniku jest zalany.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Z boku pompy jest śruba kontrolna aby za dużo nie nalać oleju do pompy,należy ją odkręcać i zalewać olej do pompy, jeśli zacznie się przelewać to znaczy że wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino788    1

a gdzie dokladnie jest ta sruba kontrolna i na jaki klucz. Wlasnie wlalem olej i nie wiem gdzie jest ta sruba kontrolna myslalem ze to jest taka na srodku plastikowa na 10 klucz ale nic sie z niej nie leje

Edytowano przez Domino788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

To jest śruba z boku a nie u góry.Jak byś chciał lać do samej góry to nie wiem czy 0,5l by starczyło. :) Rozumie że spuściłeś ropę z pompy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

kolego u góry pompy masz wlew na 17 klucz, na dole pompy masz spust klucz 14 i jak masz butelkę z miarką lejesz 0,1 l koniec wprawdzie z boku pompy masz śróbę kontrolną na 14 klucz tylko mnie od kontrolowania już gwint niepewny i dałem nową śróbę i staram się nie odkręcać rocznik 1979 i pompa idealna poli pierwszy obrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domino788    1

Witam mam niestety kolejny problem iz rozwalila mi sie sruba od wtrysku czy da sie dokupic sama srube na klucz

nr 19 czy trzeba caly przewod kupic ten przewod idzie do cylindra ktory jest zaraz kolo akumlatora

Edytowano przez Domino788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Przewód ciśnieniowy od pompy do wtrysku (jeśli o niego chodzi) jest kompletny i nie jest jakoś kosmicznie drogi z 10zł. Tylko w sklepie proś o najlepszy jaki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Właśnie dokładnie obejrzyj przewód w sklepie. Mi wczoraj kupili ten przewód co idzie od pompki zasilającej do filtrów paliwa to tylko siąść i płakać na ten przewód. Nie da się go nawet powyginać tak ma końcówki odwrotnie zaspawane jutro reklamacja... Już chyba lepiej pospawać stare niż te nowe kupować jedna wielka porażka a czasem nowy jest uszkodzony jeszcze do tego.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

pod tą plastikowa śrubką jest jakis zaworek, uważac żeby nie zgubić. Nie odkrecac bez potrzeby!!


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelarz    0

Witam, zastanawiam się jaką pompę wtryskową kupić do władka. Oryginalną czy rzędową. Może ktoś ma u siebie pompę rzędową ukraińską we władku. Co o tym sądzicie ?? Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Zgadzam się z Tobą całkowicie, ta cena to czysta abstrakcja, ale ta z drugiego linku które podałeś to całkiem ciekawie wygląda. podejrzewam że to chyba robota naszych południowych sąsiadów, no i 24 m-ce gwarancji na to dają. Swoją drogą to bardzo ciekawa alternatywa na dłuższe użytkowanie władzia.

 

U tego sprzedawcy też jest coś takiego: http://www.sklepkisiel.pl/o,2603,T_25_Pompa_Wtryskowa_Sekcyjna.html

Edytowano przez Marcelix

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez wasil10
      Witam! Potrzebuję pomocy co do pompy p 120 biardzkiego. Mianowicie podczas pracy mocno stuka i faluje ciśnienie równo z tym stukaniem. Membrana i przepony wymienione na nowe. Zaworki całe. Co może być tego przyczyną? Z góry dzięki 
    • Przez Cumins
      Witam wszystkich , jestem posiadaczem ciągnika case 1055 silnik d358 , ostatnio  gdy odkręciłem bagnet od oleju zaczeła wylewac się z niego spora ilość wody , dodam że dzieje się to tylko wtedy gdy postoi dłuzszy czas , w czasie sezonu gdy pracuje dzień w dzień nie zaobserowałem takich objawów . Jaka może być przyczyna tak dużej ilości wody w oleju podczas postoju ? Z góry bardzo dziękuję 😉
    • Przez Polacek
      Witam,

      Zeby wymienić pompe oleju muszę odjechać przodem, czy jest to konieczne ? Czy wystarczy zdemontować zbiornik paliwa ? Sprawdzę luz na pompie odkręcając miskę oleju ?
    • Przez m3tysek
      Witam, orientuje się ktoś gdzie  dostanę korbowód pompy hardi typ 1301 nr z korbowodu "110 224" 
      "4-4" pierwszy od strony wałka wom, może ktoś posiada na sprzedaż lub wie kto ma  


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj