Grzegorz6180

Szkoły rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pitti    1

podłaczam sie do tematu. tylko pytam o inna szkołę technikum rolnicze w Białymstoku na Dojlidach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arekdroszc    0

witam . poszukuje szkoły od ponad 1,5roku Pan mądry giertyk rozwiązuje wszystkie szkoły i kursy uzupełniające dla rolników,potrzebuje do młodego rolnika. może wiecie gdzie takie kursu uzupełniające sie odbywają to piszcie.

Edytowano przez Balzak
Ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67
witam . poszukuje szkoły od ponad 1,5roku Pan mądry giertyk rozwiązuje wszystkie szkoły i kursy uzupełniające dla rolników,potrzebuje do młodego rolnika. może wiecie gdzie takie kursu uzupełniające sie odbywają to piszcie.

 

na młodego rolnika potrzeba co najmniej technika rolnika czyli najlepsza będzie szkoła policealna, żaden kurs nie umożliwia zdobycia tego tytułu a swojego czasu istniała możliwośc zdania egzaminów eksternistycznych i uzyskania tego właśnie tytułu ostatnio ppr propagował ten sposób zdobycia wykształcenia jednak nikt nie przewidział, iż te egzaminy nie będą przeprowadzane w sesji jesiennej (w związku właśnie z działalnością ministerstwa edukacji) i kilkaset osób mimo poniesienia kosztu ok 750zł związanego z udostępnieniem przez ppr materiałów do samokształcenia nie zostało dopuszczonych do egzaminu

 

jeszcze jedno w nowym programie "ułatwianie startu młodym rolnikom" jeśli beneficjent nie będzie posiadał odpowiedniego wykształcenia to będzie musiał wskazac placówkę, w której zamierza je uzupełnic oraz kiedy je uzyska, także będzie się to wiązało z dodatkowymi ułatwieniami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a skąd jesteś?? w Płocku jest technikum rolnicze (dzienne) i studium (zaoczne). w Skempym też jest ale dokładnie nie wiem bo tam nie chodziłem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

wydaje mi sie ze i w mojej szkole mozna zrobic sobie cos takiego. Ja jestem z lubelskiego a szkola znajduje sie w rozancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A uczęszczał ktoś [lub ma zamiar] do Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich [link], a dokładnie mam na myśli kierunek Mechanizacja Rolnictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Czy ktoś z was chodził do CKU Gronowo ?? Okolice Torunia.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

ZSAiGZ- zespół szkół agrotechnicznych i gospodarki żywnościowej Radom city, tam właśnie chodzę super szkoła polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

a niewiecie gdzie może jest szkoła rolnicza w zachodnim mazowszu ??? bo szukam i znaleźć niemoge : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Ja się wybieram do Technikum Mechanizacji Rolnictawa albo do Karolewa, Grubna, Gronowa. jeszcze nie wiem gdzie, ale za kilka miesięcy już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fokmen    2
Ja się wybieram do Technikum Mechanizacji Rolnictawa albo do Karolewa, Grubna, Gronowa. jeszcze nie wiem gdzie, ale za kilka miesięcy już tak.

 

a Ty idziesz za rok dopiero tak??

ja jestem w I TMR:)

 

 

>>> aa jest moze ktos jeszcze z Karolewa??


Moje filmiki zobaczycie na

http://pl.youtube.com/profile_videos?user=fokmen5

zapraszam do ogladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Ja chodzę do I klasy technikum rolniczego w Gołańczy, nie zamieniłbym tej szkoły na żadną inną, ostatnio kupili nowego Zetora, jeśli ktoś z północno-zachodniej wielkopolski, lub z zachodniej granicy województwa kujawsko-pomorskiego szuka szkoły rolniczej to zapraszam!!!


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

A ja chodze do III klasy Technikum Rolniczego w Kobylnikach.Ta szkola znajduje sie niedaleko Inowrocławia i rowniez tak jak Piochu nie zamienilbyl tej szkoly na zadna inna.Maja w tej szkole zetorka i ursusa 3512 ktorym bardzo czesto jezdze na praktykach i naprawde nie zaluje ze poszedlem do tej szkoly.

 

PS.Zapraszam wszystkich chetnych!!!

Pozdrawiam!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sidrobert    0

ja chodzę do Policealnej Szkoły, zawód - technik rolnik. szkoła jest w CKU Białystok ul Żabia 5

 

jest to szkoła eksternistyczna - dostajesz zakres materiałów do ręki i uczysz się w domku, ksiązki i materiały do nauki załatwiasz sobie sam, szkoła wyznacza terminy zdawania poszczególnych przedmiotów.

zaczołem tą szkołę na jesieni 2006r, a teraz w grudniu zostały mi tylko dwa egzaminy do zdania i koniec, w sumie trwało to 1,5roku. CKU współpracuje w zekresie tej szkoły ze Szkołą Rolniczą w Białymstoku na Dojlidach.

 

zadeklarowałem odrazu w CKU że w czerwcu 2008roku chcę przystąpić dodatkowo do egzaminu na - Rolnika Dyplomowanego, nie wiem za bardzo o co chodzi ale jest to egzamin organizowany przez Łomże i trwa cały dzień i wiem że jest nie łatwo go zdać, bo wymagania wysokie i wszystkie chwyty dozwolone, całość materiału i o wszystko pytają, rozwiązujesz zadania itp. zdecydowałem się na ten egzamin bo on jest darmowy i nic nie kosztuje, finnansuje go ministerstwo, więc nic za bardzo nie ryzykuje a spróbować warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

ja studiuje na akademii Podlaskiej w Siedlcach jestem na 5 roku, mam już tytuł inż. rolnictwa a jak dobrze pójdzie to za pół roku obronie mgr. rolnictwa specjalizacja Zarządzanie w Agrobiznesie, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13
Czy ktoś z was chodził do CKU Gronowo ?? Okolice Torunia.

Ja chodziłem tam. Polecam to szkołę bo spedziłem tam 2 zaj...lata. (zaocznie).

Pozdrowienia dla Pani Sosnowskiej. ;)


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

fenomen1990 moja szkoła w Różańcu ma ok. 40ha, ale uprawia tylko na ok 5ha jesli sie nie mle a reszta w dzierzawe. Maja c330, mf255 ursusa 35.. dokladnie nie jestem pewny ale chyba 3512 i w tamtym roku kupili zetora 3320 do nauki jazdy, kombajnu nie maja, ostanio kupili plug uni 3skibowy i agregat 3metrowy. Narazie nic nadzwyczajnego nie ma ale w tym tygodniu maja przyjsc nowe maszyny miedzy innymi: DF jakis 96KM kombajn do zborza NH pługi obracane, przyczepa 6 tonowa, kosiarka dyskowa itp. A w waszych szkolach jaki maja sprzet i na ilu ha pracuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8
a ile ha maja wasze szkoły ???? bo w mojej to ponad 100ha, jedno gospodarstwo ok 80ha a drugie 22ha

U nas mają około 15 ha, z czego obecnie obrabiają 2 ha, ale kiedyś było około 100 ha bo mieli gospodarstwo po byłym PGR, ale niestety później szkoły przeszły pod władanie ministerstwa edukacji i sprzedali prawie cały sprzęt, na szczęście obecie sytuacja zmienia się na lepsze.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj