Polecane posty

bartek1992    145

mi sie zdaje że ktoś założył kabinę i maskę od C-362 do C-360

 

http://olx.pl/oferta/ursus-c-355-export-sprowadzony-zamienie-CID757-ID61lMd.html#8d1f35fbb8

 

C-350 chyba to jest, ale ma kapcie

Edytowano przez bartek1992

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

bergman31 Może i silnik taki sam ale układ paliwowy miał inne ciśnienie.... sekcje w c 362 są takie same jak w ostrówku.... ciśnienie miała ustawione na 20 MPa i zupełnie inny tylni most.. oraz skrzynie... niby to samo a jak przyszło naprawiać to były duże problemy...i co ważne zwolnice nie wyły.w kabinie cichutko cieplutko radnio dało się słuchać......c 362 deluxe była o niebo lepsza od zwykłej... silnik pierwszy gruntowny remont miał robiony po 6000 mth wg wskazań licznika.. przedmuchy/olej.. a mimo to nadal pracował przyzwoicie...koła miałem 7.5/16 tył 12.4 /32 a to co jest w ogłoszeniu to zwykła kombinacja...

 

 

 

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Tak. Sam pod c330 posiadam taka na areał 12ha slomy ,i 4ha siana i jeszcze na zarobek smigalem.Ta druga jest mniej przepracowana sadzac po farbie za slimak-nagarniacz.cena jest podwojna.Swoja bede sprzedawac jesli chcesz napisz na priv cena 5-6tys.stan bardzo dobry,polecam z kims kto sie zna.nowe aparaty rolki itp. zeby kupic prase trezba sie znac.Tata kupil nasza prase za 13tys w 2008r(komu sprzedac jak nie znajomemu drogo a czesci podstawowe byly wyrobione).Bede kupowac prase rolujaca lub zamiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Było już wklejane. To sobie gościu obudował Vistule (co pisze w ogłoszeniu) i tak nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

Koledzy prosze o info czy ktoś oglądał ten kombajn

http://olx.pl/oferta...57-ID6w5CX.html

Nie wiem czy jechać bo mam kawałek drogi

 

Kolego ktona ostatniom chwile przed żniwami kupuje kombajn za 3 tygodnie bedzie 7-10tyś tańszy i na spokojnie podejdz do tematu


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

 

Kolego ktona ostatniom chwile przed żniwami kupuje kombajn za 3 tygodnie bedzie 7-10tyś tańszy i na spokojnie podejdz do tematu

 

Kupić chcę na usługi. Mam już komajn, ale mam braciszka, który chce troszkę popracować zarobkowo. Myślę że cena jak najbardziej do negocjacji.

 

Jak myślisz czy sprężyny na tłokach od hedera są lepsze od amortyzatorów gazowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

 

Jak myślisz czy sprężyny na tłokach od hedera są lepsze od amortyzatorów gazowych?

 

Ja miałem w swoim życiu narazie 2 kombajny i obydwa miały sprezyny i nic sie z nimi złego nie działo tak że nie wiem co jest lepsze


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Aktualnie w kombajnie mam sprężyny i takie same odczucia jak ty. Mało skomplikowane = mało awaryjne. Zwłasza w polskim wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ale tam sa dwa ciągniki na 10 ha ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj