Skocz do zawartości

Polecane posty

tomek73    186

Kiedyś żadnych kombajnów nie było, a kupiś kombajn dla rolnika to graniczyło z cudem, i trza było mieć dobre plecy, więc nie wierze że ten chodził na 15 ha, raczej 150, jak silnik robiony i malowany.

Sadek    446

Po 15 ha rocznie to przez 25 lat ten kombajn byłby dobrze dotarty a nie mowa o tylu remontach, ale sprzedający nic nie wspomina że posiada kombajn od nowości.

C-S-R    0

W tym przypadku "półbiegi" to chyba sprzedający miał na mysli zółw/zając. Jeszcze w takim innych "półbiegów" nie widziałem :lol:

knox777    4

Link nie działa

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

razor275    279

Moim zdaniem ciągnik kombinowany, picowany do sprzedaży, pełno nowych śrub i zawleczek, gdzieniegdzie podmalowany, nowy pokrowiec, siedzenie pewnie przetarte, no i przebieg raczej nierealny.

Krakers16    2

No tak tyl widac ze byl troche malowany ale czy te ramiona i zaczep transportowy nie sa nowe? bo komu by sie chailo malowac osobno zawleczki bolce? jesli chodzi o przebieg mam mieszane uczucia poniewaz moj sasiad ma janka z 2009 roku i zorbil nim juz 2300mtg a tu jest 2003 i ma 5100mtg

panczo1922    68

http://otomoto.pl/john-deere-6420-6220-6320-A377230.html Jak mysliciecos w nim kombinowane? Miał ktos doczynienia z firma Dom-Rol z woj.wielkopolskiego?

Czy był kombinowany czy nie to nie wiem... Ale w tej firmie byłem nie raz zobaczyć maszyny to powiem tak... Jakie tam niekiedy sprzęty przyjeżdżają to głową mała... A po paru tyg na allegro jak nowe:-) koleś ma tam w tyle konkretny warsztat i przypuszczam że każdy ciągnik przechodzi tam jakiś "przegląd" mniejszy bądź większy...

macko25    5
http://otomoto.pl/cl...05-A210563.html ten kombajn stoi 20km ode mnie i byłem go oglądać na zdjęciu ładnie wygląda ale tak naprawdę kupa złomu dużo części brakuje i cały pomalowany zamiast wyczyścić go to jeszcze w brud i na rdze pomalować wszędzie farba z niego schodzi on już dużo czasu na allegro stoi i cały czas za jedną ceną

wlkpmder    6

macko25 bo to kolejna firma która fabe tylko kładzie a sprowadzają bardzo słaby sprzęt znana firma w okolicy tylko z daleka ludzie chyba u niego kupują

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.