Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cichy26    4

cichy26

o  co  ci  chodzi? 

 

o cenę

 

akurat taki opielacz to można w tej cenie sprzedać, ludzie do warzywek chętnie kupują bynajmniej u nas

szkoda że nie wiedziałem,to bym ze złomu pobrał i wam w tej cenie sprzedawał(a wywozili ludzie tego trochę jak z buraka cukrowego zeszli)

 

Nie wiem czy to oryginalny bo u mnie fabryczny to rama całkiem inna  kierownice, siedzenie również, elementy robocze takie same, nie wiem może inny typ.

tak to oryginał tylko pierwsze wydanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

 

cichy26

o  co  ci  chodzi? 

 

 

 

o cenę

 

szkoda że nie wiedziałem,to bym ze złomu pobrał i wam w tej cenie sprzedawał(a wywozili ludzie tego trochę jak z buraka cukrowego zeszli)

 

tak to oryginał tylko pierwsze wydanie

Cena  do  uzgodnienia  jak  pisze  i  nie jest  taka  wielka ,  

U  ciebie  wszystko  nówka? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

W tym czymś można tylko szybciej ogłuchnąć. Dopasować to do 330 to jakaś masakra. Potem wszystko się tłucze i piszczy jedyny plus to to że w deszcz tak mocno na głowę nie kapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

 

Tanio? W zeszłym roku sprzedałem taką z drzwiami i ramką tylnej szyby za cenę flaszki :D Poszła raz dwa, przynajmniej nie muszę omijać. Szukając dwa lata temu kabiny do 30tki widziałem takie złomy nawet w przedziałach 300-500 zł. Ludzie chcą na złomie zarobić, jakby to był wartościowy zabytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagi91    0

 

Na 80% NIE ! kto kupuje taki duży ciągnik po to żeby stał? przez tyle lat....

Ciekawe który rok ma oponki, to jest istotne, siedzonko ładne, nie wytarte.. ale siedzenie to i 10000 moze wytrzymać. więc różnie

 

Nie patrz za bardzo na przebieg-tylko na stan mechaniczny silnik, skrzynia, czy wszstko działa. jak się ciągnik zachowuje.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

No i tu jest problem bo ciągnik wygląda naprawde dobrze prawie wszystko działa rocznik opon jest taki sam jak ciągnika, handlarz twierdzi że jezdził w fabryce kuhn i woził maszyny :wacko:


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Na 80% NIE ! kto kupuje taki duży ciągnik po to żeby stał? przez tyle lat....

Ciekawe który rok ma oponki, to jest istotne, siedzonko ładne, nie wytarte.. ale siedzenie to i 10000 moze wytrzymać. więc różnie

 

Nie patrz za bardzo na przebieg-tylko na stan mechaniczny silnik, skrzynia, czy wszstko działa. jak się ciągnik zachowuje.

 

pozdrawiam

 

Ja w moim masseyu mam na grammerze koc położony i siedzenie pewnie za 10 lat dalej będzie wyglądać jak nowe.

Co do przebiegu ciężko powiedzieć, ja MF 5430 robię ok. 350 rbh rocznie do pomocy mam zetora 7211 więc wszystkiego MF nie robie, czyli za 11 lat 3850rbh. Mało realne by ta renówka miała tyle co piszą albo faktycznie ciągała maszyny po fabrykach ale czy są na to jakieś dowody...

 


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1985    4

http://olx.pl/oferta/siewnik-nodet-pneumasem-ii-z-podsiewem-mikroelementow-CID757-ID85IdT.html#9945a6840b

 

Witam.chciałem się dowiedzieć coś o takim siewniku,czy tak jak tam pisze,że nadaje sie do siewu buraków cukrowych i fasoli,i czy ta cena jest względna?na co zwrócić uwagę  przy zakupie takiego siewnika?

 

A w życiu taki złom..

Tylko KLEINE. każdy kto w temacie to wie że to najlepsza marka a potem monosem. KLEINE to jest ,,Mercedes" wśród siewników do kukurydzy. W Niemczech co drugie podwórko to KLEINE sieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

dodaj jedynkę to przebieg w tym Aresie będzie realny, choć trzeba przyznać że na zdjęciach perełka


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

dodaj jedynkę to przebieg w tym Aresie będzie realny, choć trzeba przyznać że na zdjęciach perełka

 

W rzeczywistości też ładnie wygląda :wacko:


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj