sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

gienio007    397

14 dni i ani jeden dzień dłużej

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

a oni mają wlasny transport zywca? bo jeszcze zadnego nie widziałem ich samochodu,cos slyszalem ze tylko przez posrednikow?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

Dobrze słyszałeś .

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

2 tyg temu całego tira sprzedaliśmy po 5,4 + Vat a wczoraj też całego tira po 5,3 + Vat


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Meldujcie gdzie i komu w swoich awatorach podawajcie chociaż województwo będzie łatwiej , u mnie bez zmian 4,7 za żywą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

dzisiaj cena na skupach 4,7 - 4,8 netto czyli 20gr w góre mam nadzieje ze tendencja tak zostanie:)świętokrzyskie


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Dzięki za informację jeszcze niech trochę" urosną " i do gonią realną cenę - tę według paliwa i np.nawozów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

A Pini obniżył 0.20 ,może dlatego że EURO spada :ph34r:


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

K...A takie ceny to były w roku 2003/2004 przez osiem lat nic się nie zmieniło?! Tylko cena zbóż, prądu, wody, pracy najemnej, weterynaria i dalej pracujemy darmo!!!!!!!!!!!


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glon    0

Siwy7406 -masz RACJE!!!Ale to nasza wina bo jak hodowcy cicho siedzą to zakłady rzeźnie bawią się z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Dlatego zarzuciłem produkcję i zająłem się produkcją roślinną niebędę dorabiał ubojni i mieszczuchów. Teraz Chowam tylko tyle co sobie rodzinie i znajomym oni chociaż szanują to co jedzą i zapłacą godziwą kasę za dobre wiejskie mięso.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszmir25    0

Do 'iwona' możesz napisać jaką cenę podstawę za E miałaś bo na ten tydzień była 5.99 w pr.A i 5.89 w pr. B i czy masz z nimi umowę.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

Siwy7406 -masz RACJE!!!Ale to nasza wina bo jak hodowcy cicho siedzą to zakłady rzeźnie bawią się z nami!

tak do konca sie nie zgodze musimy produkowac taniej dobre w miare duze regularne odstawy tucznika a wtedy zakladom bardziej zalezy a cene dyktyje europa a przede wszystkim ameryka a nie nasze podworko a ze oszukac nas umieja to juz inna sprawa

ile produkujesz aby moc sie glosno odezwac?!! cena na ten tydzien 6.4 zl KL E +3% szalu moze nie ma ale tragedi tez nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj