Skocz do zawartości

Polecane posty

mszkup    0

Antek 21 w Siedlcach za listopad ma być premia więc nie będzie tak źle, a skąt Ty jesteś ?

pawelol111    709

A co powiesz na to że Siedlce od września dopiero mi po 94 grosze płacą? Jeszcze w sierpniu było po 82 grosze kiedy inne mleczarnie za mój litraż i parametry płaciły 1-1,15zł.

Antek21    1

Gm. Suchożebry. Ja wolałbym żeby nie było żadnej premi tylko dobra cena za litr. Nigdy nie zrównamy się z hohlandem albo spomlekiem lub mlekovita. Remiszewski też chce żyć:)heh

Wiadomość z agroFakt.pl

Adrianos    30

Nie nie słyszałam a skąd wiesz ?

Od rolników z mlekpolu, coś wspominali że będą "aneksy" do umów

pepito    7

Znajomy kiedyś oddawał do Spomleku (Radzyń Podl.), 2 lata temu odszedł i przyszedł do Hochland Węgrów, teraz odchodzi i idzie do Łosic bo podobno mają mu dać 1,40. Mówi że przy jego parametrach to 20-pare groszy więcej dostanie. Jest w grupie producenckiej i 20-stu ich się przenosi, mają do nich oddzielny samochód dać. Możliwe to?

Jak grupa to jak najbardziej. Znajomy może z okolic Wiśniewa?

Adrianos    30

Piątnica kolego;D

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Antek21    1

No tak to tak;-/ w OSM Siedlce chyba nigdy takiej ceny nie będzie. Macie tam super cenę...:(

Przyczajony    1

Mi w tym miesiącu zapłacili po 1,21zł/L. Nie jest to może jakaś rewelacja ale już nieźle jest oby taka cena się utrzymywała cały czas. @Adrianos słyszałem że Piątnica ma przejąć Ostrołękę to pewnie cena spadnie trochę.

PROCTOR    0

Znajomy kiedyś oddawał do Spomleku (Radzyń Podl.), 2 lata temu odszedł i przyszedł do Hochland Węgrów, teraz odchodzi i idzie do Łosic bo podobno mają mu dać 1,40. Mówi że przy jego parametrach to 20-pare groszy więcej dostanie. Jest w grupie producenckiej i 20-stu ich się przenosi, mają do nich oddzielny samochód dać. Możliwe to?

Myślę, że za grupę to inne mleczarnie tez będą mogły więcej zapłacić. A jak już nazbiera się cala beczka to tym bardziej, bo koszty będą miali mniejsze na transporcie i wtedy mogą więcej dać za mleko.

A Łosice chyba nie stoją aż tak dobrze żeby 1,40 nam płacić. Wydaje się to podejrzane. A z jakiej gminy ta grupa producencka??

Moze by się do nich przyłączyć bo w grupie silą i lepsza stawkę można by dostać.

daj znać Daniel.

dzieki.

danielhaker    803

Gmina Zbuczyn. Też mi się wydaje że to mało prawdopodobne. Kiedyś jak kupowaliśmy kwotę mleczną to proponowali nam przejść do nich i dawali tylko 5 groszy mniej niż w Węgrowie podczas gdy sąsiad dostawał 40gr. mniej. Raz rozmawiałem z kolegą to mówił że kiedyś kierowca wziął od nich mleko z baniek trochę już zsiadłe, tylko dobrze rozmieszał żeby się nie zapchało ;) . W końcu i Hochland podnosi cenę. Parę dni temu kierowca zostawił kartkę na której było napisane że za grudzień będzie 5 groszy premii. Tylko zawsze był nowy cennik a to jest na innej kartce. Czyli w styczniu będzie albo w górę albo zostanie bez premii.

karol6130    5

Mi Ryki zapłacili za październik 1.37 białko 3,77 tłuszcz 4,92 dali by jeszcze więcej jak bym podpisał z nimi umowę a dokładnie 0,3 do jednostki białka

figo    0

Za listopad 2010,OSM Jarocin 11300l. tłuszcz 4,3 białko 3,5 cena 1,10gr+vat

atomik    145

listopad br, OSM Łowicz tak jak w cenniku

dostawa między 7 a 10 tys. litrów, tłuszcz 4,7 białko 3,68 1,24 + VAT, rewelacji nie ma tragedii wcale myślałem że podniosą trochę

timasz    52

Mlekovita oddzia Lubawa 16 tys l 1,30 za litr szalu nie ma hehe

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.