perkins3382

Wałek do rotacyjnej

Polecane posty

superfarmer02    3690
59 minut temu, bergman31 napisał:

Wszystkie C-330 i C-330M mają takie same obudowy tylnego mostu. C-335 ma korpus ale długość jest praktycznie taką sama jak w C-330. Natomiast ciekawie jest w przypadku C-325 i C-328. Korpus tylnego mostu jest inny niż w C-330 ale długość jest podobna. Natomiast aby wałek nie kolidował z zaczepem górnym, należy założyć przystawkę pasową (jest inna niż ta do C-330), która ma wprowadzony wałek WOM. Przystawka pasowe od C-325/C-328 ma ponad 30cm długości, więc wałek musi być odpowiednio krótszy. 

C-328 ma o ok 20cm krótszy korpus tylnego mostu i o +/- tyle musi być dłuższy wałek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1366

podjećżesz kurva i zmierz


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3608

Dajta spokój....Zara założy temat....jaka miarę zakupić do pomiarów....😆

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643
1 godzinę temu, superfarmer02 napisał:

C-328 ma o ok 20cm krótszy korpus tylnego mostu i o +/- tyle musi być dłuższy wałek.  

Korpus tylnego mostu ma prawie taką samą długość ale w C-330 dochodzi jeszcze korpus pośredni, który na wysokości wałka WOM nie ma 20cm długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3690

To końcowe walki wom od c-330 i c-328. Od 30 ma 71cm długości od 28, ręki nie dam uciąć ale coś kojarzę 56 

IMG20240228130711.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofix224    26
  1. Wałek między C330 a kosiarka rotacyjna słupska 165cm mierzy u mnie 72cm zsunięty, moc jaką może przenosić to 540Nm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1366
19 godzin temu, Desperado napisał:

Ja nie wiedziałem że z C-330 są takie problemy z wałkiem WOM, ja jestem w ciężkim szoku.  🙆‍♂️

a jeszcze nie zaczął kosić...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jakub2
      Witam, mam problem z kosiarką rotacyjną wczoraj podczas koszenia zaczęło trzaskać, od razu przy załączaniu wałka słychać że coś trzaska. Nie znam się na tym (młody rolnik), obstawiam że coś przy napędzie.
    • Przez MateuszKrawczykowski
      Poszukuje katalogu do kosiarki czeskiej bo nie wiem czy wymieniać sprzęgło z piastą czy same sprzęgło.
      Pilnie potrzebuję ten katalog.
      Pozdrawiam
    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj